Obserwatorzy

3 września 2016

Bazaarkowe perełki

Jak Wam idą przygotowania do szkoły Kochani? :) Ja mam to szczęście, że wolnym będę mogła cieszyć się jeszcze przez miesiąc... Dzisiejsze stylizacje, jak możecie zauważyć są całkowicie sprzeczne - pierwsza jest idealna na koniec lata, ciepłe popołudnia, natomiast ta druga wprowadza już ten jesienny podmuch wiatru. Sweterek, który znalazłam zupełnie przypadkowo tak mnie urzekł, że musiałam go kupić - kosztował 7 sd.
Znaleźliście ostatnio coś fajnego? :)

| Kolczyki - Nelly.com | Narzutka - Riviera | Top - Bonjour Bizou | Spodenki - Hot Buys Summer Retro | Naszyjnik - Voile | Kopertówka - darmówka | Sandały - Nelly.com |
| Naszyjnik - Callie's Picks | Bluzka - DECADES | Spodnie - Make Your Mark | Kopertówka - YH | Platformy - Fallen Angel |

23 komentarze:

 1. Pierwsza jak dla mnie zbyt cukierkowo, z pewnością wymieniłabym spodnie, natomiast w drugiej ta bluzka wygląda na trzy rozmiary za dużą, przez co zaburza całą równowagę stylizacji. No i jest pusto, a torebka tak od czapy się tu pojawiła. Nie podoba mi się żadna z nich.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolczyki z nelly są całkiem fajne, a na dodatek znalazłaś je bardzo tanio. Stylizacja z nimi nie jest zła, jednak spodnie do wymiany. Druga stylka całkowicie mi się nie podoba, szczególnie ta bluzka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak średniawo, żadna ze stylizacji nie zachwyca

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie podoba mi się żadna z tych stylizacji, ale jeśli miałabym wybrać lepszą to była by to ta pierwsza.

  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 5. Stylizacje takie zwykłe. Jakbym miała już wybrać to ładniejsza jest pierwsza. W drugiej doll wygląda bardzo nudno. Po za tym ten sweter ją pogrubia.
  Olunia400

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolczyki z Nelly są super, udany łów. Również zmieniłabym spodenki w pierwszej stylizacji, druga stylizacj jest jakby zbyt banalna

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolczyki świetne! Stylizacje takie sobie.

  OdpowiedzUsuń
 8. ja bym tego perełką nie nazwała.. kamiluha1

  OdpowiedzUsuń
 9. Myslalam, ze moda na te konskie buty juz dawno przeminela, ale jednak nie, lol.

  OdpowiedzUsuń
 10. Trochę nudne... :/
  Kiedy można się spodziewać wyników konkursu fotograficznego?

  OdpowiedzUsuń
 11. Mnie za to bardzo podoba się pierwsza stylizacja, ta narzutka jest świetna, podoba mi się też dobór dodatków, a kolczyki świetnie z różowym akcentem dopasowane do spodenek wyglądają świetnie! Jeśli chodzi o drugą, to jest to po prostu zwykła stylizacja, ale spodobał mi się ten sweterek :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zwykłe stylizacje, zero wow. Ale kolczyki za tą cenę super.

  OdpowiedzUsuń
 13. Obie stylizacje są przeciętne, ale kolczyki za 2 sd fajne.

  OdpowiedzUsuń
 14. Tym razem perełki mi się nie podobają. Kolczyki jak na te 2sd jeszcze jakoś ujdą, ale bluzka jest fatalna - nie tylko słabo wykonana, ale po prostu brzydka :) Ogólnie żadna ze stylizacji nie przypadła mi do gustu nawet w najmniejszym stopniu :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Zazdroszczę kolczyków :D
  1 stylizacja podoba mi się bardziej :D

  OdpowiedzUsuń
 16. 2 sd na bazaarze to jest to :) pierwsza stylizacja najlepsza.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 17. Stylizacje nie powalają..Ale ładniejsza jest druga..Bluzka którą kupilas wygląda trochę jak "worek"
  wiolaruszewska

  OdpowiedzUsuń
 18. Mnie się obie stylki podobają:) zwykłe czy nie... takie codzienne po prostu, a na codzień też trzeba się jakoś ubierać, więc parę inspiracji yego typu nie zaszkodzi :))

  OdpowiedzUsuń
 19. Kolczyki są super,Ale bluzki bym nie kupiła.

  OdpowiedzUsuń
 20. Fajna pierwsza, ale zmieniłabym spodenki.

  OdpowiedzUsuń