Obserwatorzy

11 stycznia 2016

Hot or Not


misskasia678DancerMarika:

Całkiem dobry początek, jednak jak dla mnie jest troszeczkę za pusto, dodałbym jakieś dodatki, a całość prezentowałaby się lepiej. HOT/NOT

Soxo_:

Trochę tutaj pusto. Jest ok, ale na HOT to za mało. Pomyśl nad jakąś narzutką, biżuterią. HOT/NOT.

awcia:

Nie podobają mi się buty- to po pierwsze. Oprócz tego dodałabym jakiś blezer, pod spód bluzkę z kołnierzykiem, może kapelusz. Ogólnie trzeba nad nią jeszcze popracować. HOT/NOT+.

.igutka


DancerMarika:

Sukienka sama w sobie jest ozdobna, ale to nie znaczy, że buty wystarczą, aby stworzyć dobrą stylizacje. Zdecydowanie brakuje dodatków. NOT

Soxo_:

Połączenie takiej sukienki z tymi butami, to niemal zbrodnia. Okropnie to wygląda. Poza tym jest pusto. NOT.

awcia:

Tu w sumie jest tylko sukienka i buty, które swoją drogą nie pasują. Dodatkowo można się przyczepić do błękitnych paznokci. Myślę, że z tą sukienką można dużo wykombinować. Jednak na razie NOT.


amelia*_*


DancerMarika:

Mam co do tej stylizacji mieszane uczucia. Podoba mi się połączenie torebki i sukienki, jednak buty i skarpetki średnio tutaj wyglądają. Zmieniłbym dół, oraz dodał jakąś biżuterię, żeby nie było pusto. NOT

Soxo_:

Mi średnio się podoba połączenie sukienki i torebki. A połączenie tej sukienki z butami i skarpetkami już w ogóle uważam za nietrafione. NOT.

awcia:

Góra i dół zupełnie się ze sobą nie kleją. Nie znoszę połączenia takiej eleganckiej, dziewczęcej sukienki ze sportowymi butami. NOT

missbloom-xd


DancerMarika:

Stylizacja ogólnie jest bardzo fajna, jednak tak jak w poprzednich brakuje w niej czegoś. Myślę, że dodanie jakiegoś nakrycia głowy załatwiłoby sprawę. HOT

Soxo_:

Trochę tu pusto (znowu). Szkoda, że nie pomyślałaś nad poszewką. Ogólnie jest ok, ale nie ma szału. Poszukaj czegoś, co urozmaiciłoby tę stylizację. Tymczasem HOT/NOT.

awcia:

Niby wygląda poprawnie, ale wydaje się nudna i bez charakteru. Wymieniłabym bluzkę na całą czarną i dodała naszyjniki. HOT/NOT


Zgadzacie się z ocenami?
Za tydzień ocenimy: katniss-ne, wikson111, wiki577, Sally11l

17 komentarzy:

 1. 1:Niby ok ,ale jest tutaj pusto
  2:Kocham tą sukienkę, a połączenie jej z tymi butami(gdyby to chociaż były szpilki) i paznokciami ,które wogóle nie pasują jest okropna
  3:Góra jest ok chociaż mam mieszane uczucia co do tej torebki.Wydaję mi się taka mała. A te buty i skarpetki są po prostu...(nawet nwm jak mam to wyrazić)
  4:Ładna, ale tak jak w 1 czegoś tutaj brakuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzy pierwsze stylizacje wieją nudą, a w ostatniej ten płaszcz jest komiczny, wiem że on jest drogi i pożądany ale wygląda śmiesznie.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnia stylka najlepsza, mimo że brakuje podszewki i buty średni wyglądają jest ok.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z ocenami, jedynie ostatniej stylizacji dałabym hot, wypadła najlepiej na tle innych ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z ocenami. 3 stylizacja nie podobała mi się ani trochę,nic tu do siebie nie pasuje, reszta była okej.
  milusia963

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się ze wszsytkimi ocenami. No nie muszę nic dopowadać bo wszsytko zostało zawarte w wwaszych treściach :D

  gabrysiaslysz

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. Jest całkiem ładnie, ale odrobinkę pusto. HOT/NOT
  2. Te buty z tą sukienką to zdecydowanie coś, czego łączyć ze sobą nie można. NOT.
  3. Niby coś jest, ale nie wygląda to za ciekawie. Pomieszanie z poplątaniem. NOT+.
  4. Całkiem ciekawa stylizacja, jednak troszkę pusta. HOT-

  OdpowiedzUsuń
 8. We wszystkich stylizacjach brakuje tego „czegoś”, a najbardziej podoba mi się ostatnia

  OdpowiedzUsuń
 9. W pierwszej chyba dałabym pełne hot, choć w prawdzie brakuje tu chociażby jakiegoś paska, bo faktycznie stylizacja wydaje się być nieco pusta. Druga zgodnie- not, chyba nie muszę mówić dlaczego :P. Trzecia natomiast, to dla mnie zdecydowanie Hot! Moim zdaniem dobór butów to strzał w dziesiątkę, sprawienie, by sukienka na pozór elegancka nabrała innego charakteru, to nie lada sztuka, a tutaj jak najbardziej to się udało. 4 Hot, ale tak jak wcześniej, również czegoś brakuje, torebki w tym przypadku jak mniemam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jakoś niespecjalnie spodobała mi się którakolwiek ze stylizacji. Są dość proste i nudne. Nic nie przykuło mojej uwagi więc jak dla mnie same not i hot/not dla missbloom-xd.
  ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 11. Pierwsza stylizacja nawet fajna ale faktycznie, trochę pusta. Dwie kolejne NOT. Puste, wybrakowane, takie nijakie. Ostatnia stylizacja wypadła najlepiej. Nie zachwyca jakoś bardzo, jest raczej przeciętna ale ładna - HOT


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgadzam się z ocenami mniej więcej. Pierwsza stylizacja ma fajną bazę, mimo wszystko ta bluzka jest trudna do stylizacji. Dodałabym może jakąś biżuterię.
  Druga stylizacja to buty i sukienka. Nie za ciekawie. Po pierwsze to zmieniłabym buty na odcień złoty, bo sukienka ma złote szycia, do tego jakaś narzutka, kolczyki, torebka. Sukienka fajna i gdyby się ją jakoś ozdobiło dodatkami, stylizacja byłaby świetna.
  Trzecia stylizacja wygląda jakby ubrania dobierało się po ciemku, torebka ma kompletnie inną kolorystykę od reszty rzeczy. Po drugie te buty w połączeniu ze skarpetkami fajnie by wyglądały może to krótkich spodenek, na pewno nie do tej sukienki. No i dodatki, dodatki, dodatki. ;)
  Ostatnia stylizacja chyba wygląda najlepiej ze wszystkich, ale tak czy siak brakuje jej pazura. Niby wszystko okej, ale patrząc na stylizacje trochę dłużej, wydaje się, że o czymś zapomnieliśmy.
  Pozdrawiam.
  MoveYourBody7

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgadzam sie z Waszymi ocenami :)
  Tissi815

  OdpowiedzUsuń
 14. Czwarta stylizacja jest najlepsza. Aż żałuje, że nie kupiłam tego płaszczyka..:/

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgadzam się z wszystkimi ocenami ;)

  sylwia19181

  OdpowiedzUsuń