Obserwatorzy

20 maja 2016

Reklama: Pojedynek Stylizacji #22

Stylowy pojedynek! #22


Cześć! To już nasze dwudzieste drugie spotkanie! Cieszymy się bardzo, że chętnie odwiedzacie Ubieranki.eu tworzycie fenomenalne stylizacje. Pamiętajcie, że każda z Was może dodać dowolną ilość pytań "co wolisz?" i innych ciekawych rzeczy.

Dzień matki zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu na drobny upominek dla mamy, skorzystaj z kilku rad, które znalazły się na blogu Swiftie.


Jaka stylizacja będzie odpowiednia na nieco kapryśną pogodę? Spróbuj dobrać odpowiednie stroje już teraz. Czas na deszcz u pluchę

Pamiętajcie, że swoje stylizacje możecie publikować pod każdą ubieranką! Wystarczy wybrać ciekawą grę i ubrać modelkę. Jeżeli nie wiesz jak dodać stylizację, kliknij tutaj. Każda użytkowniczka walczy również o miejsce w rankingu stylizacji na Ubieranki.eu :)

Stylizacja #1


Dziewczyna nie boi się deszczu! Wysokie glany do kolan na pewno uchronią dziewczynę przed wysokimi kałużami, a pojemna torebka zmieści parasolkę, którą można rozłożyć, gdy tylko spadną pierwsze krople deszczu. Do nieco podrapanych jeansów użytkowniczka dobrała białą bluzkę i oliwkową kurtkę bejsobolówkę. Na wszelki wypadek okulary przeciwsłoneczne... gdyby tak słoneczko zaświeciło!

Stylizacja #2


Druga ubieranka nieco bardziej przygotowuje się na porządne ulewy. Wysokie kalosze w jaskrawym kolorze na pewno przyciągają uwagę. Dziewczyna postawiła na pewien nieład i chaos, który spowodowały różne wzory m.in. na rajstopach i spódniczce. Czarna bluzka i kurtka przeciwdeszczowa z podwijanymi rękawami to świetny zestaw na przysłowiową cebulkę.

---

Która modelka i jej kreacja zyskała Twoje uznanie? Swoje opinie i oceny możecie publikować w komentarzu tutaj na Stardoll, na naszej stronie lub nawet na Facebooku.

Czekamy na Wasze głosy i komentarze!