Obserwatorzy

26 września 2016

HOT or NOT

sylwia19181

Agateqq:
Brakuje nakrycia wierzchniego, jak i dodatków. Stylizacja wydaje się pusta. Moja ocena NOT.

DancerMarika:
No cóż, nie ma zbytnio czego oceniać. Koszula, spodnie i ledwo widoczne buty to trochę za mało. NOT.

Soxo_:
Nie wiem, czy niedokończenie stylizacji to efekt zamierzony, czy wynikło to z braku czasu. W każdym razie aktualnie stylizacja jest zbyt pusta, brakuje dodatków. NOT.blackangel12

Agateqq:
Ciekawy, luźny outfit. Przeszkadza mi źle założona torba i wszechobecny kolor szary. Moja ocena NOT.

DancerMarika:
Nie jest najgorsza, ale nudna. Dużo tego typu stylizacji można spotkać na stardoll. Na pewno dodałbym jakiś inny kolor. NOT.

Soxo_:
Zgadzam się z Darkiem - takie stylizacje są wszechobecne. Jest monotonnie, mało ciekawie. Jeśli chcesz iść w ten styl, warto dodać dodatki, które wyróżnią całość z tłumu i będą urozmaiceniem. NOT.
Miss_Katte

Agateqq:
Wymieniłabym torbę na mniejszą. Do zmiany są też buty. Reszta podoba mi się bardzo. Duży plus za wykorzystanie trendu sukienki na ramiączkach na bluzkę. Moja ocena HOT/NOT.

DancerMarika:
Uwielbiam te buty, połączenie ich z płaszczem i bluzką bardzo mi się podoba. Nie jestem przekonany do sukienki i torebki. NOT+.

Soxo_:
Piękne są te buty, poluję na nie od dawna. Jednak nie podoba mi się połączenie czerwienie obcasa i torby z czerwienią golfa. Torbę także dałabym mniejszą. Myślę, że warto dodać jakąś biżuterię lub inne dodatki, gdyż całość wydaje się nudna. Dziś NOT.


gabrysiaslysz

Agateqq:
Połączenie bluzki i spódnicy jest jak najbardziej ok. Buty fajnie pasują do szminki i urozmaicają całość. Wymieniłabym torbę oraz pozbyła się kapelusza, który jest bardzo dziwnie założony na czubek włosów. Moja ocena NOT+.

DancerMarika:
Sama baza jest całkiem fajna, natomiast dodatki są zupełnie z innej bajki. Ewentualnie zostawiłbym buty. NOT+.

Soxo_:
Ta stylizacja również mi się nie podoba. Bluzkę samą w sobie uważam za okropną. Zdjęłabym wszystko, oprócz butów i spódnicy. NOT.


Zgadzacie się z ocenami? 
Za tydzień ocenimy: MsMaja818, Faleczka, nathalia1255, Hektor22J.

10 komentarzy:

 1. Pomimo tego, że pierwsza sprawia wrażenie niedokończonej (i z pewnością taka właśnie jest), podoba mi się najbardziej z całego zestawienia. Reszta to po prostu nic ciekawego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z ocenami, natomiast szkoda ostatniej stylizacji. Jest nie do końca przemyślana i ubrania są krzywo nałożone.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 3. żadna ze stylizacji nie przypadła mi do gustu

  OdpowiedzUsuń
 4. podoba mi się połączenie golfu i lekkiej sukienki w trzeciej stylce, gdyby zmienić dodatki a bazę zostawić, to byłoby świetnie
  Remmy08

  OdpowiedzUsuń
 5. Mimo 3 NOT podoba mi sie stylizacja sylwia19181. Kolory sa dobrze dobrane i pasuja swietnie do wlosów ! Wiadomo ze kazdy ma inny gust i kazdemu bedzie sie cos innego podobac ;) Ile ludzi, tyle gustów na świecie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsza mogłaby byc ładna, ale zwykła i tak. Nic mi się nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla mnie również wszystkie NOT :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzecia i czwarta mają potencjał, ale w tym wypadku trochę niewykorzystany

  OdpowiedzUsuń