Obserwatorzy

1 lutego 2016

HOT or NOT

gunsvans

DancerMarika:
Stylizacja nie jest najgorsza, aczkolwiek niczym się nie wyróżnia. Połączenie koszulki, spodni i kurtki jest jak najbardziej OK. Zmieniłbym dodatki na coś mniej konwencjonalnego. HOT/NOT.

dora_dorka:
Mi też się wydaje, że stylka zgubi się w tłumie innych, jednak nawet mi się podoba. Baza jest dobra, lecz zgodzę się z Darkiem, że trzeba wymienić dodatki. Najbardziej nie pasuje mi naszyjnik, a także wymieniłabym buty na zgrabne szpileczki. HOT/NOT.


GlamSlodka

DancerMarika:
Gdyby tak zmienić torebkę, oraz dodać jakąkolwiek biżuterię, mogłaby powstać prosta, zwyczajna stylizacja. Myślę, że taka wersja byłaby dużo lepsza. NOT.

dora_dorka:
Nudnie jest tutaj i nawet błyszcząca spódnica i kopertówka z ciekawym nadrukiem nic nie pomaga. Szczerze, to nie widzę, żeby można było zrobić coś fajnego z tych rzeczy w takim połaczeniu. Zmieniaj czy nie zmieniaj te dodatki, ale stylka i tak będzie wyglądać nieciekawie. Chyba, że uda Ci się stworzyć coś naprawdę subtelnego, ale wątpię. Niestety NOT.


Buddyniowa

DancerMarika:
Powstał trochę taki miszmasz, myślę że połączenie bordowego sweterka z koszulą, kapeluszem i okularami jest naprawdę bardzo fajne. Nie podoba mi się dół stylizacji, zmieniając go może powstać coś świetnego. HOT/NOT.

dora_dorka:
Dość fajnie to wygląda, czuć taki festiwalowy klimat. Wszystko jest w miarę fobrze dobrane, lecz buty i torebka psują cały wygląd. Dać jakąś torbę przez ramię, sandałki i do dzieła! HOT/NOT.


sharpey108

DancerMarika:
Muszę przyznać, że zastosowałaś całkiem ciekawe połączenia. Mam obiekcje jedynie do spodni. Wydaję mi się, że z innymi całość prezentowałaby się jeszcze lepiej. HOT/NOT+.

dora_dorka:
Czerń i złoto zawsze dobrze wyglądają, jednak wydaje mi się, że nieco przesadziłaś. Wymieniłabym buty na jakieś platformy bez zdobień, a także wyrzuciłabym pasek. Chociaż ta stylizacja świetnie też wyglądałaby, gdyby spodnie zamienić na czarne poszerzane. HOT/NOT.Zgadzacie się z ocenami?
Za tydzień ocenimy: Sammy.Super, Hannah01220, MalinaSekret111, DancerMarika.

15 komentarzy:

 1. Zgadzam się z ocenami.

  JulkaJakas

  OdpowiedzUsuń
 2. Tym razem całkowicie zgadzam się z ocenami :) Każda ze stylizacji jest niedokończona. Najbardziej podoba mi się pierwsza :D


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja rowniez zgadzam sie z ocenami. Zadna stylizacja mnie nie zachwycila. Wszystkie sa jakby niedokonczone.
  Juju789alexr786

  OdpowiedzUsuń
 4. Tylko ostatnia mi się spodobała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Też zgadzam się z ocenami. Nie ma tutaj żadnej stylizacji, która zasługiwałaby na HOT. Każdej czegoś brakuje. ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 6. Żadna stylizacja nie przypadła mi do gustu, zgadzam się z ocenami. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkie niby dobrze, na siłę zgodne z trendami, bo złoto i czerń takie fajne, a widać, że to nie zawsze zdaje egzamin.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdecydowanie zgadzam się z ocenami, każda stylka budzi jakieś zastrzeżenia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgadzam się z ocenami. Najbardziej mi się podoba pierwsza lalka.
  clawdeen481

  OdpowiedzUsuń
 10. Doll 1 - tkich stylizacji jest strasznie dużo i przez to jest to nic specjalnego, nawet powiedziałabym, że trochę zawiewa nudą. Hot/Not to właściwa ocena, bo mimo, że jest to stylizacja uniwersalna,prosta, powtarzająca się, to wygląda fajnie.
  Doll 2 - NOT, po pierwsze to zmieniłabym torebkę i dodała biżuterię, jednak problem tkwi w połączeniu tej spódnicy z bluzką. Zmieniłabym bluzkę, bo spódnica jest nawet ciekawa.
  Doll 3 - Góra stylizacji wygląda świetnie, jedynie co to zmieniłabym torbę. Kolejną rzeczą, którą trzeba zmienić to są buty. Psują trochę stylizacji. Zmień te rzeczy, a możesz stworzyć świetną stylizacji. Hot/Not
  Doll 4 - Połączenie czerni ze złotem zawsze wygląda świetnie, ale tutaj trochę przesadziłaś. Może dałabym zwykły czarny żakiet, żeby zneutralizować ten złoty kolor, albo zmieniłąbym buty na kompletnie czarne. Hot/Not
  MoveYourBody7

  OdpowiedzUsuń
 11. Żadna ze stylizacji nie przypadła mi zbytnio do gustu
  alapole

  OdpowiedzUsuń
 12. Pierwsza stylizacja jak dla mnie jest na HOT :) podoba mi się
  Co do reszty stylizacji to zgadzam się z ocenami.

  milusia963

  OdpowiedzUsuń
 13. Najbardziej z wszytskich podoba mi się pierwsza dolka i może nawet zastanowiłabym się nad HOT ;) Z resztą ocen jak najbardziej się zgadzam ;)

  sylwia19181

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgadzam się z ocenami ;)
  1- Nie wyróżnia się niczym innym od pozostałcyh- jest po prostu nie oryginalna. Zamieniłabym dodatki i buty, ale stylizacja jest ok :)
  2- Ta stylizacja nie podoba mi się. Nie mogę w niej znaleźć plusów. Włosy mi nie pasują i stylizacja jest bardzo nudna.
  3- Jest w festiwalowym stylu. Za dużo tego nawaliłaś ;p Góra jest bardzo ładna :)
  4- Ta stylizacja taka sama była już wcześniej, no cóż. Za dużo złota w połączeniu z czernią i zmieniłabym buty na bez dodatków :)
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń