Obserwatorzy

15 lutego 2016

HOT or NOT

czakamaka16

DancerMarika:
No nie wiem, mnie jakoś nie przekonuje. Nie podoba mi się dobór poszczególnych rzeczy do siebie. W zasadzie zostawiłbym tylko bluzkę, spódniczkę i naszyjnik oraz dobrał do nich coś innego. NOT.

dora_dorka:
Narzuta, bluzka i naszyjnik wyglądają nawet dobrze, jednak tyle to dobrego mogę powiedzieć. Stylka wygląda na robioną przez początkującego gracza i chociaż pomysł na stylizację miałaś fajny, to poszło nie najlepiej. NOT.

BoberNaukowiec:
Nie wiem, co miałaś na myśli dobierając buty i torebkę do tej stylizacji. O ile połączenie bluzki ze sweterkiem jest ładne i po prostu estetyczne, o tyle reszta to dla mnie kompletna mieszanka. Radzę zmienić dół, wtedy na pewno będzie lepiej! NOT+.

Gatasjshhs

DancerMarika:
Jest OK, taka zwykła prosta stylizacja. Dodałbym może jakąś ciekawą biżuterię, żeby nie było nudno. HOT/NOT.

dora_dorka:
Niekoniecznie mi się podoba. Buty wyglądają dość śmiesznie (niczym kopytka), a torebka wydaje się być zbyt ciężka wziązku z białymi spodniami. Reszta ujdzie, lecz, jak już powiedział Darek - zwykła prosta stylizacja. NOT+.

BoberNaukowiec:
Stylizacja, która jest nagromadzeniem modnych elementów: szare włosy, crop top, spodnie z dziurami, dodatki ze srebrnymi łańcuszkami i tatuaże... Szkoda tylko, że całość nie wygląda zbyt korzystnie. Wymieniłabym bluzkę oraz dodatki. Według mnie NOT.

Xenakk

DancerMarika:
No cóż, to tylko połączenie spódniczki z topem, które razem ze sobą nie wyglądają zbyt dobrze. NOT.

dora_dorka:
Jak widzę stylizacja niedokończona.

BoberNaukowiec:
Ktoś tu zapomniał o butach i dodatkach! Trudno jest cenić zestawienie zaledwie dwóch rzeczy. Jeżeli jednak mogę coś zasugerować, to proponuję przemyśleć kolor policzków, który nieco kłóci się z ustami i doll wygląda jak zbyt wymalowana nastka.
Lavenubel

DancerMarika:
Połączenie poszczególnych elementów ze sobą jest całkiem fajne. Zostawiłbym buty, cardigan i ewentualnie spódniczkę, reszta jak dla mnie do zmiany. NOT.

dora_dorka:
Kompletny misz-masz. Sporo tutaj namieszałaś i niestety, wg mnie nie wygląda to dobrze. Pochwalić jedynie mogę za świetne dobranie swetera i butów, które wygląda naprawdę ładnie. Tym niemniej NOT.

BoberNaukowiec:
Bardzo rzadko widuję zimowe stylizacje na Stardoll, więc za próbę stworzenia takiej - niewątpliwie plus. Wybrałaś bardzo dobre kolory, ale zastanowiłabym się nad zmianą spódncizki oraz koniecznie zdjęła przewiązaną w pasie bluzę; może warto też dobrać jakąś podszewkę do sweterka. Mimo wszystko dzisiaj NOT.Zgadzacie się z ocenami?
Za tydzień ocenimy: Monia96XD, czakamaka16, izabelach, gabrysiaslysz.

14 komentarzy:

 1. Jak najbardziej zgadzam sie z ocenami, nikt nie zasluguje na HOT.
  Juju789alexr786

  OdpowiedzUsuń
 2. Również się zgadzam. Żadna ze stylizacji nie zachwyca :)


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 3. Żadna ze stylizacji mi się nie podoba. Zgadzam się z ocenami :)
  24wiki24

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakieś takie dziwne te dzisiejsze stylizacje :/ zgadzam się z ocenami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Według mnie 2 stylizacja jest najlepsza :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Według mnie 2 stylizacja jest najlepsza :D

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. NOT. Dużo niestety jest takich stylizacji na stardoll... Wygląda, jakby robiła ją początkująca użytkowniczka. Buty sportowe nie pasują do eleganckiej stylizacji. Większość rzeczy niestety z Basics.
  2- Na pierwszy rzut ka nie jest źle, ale chwilę później już nic mi się spodobało. Miałaś pomysł, ale coś nie wyszło w praktyce :/ Rzeczy same w sobie są ok, bardzo oryginalne, ale całość wygląda źle.NOT
  3- Stylizacja nie dokończona, więc trudno ocenić. Powiem tylko, że podobają i się włosy. Widać już, że połączenie tej bluzki z spódnicą wygląda nie najlepiej. NOT
  4- Połączenie kolorystyczne fajne. Nie wiem co mam powiedzieć. Po prostu nie podoba mi się. Dużo rzeczy ze sobą się gryzie. Panuje tu wielki chaos.NOT
  Jak dla mnie, wszystkie stylizacje nie zasłużyły na HOT. Zgadzam się z ocenami :)
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam sie z ocenami, zadna stylizacja mi sie nie spodobala.
  oh.kylie

  OdpowiedzUsuń
 9. Mi bardzo do gustu przypadła ostatnia stylizacja. Super połączenie sweterka i butów. Bluzka przewiązana w pasie jest najlepsza, dodaje koloru, który bardzo tu pasuje.
  + świetny wybór włosów
  Zdecydowanie HOT

  cherry9713

  OdpowiedzUsuń
 10. Mi bardzo do gustu przypadła ostatnia stylizacja. Super połączenie sweterka i butów. Bluzka przewiązana w pasie jest najlepsza, dodaje koloru, który bardzo tu pasuje.
  + świetny wybór włosów
  Zdecydowanie HOT

  cherry9713

  OdpowiedzUsuń
 11. W dużej większości zgadzam się z ocenami, tylko druga dolka jak dla mnie hot/not, reszta not. ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 12. Ostatnia stylizacja jest całkiem niezła, gdyby odjąć tę bluzkę zawiązaną w pasie i zmienić fryzurę, okazałoby się że doll wygląda całkiem nieźle.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 13. Pierwsza stylizacja jest nudna i jest takich dużo na stardoll. Niestety jeszcze gorzej to wygląda przez dobór torebki i butów.
  Druga stylizacja jest lepsza od pierwszej, ale sama w sobie nie jest świetna. Podoba mi się połączenie tego topu z tatuażami oraz te włosy, jednak reszta do wymiany.
  Trzecia stylizacja jest pusta. Nieudane połączenie topu ze spódniczką.
  Pomysł na ostatnią stylizację był fajny, niestety z wykonaniem wyszło trochę gorzej. Zostawiłabym buty i sweter, bo wyglądają świetnie razem, i wtedy zmieniłabym wszystko inne.
  MoveYourBody7

  OdpowiedzUsuń