Obserwatorzy

17 marca 2016

Akademia SiM - przeprowadzka

Witajcie Kochani po dłużej przerwie :) Cieszę się, że już bez żadnych problemów mogę do Was powrócić z drugim etapem Akademii SiM. Przygotowania do matury pochłaniają mnie w stu procentach, jednak jestem zadowolona z tego, że ten ważny moment mojego życia nastąpi już niedługo, bo dzięki temu zdobędę więcej czasu na pisanie :) Nie przedłużając...

Każda ze studentek Akademii musi mieć swój własny kącik. Specjalnie dla Was zostały przygotowane pokoje, które same musicie wyposażyć używając jedynie udostępnionych przeze mnie przedmiotów. To bardzo trudne wyzwanie, dlatego że artykułów, które już znajdują się w Waszych pokojach (łóżko, toaletka, krzesła, szafy) nie możecie przesuwać! Oprócz tego osoby, które najlepiej poradziły sobie w poprzednim zadaniu (KLIK) otrzymują do zagospodarowania pokój nr 1 (mieszkają same), natomiast pozostałe osoby - pokój nr 2 (dwuosobowy, ze współlokatorką - Stardoll Kumpa można przesuwać), niemniej jednak można urządzać cały pokój, a nie tylko jego połowę :)

Pokój nr 1
Otrzymują: Maja9258majowa_paniSrebrnaMuza,NataliDIYnatusia_182,  maluma10.

Pokój nr 2
Otrzymują: Klaudia1234, vikusiatatusia, pineczka1, lot_of_money_, Ania_Miszcz, Nalsh, LoveStokrotka7, olao373, MalinaSekret111, Paulina71, marinellaSilver, Gatasjshhs, MissDollka, misszuzanna4040, Najka., cherry9713, DancerMarika,choco-kiss.

Poniżej znajduje się obrazek wskazujący udostępnione pokoje w moim Apartamencie oraz pomieszczenie z rzeczami, które możecie użyć do urządzania swoich kącików:

Każdej osobie został przydzielony numer pokoju - albo pierwszy, albo drugi. W białym pokoju są, tak jak mówiłam, przedmioty które mogą Wam się przydać. Kiedy ustawicie już wszystko tak jak chcecie, zróbcie screena i wyślijcie na akademiasim@gmail.com. Pamiętajcie, aby w treści wiadomości koniecznie zawrzeć swój nick oraz numer pokoju.

Na Wasze prace czekam do 31 marca. Najlepsze pokoje zostaną nagrodzone, a ich lokatorzy przejdą do kolejnego zadania. Powodzenia! :)

Pytania proszę zadawać na akademiasim@gmail.com.