Obserwatorzy

25 czerwca 2016

Reklama: Pojedynek Stylizacji #24

Stylowy pojedynek! #24


Cześć! To już nasze dwudzieste czwarte spotkanie! Cieszymy się bardzo, że chętnie odwiedzacie Ubieranki.eu tworzycie fenomenalne stylizacje. Pamiętajcie, że każda z Was może dodać dowolną ilość pytań "co wolisz?"; i innych ciekawych rzeczy.

Caarina ponownie postanowiła kupić małe co nieco w internetowym sklepie. Sprawdź na blogu, jakie gadżety można upolować za grosze!


Dziewczyna z uwagi na pracę musi ubierać się w formalnym stylu. Nikt jednak nie zabroni jej dobrać odpowiednich dodatków! Wystarczy odpiąć koszulkę przy szyi, dodać odrobinę biżuterii i rozluźnić marynarkę. Pamiętaj, że zawsze musisz się czuć w kreacji dobrze. Zagraj już teraz w ubierankę Formalnie z luzem i pokaż, że potrafisz bawić się modą.

Pamiętajcie, że swoje stylizacje możecie publikować pod każdą ubieranką! Wystarczy wybrać ciekawą grę i ubrać modelkę. Jeżeli nie wiesz jak dodać stylizację, kliknij tutaj. Każda użytkowniczka walczy również o miejsce w rankingu stylizacji na Ubieranki.eu :)

Stylizacja #1


Ponownie skupiamy się na formalnych stylizacjach, które jedynie w nazwie trzymają szyk. Luz wkrada się tutaj z każdej strony! W przypadku powyższej kreacji widać go już po tenisówkach na nogach i odsłoniętych kostkach. Długi płaszczyk i biała koszula jak najbardziej pasują, chociażby do pracy, czy mniej oficjalnego wyjścia. Jak jednak ocenisz czerwony plecak z oczami? Czyste wariactwo, które mimo wszystko wygląda nieprzeciętnie!

Stylizacja #2


Kreacja oznaczona numerkiem 2 w podobnym tonie traktuje szyk i formalne aspekty. Luz wkrada się tutaj z każdej strony, a jej najlepszym przykładem są skąpe szorty, które odsłaniają długie nogi dziewczyny. Koszula przewiązana w pasie i czapka z daszkiem nie pozostawiają żadnych złudzeń. Brawa dla autorki za kolorystyczny dobór ubrań. Nadmiar dodatków nie rzuca się w oczy dzięki utrzymaniu bieli i granatowych akcentów.
---

Któ;ra modelka i jej kreacja zyskała Twoje uznanie? Swoje opinie i oceny możecie publikować w komentarzu tutaj na Stardoll, na naszej stronie lub nawet na Facebooku.


Czekamy na Wasze głosy i komentarze!