Obserwatorzy

22 lutego 2016

HOT or NOT

Monia96XD

Soxo_:
Pierwsze co rzuca się w oczy to brak podszewki. Dziwnie to zabrzmi, ale ta "dziura" między nogami drażni. Nie jestem pewna też co do bluzki. Chyba dałabym jakąś ciekawszą. A jeśli nie ma nic takiego w szafie, to warto pomyśleć nad dodatkami biżuteryjnymi. Ogólnie jest ok. Podoba mi się kolorystyka. Prawie HOT, ale jeszcze HOT/NOT.

DancerMarika:
Przeważnie nie zwracam uwagi na podszewkę, jednak tutaj przez jej brak torebką wygląda troszeczkę dziwnie. Ogólnie całość mi się podoba, dodałbym jedynie jakiś naszyjnik, żeby nie było tak pusto. HOT-.


czakamaka16

Soxo_:
Nie wiem czemu założyłaś takie buty. Zdecydowanie lepiej pasowałyby tu trampki, czy jakieś inne buty na płaskiej podeszwie. I nie czarne. Myślę, że dobrze pasowałoby coś w kolorze marynarki. Ogólnie nie bardzo podoba mi się ta stylizacja. Jest poprawna, ale sprawia wrażenie nijakiej. Dałabym NOT, ale ze względu na wspomnianą poprawność daję HOT/NOT.

DancerMarika:
Zupełnie nie podoba mi się dobór dodatków. Sama baza jest OK, jednak jak dla mnie zbyt nudna. Gdyby tak ją urozmaicić innymi dodatkami, nie byłoby tak źle. HOT/NOT-.

izabelach

Soxo_:
Tutaj też mam mieszane uczucia. Widzę, że coś jest pod szyją, ale nie wiem co to, bo włosy zasłaniają. Zmieniłabym top na jakiś dłuższy t-shirt. Zdjęłabym też marynarkę lub buty. Jeśli marynarka miałaby zostać, to włożyłabym sandałki na szpilce, a jeśli miałyby zostać buty, to zmieniłabym marynarkę na jakąś luźniejszą kurtkę. Tak włożone okulary wyglądają dość nienaturalnie. Chyba założyłabym je normalnie, na głowę. Zamysł był ok, ale wykonanie nie do końca się powiodło, dlatego HOT/NOT.

DancerMarika:
Zdziwiłem się, że ta marynarka może tak dobrze wyglądać z tymi spodniami, bardzo mi się podoba to połączenie. Na pewno pozbyłbym się butów, nie lubię ich, zmieniłbym top i ułożył inaczej okulary. HOT/NOT-.gabrysiaslysz

Soxo_:
Ciężko jest stworzyć coś ciekawego z suknią balową. Tutaj sukienka sama w sobie jest ciekawa i bardzo ładna. Szkoda, że połowa kreacji (czyli buty i suknia) zdjęta jest z manekina. Ja zmieniłabym buty na srebrne szpilki. Nie wiem jak ocenić tę stylizację. Prezentuje się dobrze, ale nie jest zbyt kreatywna. Wydaje mi się, że najsprawiedliwiej będzie, gdy dam HOT/NOT.

DancerMarika:
Nie przepadam za takimi stylizacjami, czyli długa suknia i proste dodatki. Wygląda to dobrze, ale jak dla mnie nie trzeba wkładać dużo wysiłku żeby coś takiego stworzyć. Również uważam, że HOT/NOT będzie najlepszą oceną.

Zgadzacie się z ocenami? 
Za tydzień ocenimy: fioletowa00XD, Villain, Uplooad, xadusiax.

16 komentarzy:

 1. Najbardziej mi się podobają stylizacje pierwsza i ostatnia, resztę oceniam na NOT.
  clawdeen481

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej mi się podoba trzecia stylizacja, ale i tak szału nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z ocenami. Wszystkie dolki wyglądają przyzwoicie, ale każdej czegoś brakuje do pełnego HOT. Najbardziej podoba mi się pierwsza stylizacja. ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj wszystkie stylizacja miazga :) najlepsza wg mnie pierwsza.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 5. Każda stylizacja ma coś w sobie co mi się podoba. ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczerze powiedziawszy tylko pierwsza i trzecia stylizacja wyglądają całkiem fajnie. Pozmieniałabym kilka rzeczy ale względnie jest ok ;)


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 7. Najbardziej podoba mi się pierwsza stylizacja.. ja oceniam ją na hot, natomiast z reszta ocen się zgadzam :)
  misietka963

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwsza doll ma fajną bazę, jednak brakuje dodatków, takich jak naszyjnik, żeby zapełnić lukę przy szyji. Kolorystyczne mi się podoba, a podszewki nie brakuje mi, bo mam podobną narzutkę w domu i jest ona po prostu krótsza z tyłu, więc jej nie widać pomiędzy nogami, również nie jestem pewna czy wtedy wyglądałoby to dobrze. HOT -
  Druga stylizacja ma dobrą bazę, ale kiepski wybór dodatków, szal/orebka/buty/okulary, zmieniłabym to od razu, żeby stylizacji wyglądała schludniej i wpadała w lepszą kolorystykę. NOT
  Trzecia stylizacja jest ok i tyle mi przychodzi na myśl. Widać, że są tatuaże, które dodają pazura stylizacji, jednak zgadzam się, że koszulka powinna być dłuższa. HOT/NOT
  Ostatnia stylizacja to przede wszystkim suknia z czerwonego dywanu oraz buty. Dobór naszyjnika i torebke jest kiepski. Niestety NOT
  MoveYourBody7

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgadzam się z ocenami wszystkich stylizacji. Najlepsze jak dla mnie jest pierwsza stylizacja reszta nie jest zła, każda z nich ma w sobie coś co mi się podoba. Domni4

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgadzam się z ocenami, ale pierwsza dollka ma u mnie wysoką notę za tą cudowną fryzurę :D

  OdpowiedzUsuń
 11. tylko pierwsza mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzisiaj stylizacje na wysokim poziomie. Wszystkie w sumie jako tako mi się spodobały. Kest kilka błędów, ale dziś nie mam siły się rozspisywać. Zgadzam się z ocenami :)
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgadzam się z ocenami.
  juju789alexr786

  OdpowiedzUsuń
 14. W zasadzie nie ma nad czym się zastanawiać, większość opinii jest na hot/not a więc mogę chyba powiedzieć że jestem w stanie zgodzić się z ocenami..
  ~GreatGoldSilver

  OdpowiedzUsuń
 15. W zasadzie nie ma nad czym się zastanawiać, większość opinii jest na hot/not a więc mogę chyba powiedzieć że jestem w stanie zgodzić się z ocenami..
  ~GreatGoldSilver

  OdpowiedzUsuń