Obserwatorzy

6 maja 2016

Reklama: Pojedynek Stylizacji #21

Stylowy pojedynek! #21


Cześć! To już nasze dwudzieste pierwsze spotkanie! Cieszymy się bardzo, że chętnie odwiedzacie Ubieranki.eu tworzycie fenomenalne stylizacje. Pamiętajcie, że każda z Was może dodać dowolną ilość pytań "co wolisz?" i innych ciekawych rzeczy.

Na łamach blogów DisneyLady stara się przybliżyć wszystkim ciekawe gry, w które warto zagrać. Gratka dla dziewczyn, które uwielbiają postacie z bajek Disneya!


Dziś skupimy się na małym detalu, który może odmienić całą stylizację. Mowa o białych torebkach

Pamiętajcie, że swoje stylizacje możecie publikować pod każdą ubieranką! Wystarczy wybrać ciekawą grę i ubrać modelkę. Jeżeli nie wiesz jak dodać stylizację, kliknij tutaj. Każda użytkowniczka walczy również o miejsce w rankingu stylizacji na Ubieranki.eu :)

Stylizacja #1


W pierwszej stylizacji brakuje najważniejszego elementu! Na szczęście w tym wydaniu jest ona po prostu zbędna. Dziewczyna w butach na obcasie postanowiła ubrać jedynie spódniczkę w białe kropki oraz jaskrawy, bezramiączkowy typ. Brak jakichkolwiek dodatków w postaci biżuterii pokazuje, że czasami warto pójść nie w ilość, a w jakość!

Stylizacja #2Całość prezentuje się zdecydowanie dojrzalej od pierwszej modelki. Masywne buciska i spodnie dresowe z długim ściągaczem na kostkach wyglądają bardzo oryginalnie. Na szczęście kremowy płaszcz wypełnia wizualnie górę, przez co całość wygląda na zrównoważoną. Biała torebka w tym wypadku idealnie komponuje się z białą koszulą. Całość zdecydowanie na duży plus! 

---

Która modelka i jej kreacja zyskała Twoje uznanie? Swoje opinie i oceny możecie publikować w komentarzu tutaj na Stardoll, na naszej stronie lub nawet na Facebooku.

Czekamy na Wasze głosy i komentarze!