Obserwatorzy

21 maja 2016

Akademia SiM

Cześć Kochani! Witam Was po dłuższej przerwie związanej z moimi maturami. Na szczęście wszystko już dobiegło końca i każda atrakcja z mojej strony będzie pojawiała się w terminie. Możemy kontynuować dawno rozpoczętą Akademię!


Waszym ostatnim zadaniem było urządzenie przydzielonych pokoi. Osoby, które najlepiej poradziły sobie w zadaniu ze stylizacją (KLIK) otrzymały pokój jednoosobowy, pozostali uczestnicy - dwuosobowy (ze Stardoll Kumplem), ale z możliwością dekoracji każdej strony pokoju. Szczegółowe informacje ->TUTAJ.

Obejrzymy teraz wszystkie pokoje nadesłane przez uczestniczki konkursu:

MalinaSekret111


Gatasjshhs Ania_Miszcz


misszuzanna4040


MissDollka


marinellaSilver


lot_of_money_ 


pineczka1


paulina71


DancerMarika


cherry9713


 olao373


Maja9258majowa_pani


NataliDIY


SrebrnaMuza


natusia_182


Każdy pokój ma w sobie to coś. Uczestnicy wykazali się wielką kreatywnością, bo sporym wyzwaniem jest udekorowanie pokoju, w którym ustawionych już mebli nie można ruszać. Cieszę się, że każdy z Was dał sobie z tym radę! 

Osoby, których pokoje uważam za najlepsze i którym chciałabym wręczyć po 20 sd (+ prowizja, na zgłoszenie się po nagrodę w mojej KG macie czas do zakończenia tego etapu) to: marinellaSilver, paulina71, olao373, majowa_pani, SrebrnaMuza
Oprócz nagrodzonych osób, do kolejnego etapu konkursu przechodzą także: Gatasjshhs, misszuzanna4040, MissDollka, lot_of_money, DancerMarika, Maja9258, natusia_182, MalinaSekret111.

Nowe zadanie polega na wykonaniu stylizacji i żeby szanse były wyrównane, outfity będziecie musieli wykonać na mojej lalce. Żeby było jeszcze ciekawiej, możecie używać tylko artykułów znajdujących się w białym pokoju i ubrań, które Dollka ma na sobie. 
Stylizacja musi być wykonana na białym tle. Jakiekolwiek obróbki graficzne (nawet wyprostowana noga) dyskwalifikują prace. Proszę o podpisane screeny. 

Na wykonanie zadanie macie czas do 2 czerwca. Do kolejnego etapu przejdzie tylko 7 z 13 osób. Prace oczywiście wysyłajcie na e-mail: akademiasim@gmail.com.

Powodzenia! :)