Obserwatorzy

17 października 2016

HOT or NOT

Disneyka_

DancerMarika:
Połączenie płaszcz + bluzka, płaszcz + spodnie mi się podoba, natomiast razem te wszystkie elementy nie wyglądają zbyt dobrze. Zmieniłbym również wszystkie dodatki. NOT.

MalinaSekret111:
Zostawiłabym bluzkę oraz płaszcz a resztę wymieniła. Za duża torebka nie wygląda tu dobrze, podobnie jak choker. Lepiej wyglądałyby również bardziej stonowane spodnie. NOT.

MegaSweetna:
Wszystko byłoby okej, gdyby nie spodnie i naszyjnik. Torebka kolorystycznie współgra z butami i to mi się podoba. Naszyjnik do wymiany. NOT+.

Iguniax

DancerMarika:
Zwykła, prosta stylizacja jakich jest na pęczki. Niby wszystko jest OK, natomiast całość nie zachwyca. NOT.

MalinaSekret111:
Przydałoby się czymś urozmaicić tę stylizację. Proponowałabym spodnie z wysokim stanem i dobrałabym do tego jakąś marynarkę. Dobrze wyglądałaby tu czerwona torebka. Niestety NOT.

MegaSweetna:
Prościzna, zresztą wiele takich. Torebka nie pasuje do całej stylizacji, bez tatuażu mogłoby być lepiej, ale dodałabym tutaj marynarkę lub narzutkę. NOT.


Jassmaka

DancerMarika:
Bardzo ciekawe połączenie bluzki, kamizelki i torebki. Minusem stylizacji są spodnie i buty, które są tak białe, że aż zlewają się z tłem. Dodałbym trochę więcej biżuterii. HOT/NOT-.

MalinaSekret111:
Na początku mi się spodobała, ale bo przyjrzeniu się zmieniłam zdanie. Moim zdaniem cały efekt psuje bluzka i torebka, które niespecjalnie tu pasują. Ale bardzo podoba mi się połączenie spodni z kamizelką. Moja ocena to NOT+.

MegaSweetna:
Torebka zdecydowanie nie pasuje do reszty, całość mi się podoba, ale zgadzam się z DancerMarika- buty zlewają się z tłem, są po prostu do wymiany. HOT-.

maja9258

DancerMarika:
Top i spodenki razem nie wyglądają źle, natomiast całość psują buty i torebka. Myślę, że bazę można byłoby urozmaicić, ciekawymi dodatkami. NOT.

MalinaSekret111:
Wydaje mi się, że to niedokończona stylizacja, przydałoby się jakieś okrycie i modne dodatki. Dla mnie NOT.

MegaSweetna:
Mam wrażenie pustki. Marynarka i dłuższe spodnie dopełniłyby całość. Dodając do tego biżuterie i większą torbę stylizacja jak najbardziej okej. Dzisiaj niestety muszę wystawić NOT.


Zgadzacie się z ocenami?
Za tydzień ocenimy: CrazyWorl1024duudekStokrotkamiss10Irmin888.

13 komentarzy:

 1. Żadna stylizacja nie zachwyciła. Chociaż w stylizacji Jassmaki zgadzam się z DancerMariką, połączenie bluzka + kamizelka + torebka jest super. Co do stylizacji 2. i 4. MalinaSekret111 i MegaSweetna zaproponowały narzutki, uważam, że byłoby to kompletnych niewypałem, bluzki na obu doll są bardzo ciekawe, z narzutką byłyby to tylko nudne topy. Myślę, że inaczej można poradzić sobie z urozmaiceniem stylek.

  OdpowiedzUsuń
 2. oceny trafione z gustem :) myślę że mogę tylko dodac że pierwsza stylizacja nawet zasłyguje na takie słabe hot/not

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie stylizacje kiepskie, ciężko się z ocenami nie zgodzić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z ocenami :) nic dodać nic ująć

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsza stylizacja ma potencjał, ten choker tylko wydaje mi się włożony na siłę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Żadna stylizacja nie wygląda zbyt dobrze, zgadzam się z ocenami :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Oceny oczywiście adekwatne do stylizacji, chociaż pierwsza i trzecia mogłyby być całkiem niezłymi stylizacjami.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. dla mnie 1 i 3 hot,reszta not. jedynie w 1 choker bym zdjela;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Żadna ze stylizacji mi się nie spodobała xD

  OdpowiedzUsuń
 11. jedyne to stylizacja Jassmaki jest w miarę udana,tylko tak jak zostało wspomniane torebka tu nie pasuję jak i zarówno buty,w pierwszej zdjęłabym ten choker,bo wygląda jakby ta doll nie miała szyi,i coś mi jeszcze w niej nie pasuje,ale kompletnie nie wiem co,może te spodnie i buty??sama nie wiem,a jeśli chodzi o pozostałe stylizacje to są kiepskie,więc w pełni się zgadzam z waszymi ocenami

  martusia-16

  OdpowiedzUsuń