Obserwatorzy

20 września 2016

Oceny Apartamentów

MissRihanna7000


Nie ma co tu dużo mówić - świetna kraina błogości i spokoju, serio, aż chce się pomarzyć :) Jedyną rzeczą, która mi przeszkadza jest zestawienie typowo "rysowanych" przedmiotów z tymi wykonanymi bardziej w 3D, ale to oczywiście zrozumiałe - Stardoll nie wszystko jeszcze tak dokładnie zastąpił. Kolory dobrane są doskonale, zwierzęta, rośliny, wszystko naprawdę przyjemne dla oka!
Moja ocena: 5/5

Nikola.1.2.3


Pokój wykonany w moich ulubionych barwach, co nadaje charakter całemu wnętrzu. Podoba mi się ten nieład na komodzie, ściana za łóżkiem i wiszące lampioniki - uwielbiam takie detale. Niestety czerń foteli zlewa się z podłogą, co zakłóca cały porządek. Średnio pasuje mi też stojąca lampa. Apartament wymaga jeszcze odrobinki pracy i będzie idealnie :)
Moja ocena: 4/5

Co sądzicie o tych pokojach? Zgadzacie się z moimi ocenami?

15 komentarzy:

 1. Pierwszy jest moim zadaniem za bardzo rysunkowy. Dałabym czwórkę, bo za bardzo drażnią mnie dobrane do siebie kolory. Natomiast w drugim jest wielki misz-masz, co powoduje bałagan. Nie podoba mi się takie mieszanie, daję 3.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja także się zgadzam z ocenami
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 3. 1 bardzo fajny, drugi mi się średnio podoba, ale nie jest najgorszy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak najbardziej zgadzam się z cenami. Pierwszy pokój jest ładny, ale troszkę mało realistyczny. W drugim przeszkadzają mi czarne meble na froncie. Stapiają się i nic nie widać.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 5. Drugi apartament podoba mi się bardziej tylko może zmieniłabym parę rzeczy

  OdpowiedzUsuń
 6. 1 apartament jest genialny :) Drugi mi się nie podoba bo wszystko się ze sobą zlewa - czarne meble i czarna podłoga, wielkości obiektów wydają się nieco przekłamane i brak pomysłu :P

  OdpowiedzUsuń
 7. pierwszy bardzo fajny,a w drugim lepiej by wyglądała podłoga np w białym kolorze,bo czarna zlewa się z meblami i trudno coś dostrzec

  martusia-16

  OdpowiedzUsuń
 8. Drugi apartament oceniłabym maksymalnie na 3/5, czarna podłoga wygląda tutaj okropnie, a ozdoby na ścianie nie wyglądają dobrze na tej tapecie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie zgadzam się z ocenami żadnego z wnętrz. Pierwsze wnętrze jest moim zdaniem nierealne.. Ocean, wyspy i.. łabędzie. Widziałam wiele tego typu pomieszczeń i niektóre były fantastyczne (zgrywały się w całość, każdy szczegół był dopracowany i rozwiązywali problem płaskiej wody) inne mniej.. To właśnie jedno z nich. Moim zdaniem może zasługiwać co najwyżej na miano taniej podróby.

  Drugie wnętrze zawiera wiele niepotrzebnych elementów (nie wspominając nawet o podłodze). Podobnie jak pierwsze - tania podróba która próbuje być oryginałem ale słabo jej to wychodzi.

  Oczywiście każde z nich da się poprawić.. Wystarczy spędzić nad nimi dłuższą chwilę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Oceny są zdecydowanie przesadzone. Pierwsze pomieszczenie wydaje się takie rysunkowe, daleko mu do realności. Drugie wygląda jak randomowe meble w niby podobnej kolorystyce wepchnięte do jednego apartamentu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Oceny są za wysokie, pierwszy apartament zasługuje na max.3 dlaczego? ogólnie wszystko jest ładne ale musi bardziej zrobic ta aranzacje w rzeczywistość, wygląda to jak rysunek, wiec tu jest ten problem. 2 aranażacja za duzo rzeczy nie wiem na co patrzeć, podłoga jest chyba największym minusem tutaj dałabym 3.5 :)

  gabrysiaslysz

  OdpowiedzUsuń