Obserwatorzy

19 lutego 2016

Reklama: Pojedynek Stylizacji #18

Stylowy pojedynek! #18


Cześć! To już nasze osiemnaste spotkanie! Cieszymy się bardzo, że chętnie odwiedzacie Ubieranki.eu tworzycie fenomenalne stylizacje. Pamiętajcie, że każda z Was może dodać dowolną ilość pytań "co wolisz?" i innych ciekawych rzeczy.

Oglądałaś galę rozdania nagród Grammy dla najlepszych wykonawców? Swiftie przyjrzała się swojej idolce i jej występie podczas ceremonii. Zobacz, w jakiej kreacji wystąpiła Taylor Swift!


Dzisiejszy pojedynek stylizacji również pozostanie w temacie muzyki. Dziewczyny zmierzyły się z grą "Rockowa Diva" i ubrały popularną wokalistkę zespołu, która preferuje nieco cięższe brzmienia.

Pamiętajcie, że swoje stylizacje możecie publikować pod każdą ubieranką! Wystarczy wybrać ciekawą grę i ubrać modelkę. Jeżeli nie wiesz jak dodać stylizację, kliknij TUTAJ. Każda użytkowniczka walczy r&ównież o miejsce w rankingu stylizacji na Ubieranki.eu :)

Stylizacja #1


personanongrata postawiła na bardziej szykowny look, który tylko detalami przypomina nam o ćwiekach, ciężkim brzmieniu gitary i perkusji. Okazuje się, że taki pop-rock jest coraz bardziej popularny i swoje uznania znajduje m.in. w garderobie gwiazd. Długi płaszcz wykonany z fioletowego futerka skupia wzrok i być może sprawia, że całość wygląda nieco dziwnie. Przecież biały top, krótkie szorty, kapelusz i fikuśne rajstopy w kratkę to najlepszy strój na festiwal!

Stylizacja #2


W drugą stronę uciekła callie, która postawiła na dżinsowe ogrodniczki. Modne adidaski, bluzka z mieniącymi się cekinkami i prosta opaska na głowę to najlepszy przepis na hipsterski look. Fanka The Rolling Stones z połowy lat ubiegłego wieku jak malowana!

---

Która modelka i jej kreacja zyskała Twoje uznanie? Swoje opinie i oceny możecie publikować w komentarzu tutaj na Stardoll, na naszej stronie lub nawet na Facebooku.