Obserwatorzy

24 grudnia 2015

Świąteczne aranżacjeDzisiaj nadszedł tak długo wyczekiwany dzień: dwudziesty czwarty grudnia - Wigilia. Po prawie miesiącu przygotowań wreszcie można usiąść, odpocząć, porozmawiać z rodziną. Spędzić czas razem. W tak wielu domach brakuje tego poczucia wspólnoty, jedności, stabilności...


Mam nadzieję, że przynajmniej dzisiaj, chociaż ten jeden dzień w roku jest dla Was dniem magicznym, wyczekiwanym i przyjemnym! Chcę nieco umilić Wam czas, prezentując świąteczne aranżacje stardollowych apartamentów!

Pierwsze trzy aranżacje to takie typowe, domowe zacisze: dużo brązów, beżów, czerwieni i ciepła. Dla mnie to właśnie to najbardziej kojarzy się ze Świętami! 

Oczywiście nie mogło zabraknąć miejsc do siedzenia... Czy to do rozmowy, czy do wspólnej zabawy. I kto nie lubi suto zastawionego, świątecznego stołu? No chyba nikt taki się nie znajdzie!


Wciąż zimno? Nie ma problemu. Mamy mnóstwo pledów, proszę, częstujcie się, czujcie się jak u siebie. Rodzinna, ciepła atmosfera.Kącik dla samotnika, który chce odetchnąć od rodzinnego zgiełku. Ach, jak dobrze byłoby zaszyć się z książką przy ciepłym kominku z trzaskiem pękającego drewna w tle...


Ostatnia propozycja jest skierowana do osób, które wolą zupełnie inne kolorki... Czy jest coś piękniejszego, niż mroźny, świąteczny poranek?

9 komentarzy:

 1. Wszystkie są tak cudowne, że nie potrafię wybrać najlepszej :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne, klimatyczne aranżacje. Zwłaszcza ostatnia mnie urzekła, lubię takie jasne, przestronne wnętrza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post! przepiękne aranżacje, na prawdę inspirujące :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne aranżacje! Dwie z kominkami jak dla mnie wygrywają. ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dla mnie to ostatnia jest boska! :3


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne aranżacje, uwielbiam taki świąteczny klimat :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Każda z aranżacji jest świetna. Czuć w nich ciepło świątecznej atmosfery. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkie aranżacje są świetne, świąteczne i takie 'ciepłe'. Ostatnia jest najlepsza, tak po mojemu.
  juju789alexr786

  OdpowiedzUsuń