Obserwatorzy

29 lutego 2016

Hot or Not

fioletowa00XD

Agateqq:
Stylizacja bardzo smutna. Całość utrzymana w czerni nie zawsze wygląda dobrze. Uważam, że torebka jest za duża do tej sukienki i estetycznie nie pasuje. Lepiej wyglądałaby kolorowa kopertówka, która ożywiłaby outfit. Nie podobają mi się też włosy, które dziwnie wystają spod kapelusza (który nie pasuje tu do niczego). Myślę, że mogłaś dodać jakąś biżuterię. Moja ocena to NOT.

dora_dorka:
Trudno mi określić Twoją stylkę, gdyż zupełnie mi się nie podoba. Nie mogę zrozumieć co tu robi kapelusz i torba, buty wyglądają też nie najlepiej. Ogółem jest słabo. Radziłabym zostawić sukienkę oraz blazer i pomyśleć o innych dodatkach. Niestety NOT.

DancerMarika:
No cóż, całość nie prezentuję się najlepiej, w zasadzie zostawiłbym tylko samą sukienkę, resztę zmienił. Torebka jak dla mnie jest za duża, buty same w sobie są średnie, a kapelusz wygląda nienaturalnie. NOT

Alinnka.
Niestety, ale Twoja stylizacja mi się nie podoba. Nic tu kompletnie nie pasuje, kapelusz wygląda strasznie nienaturalnie przez wychodzące wokół niego włosy, nieproporcjonalnie wielka torebka, a raczej torba, średniej jakości buty oraz niepasujący blazer. Wszystko do poprawy. NOT 
Villain

Agateqq:
Stylizacja idealnie utrzymana w piżamowym trendzie. Świetna koszulo-sukienka, bardzo mi się podoba. Bardzo ciekawa stylizacja mimo wykorzystania tylko dwóch kolorów. Makijaż i fryzura doll dobrze dopasowane do całości. Zasłużone HOT.

dora_dorka:
 Zanim lepiej się nie przyjrzałam, to look wydawał mi się bardzo fajny, niemal świetny. Jednak, jak zobaczyłam dziwną torbę i dwa blazery - moje zdanie momentalnie się zmieniło. Baza (sukienka i biała marynarka) wygląda przyjemnie, lecz piękno zepsułaś dodatkami. Tym razem HOT/NOT, bo po wymienieniu kilku rzeczy będzie zaprawdę ładnie. 

DancerMarika:
Ogólnie nie jest najgorzej, sukienka, marynarka, naszyjnik i torebka tworzą dobrą całość. Nie widzę sensu drugiej marynarki trzymanej w ręce, zmieniłbym również buty. HOT/NOT

Alinnka.
Baza jest bardzo dobra, lecz po co Ci dwa blazery? Uważam także, że torebka oraz buty kompletnie tutaj nie pasują. Na szczęście ratuje Cię makijaż, który pasuje idealnie. HOT/NOT Uplooad

Agateqq:
Stylizacja rodem z ostatniego pokazu Diesel Black Gold na MFW. Podoba mi się dobór kolorystyczny. Pasek jest ciekawym elementem i fajnie komponuje się z kurtką. Nie podoba mi się wykończenie spodni. Ładnie dobrałaś fryzurę i makijaż do looku. Ostatecznie jednak uważam, że całość jest trochę nudna. Moja ocena to HOT/NOT.

dora_dorka:
Ten look widzę już nie pierwszy raz, ale nadal uważam, że wygląda czadersko. Świetny pomysł na kombinezon, a zresztą na sam outfit też. No i oczywiście nie zapomnę o nogawkach, które wg mnie wyglądają bardzo nietypowo, ale zarazem fajnie (chociaż wiem, że większość jest innego zdania). HOT.

DancerMarika:
Bardzo mi się podoba, pomysł na wykonanie kombinezonu jest bardzo ciekawy, dodatkowo świetnie wykorzystałeś te spodnie, razem z butami wyglądają jak dla mnie genialnie. HOT

Alinnka.
 Świetna stylizacja! Ciekawy pomysł z paskiem, ponadto spodnie oraz buty tworzą idealny duet. Bezapelacyjnie HOT xadusiax

Agateqq:
Stylizacja rodem z ostatniego pokazu Diesel Black Gold na MFW. Podoba mi się dobór kolorystyczny. Pasek jest ciekawym elementem i fajnie komponuje się z kurtką. Nie podoba mi się wykończenie spodni. Ładnie dobrałaś fryzurę i makijaż do looku. Ostatecznie jednak uważam, że całość jest trochę nudna. Moja ocena to Hot/Not.
4. Klasyczna czarno-biała stylizacja. Poprawnie dobrałaś wszystkie elementy stroju, torebka fajnie wpasowuje się w outfit. Minusem jest użycie okularów, które uważam za zbędne. Stylizacja nie jest nudna, przez użycie spodni 3/4 i ciekawego paska. Całość oceniam na HOT za małym -.

dora_dorka:
Stylizacja jest całkiem fajna, ale pszestarzała. Gdyby ten look był wzorowany dawnymi latami - prezentowałby się lepiej. Jednak, tak nie jest i patrząc na to co mamy, mam wrażenie, że stylka przywędrowała z hen jak dawna. Dobranie poszczególnych rzeczy jest w miarę poprawne, lecz sama w sobie ta stylizacja mi się nie podoba. Po prostu to nie jest moja estetyka i styl. NOT+.

DancerMarika:
Nie jest źle. Sama baza + buty wygląda świetnie, nie podoba mi się dobór dodatków. W pierwszej kolejności pozbyłbym się paska i okularów, gdyż najbardziej rzucają się w oczy, myślę że zmiana torebki również polepszyłaby całość. HOT/NOT-

Alinnka.
Źle nie jest, lecz szału nie ma. Stylizacja jak na te lata, jest niestety na NOT. Ratuję Cię tutaj buty wraz z bazą. Trudno postawić mi tutaj ocenę, jeszcze dwa lata temu byłby to HOT-, jednakże teraz stawiam Ci HOT/NOT


Zgadzacie się z ocenami? 
Za tydzień ocenimy: secutexxo, Katiana15, Najka., Ona_Malinowa


17 komentarzy:

 1. Druga według mnie hot, a trzecia not :) Reszta ocen pokrywa się mniej więcej z moją opinią :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Druga i trzecia stylka są najlepsze. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W pierwszej stylizacji za dużo się dzieje, a reszta zdecydowanie HOT.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło w końcu zobaczyć fajne stylizacje w H/N :) stylka Pawła przebija wszystkie, ale 2 i 4 też są dość fajne ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z ocenami, chociaż druga stylizacja jak dla mnie jest HOT. :D
  -dobrapogoda

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z ocenami ^^ Trzecia stylizacja wypadła najlepiej


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzecia stylizacja powala na kolana! Czwarta najgorsza według mnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwsza stylizacja niestety NOT. Po pierwsze, torba jest ze duża do tak delikatnej sukienki. Po drugie, włosy wystają niekorzystnie z kapelusza, który do niczego nie pasuje, oprócz kolorem. Zaproponowałabym może dodanie marynarki lub kurtki w innym kolorze niż czarnym, badź dobranie butów i mniejszj torebki w tym samym kolorze, ale nie czarnym.
  Druga doll ma fajną bazę, długa koszula traktowana jako sukienka w połączeniu z białym blezerem wygląda fajnie. Drugi blezer Ci nie potrzebny, więc go bym wyrzuciła ze stylizacji. Również torebka nie podoba mi się jak i kolor butów.
  Trzecia stylizacja jest świetna. Połączenie topu ze spodniami tym paskiem, tworzy fajny kombinezon. Wszystko do siebie pasuje, kurtka, torebka, nawet włosy i makijaż. Dobra robota.
  CZwarta stylizacja m fajną bazę, buty, spodnie oraz marynarka. Pasek i okulary kiepsko wyglądają tutaj. Również bluzka mi przeszkadza, jak i te włosy.
  MoveYourBody7

  OdpowiedzUsuń
 9. Każda stylizacja ma coś w sobie, ale pierwsza to totalny kicz..niestety. Druga spodobała mi się najbardziej mimo tego drugiego blezeru.
  Ogólnie zgadzam się z ocenami.

  OdpowiedzUsuń
 10. Druga i trzecia najlepsze, duże HOT; reszta słaba, zasluguje na NOT.
  Juju789alexr786

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgadzam się w większości z ocenami. Jak dla mnie to 1.not 2.hot 3 i 4 hot/not. ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgadzam się z ocenami :) 2 moim zdaniem jest najlepsza w całym zestawieniu.
  czikkka

  OdpowiedzUsuń
 13. dla mnie 1 i 3 stylizacje zdecydowanie najgorsze

  cherry9713

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgadzam się jak najbardziej z ocenami :) 3 zasługuję na HOT, najgorsza jednak jest pierwsza.
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 15. 2 i 3 stylizacja są po prostu świetne, nic dodać nic ująć. 1 za dużo dodatków, zdecydowanie. Nic tu do siebie nie pasuje. A cóż mogę powiedzieć o 4? Nie jest najgorsza, widać, że autor się starał. Nie wyszło to powalająco, ale nie jest także zle. Pozdrawiam / collaamanda4

  OdpowiedzUsuń
 16. Zdecydowanie zgodzę się z ocenami. Żadna nie jest idealna...
  ~LessTecade

  OdpowiedzUsuń