Obserwatorzy

28 grudnia 2015

HOT or NOT

sharpey108

Kaja1706:
 Klasyczne połączenie czerni i złota zawsze się sprawdza, w tym przypadku również. Myślę, że stylizacja jest dobra, niczego w niej nie brakuje i nie ma nadmiaru dodatków. Przyciąga wzrok, więc to dobrze. HOT.

Soxo_:
Stylizacja wypada korzystnie. Co prawda nie zachwyca mnie jakoś strasznie, ale jest dobrze. Mam mieszane uczucia odnośnie butów. Mimo tego zostawiam HOT.


Natalia171

Kaja1706:
Z tą spódnicą i tym golfem mogłaś stworzyć dwa osobne outfity, które wyglądałyby o wiele lepiej! Spódnica i czarne szpilki od razu przywodzą na myśl elegancką stylizację, natomiast do swetra mogłabyś założyć jeansy. Stylizacja jest pusta, a na dodatek te dwa elementy nie wyglądają ze sobą ładnie. NOT.

Soxo_:
Zgadzam się z Kają - połączenie tej spódnicy i golfa nie jest jakieś oszałamiające. Golf sam w sobie jest ładny i można go wykorzystać o wiele lepiej. Stylizacja nie jest udana. Niestety NOT.

gabrysiaslysz

Kaja1706:
Z chęcią bym powiedziała, że to najlepsza stylizacja w dzisiejszym HoN. Śliczna biała bluzka w połączeniu z moją ulubioną, piękną spódnicą z kalendarza. Wszystko to wygląda normalnie, bez wymysłów - prosto, elegancko, schludnie. Ogromnym minusem są za ciemne nogi w grubych skarpetach i z kawałkiem czarnego materiału. Gdybyś pozbyła się tych rzeczy stylka byłaby idealna! HOT/NOT.

Soxo_:
A mi nie podoba się połączenie spódnicy i nóg. Ponadto czerwień torebki gryzie się z czerwienią spódnicy. Tutaj także zgadzam się z Kają - lekka, koronkowa bluzka nie pasuje do grubych skarpet i ciężkich butów. Zmieniłabym także ozdobę na szyi na jakiś wisior, który zostawiłabym na bluzce. Dzisiaj niestety NOTFierceCzarna

Kaja1706:
Złote spodnie z tym kardiganem wyglądają fajnie. Z takimi stylizacjami trzeba uważać, żeby nie wyszło kiczowato - najlepiej ograniczyć wszystkie dodatki do minimum. Na Twoim miejscu zdjęłabym kolczyki, a koszulę zastąpiła jednolitym topem, to samo dotyczy butów. HOT/NOT z przewagą na NOT.

Soxo_:
Taki trochę misz-masz. W sumie to nie wiem co napisać. Nie podoba mi się ta stylizacja. Połączenie spodni i butów nie jest zbyt szczęśliwe. Kolor spodni sprawia, że z resztą trzeba bardzo uważać. Myślę, że lepiej by się tu sprawdziły delikatniejsze kolczyki. Mocny czarny makijaż nie wpływa także zbyt korzystnie na całość. NOT.Zgadzacie się z ocenami?
Za tydzień ocenimy: Elizunia347, kasiuniali12, czyta, KochamRihanne

12 komentarzy:

 1. Nie przypadły mi do gustu te stylizacje. W każdej mi coś nie pasuje, więc jak dla mnie same NOT.
  ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 2. mi również jakoś nie pasują, mam inny gust :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z ocenami. Pierwsza stylizacja jest najlepsza z dzisiejszego HoN. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. W zasadzie to żadna stylizacja mi się nie podoba, ale pierwsza najlepsza.
  JUJU789ALEXR786

  OdpowiedzUsuń
 5. pierwsza stylizacja ;) inne NOT...

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi najbardziej podobała sie trzecia stylizacja:) uwielbiam tą spódniczkę:)
  julkabulka11

  OdpowiedzUsuń
 7. Ogólnie to każda stylizacja jest całkiem fajna:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak dla mnie każda stylizacja to NOT, ewentualnie pierwsza NOT+.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mi do gustu przypadła 3 stylka :)
  Tissi815

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgadzam się z ocenami. Żadna ze stylizacji nie zachwyca ale, każda ma w sobie to coś :D


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 11. Mnie żadna stylizacja się nie podoba. Jak dla mnie każda jest NOT xd

  sylwia19181

  OdpowiedzUsuń