Obserwatorzy

4 czerwca 2016

Reklama: Pojedynek Stylizacji #23

Stylowy pojedynek! #23


Cześć! To już nasze dwudzieste trzecie spotkanie! Cieszymy się bardzo, że chętnie odwiedzacie Ubieranki.eu tworzycie fenomenalne stylizacje. Pamiętajcie, że każda z Was może dodać dowolną ilość pytań "co wolisz?" i innych ciekawych rzeczy.

Lubisz nosić Superstary? Sprawdź jak odróżnić oryginalne Adidasy od podróbek na blogu Olastyles! Dziewczyna z uwagi na pracę musi ubierać się w formalnym stylu. Nikt jednak nie zabroni jej dobrać odpowiednich dodatków! Spróbuj sama przygotować formalną stylizację z nutką luzu!

Pamiętajcie, że swoje stylizacje możecie publikować pod każdą ubieranką! Wystarczy wybrać ciekawą grę i ubrać modelkę. Jeżeli nie wiesz jak dodać stylizację, kliknij tutaj. Każda użytkowniczka walczy również o miejsce w rankingu stylizacji na Ubieranki.eu :)

Stylizacja #1

Swifite przygotowała elegancki komplet, który przyciąga uwagę dzięki swojej prostocie. Biała koszula ze wzorem w połączeniu z eleganckim płaszczem, sportowymi butami na klocku i legginsami wygląda świetnie. Stonowane kolory przebijają luźne akcenty takie jak obuwie i odsłonięte kostki. Z dodatkiem niebieskiej torebki i gwiazdorskich okularów dziewczyna wygląda niezwykle pewnie i wypadnie przekonująco na niejednych negocjacjach w firmie.

Stylizacja #2


Stylizacja na pewno nie znajdzie swojego miejsca w urzędach lub korporacjach, gdzie przoduje strój smart casual. W przypadku własnego biznesu... stylizacja może być strzałem w dziesiątkę! Sneakery wraz z dziurawymi dżinsami to bez wątpienia hit sezonu, który w tym przypadku został wzbogacony o skąpy top, odsłaniający brzuch dziewczyny. Cienki płaszczyk na szczęście wystarczył, by wyzywająca kreacja została utemperowana!
---

Która modelka i jej kreacja zyskała Twoje uznanie? Swoje opinie i oceny możecie publikować w komentarzu tutaj na Stardoll, na naszej stronie lub nawet na Facebooku.

Czekamy na Wasze głosy i komentarze!