Obserwatorzy

8 listopada 2016

Metamorfoza

Witajcie!

Dzisiejszą metamorfozę przejdzie Metalka777Przed: Nie podoba mi się, nigdy nie byłam przekonana do kolorowych rzęs. Makijaż ogólnie jest bardzo kiepski, bo poza rzęsami, jednej żółtej kreski i warstwy maski niczego nie widzę, a dobrze, jak jednak coś się dzieje.
Po: Postawiłam na jesienny makijażowy look - brąz z dodatkiem nudowego cienia i dodanie brązowego efektu kociego oka, w listopadowym makijażu nie mogło zabraknąć również delikatnych brązowych ust. 
Przed: Stylizacja jest dobra, jednak wymieniłabym torebkę, która nieco gryzie się ze spódniczką i body, które trochę kolorystycznie się wyróżniają. 
Po: Pierwsza stylizacja jest elegancka i delikatna, postawiłam na mocną sukienkę w kolorze szafirowym, a do tego białe dodatki. Druga stylizacja jest bardziej streetowa, skóra i buty zdecydowanie nadają charakteru tej stylizacji, do tego zwykłe jeansy i bluzka z dużym dekoltem.

A Waszym zdaniem lepiej przed czy może po? 

10 komentarzy:

 1. Oba makijaże są ładne. Nie zgadzam się z oceną, że makijaż przed jest bardzo kiepski jak to nazwałaś, jest on delikatny. Tylko ja widzę tam liliową kreskę czy jakby było pomalowane kredką pod okiem. Dodatkowo nie widzę nic żółtego. Może mam coś ze wzrokiem? ;D

  Stylizacja podoba mi się przed, chociaż brakuje wyplatanego w to koloru oraz druga stylizacja po, w której zamieniłabym jedynie buty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo udana metamorfoza :) Chociaż doll podoba mi się także przed to jednak zarówno makijaż jak i stylizacje wolę po, szczególnie drugą - jest świetna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Makijaże oba sà ładne chociaż bardziej mnie przekonuje w wersji po. Stylizacje po są świetne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Makijaż lepszy po, a stylizacja żadna mnie nie zachwyciła, do każdej mam jakieś zastrzeżenia

  OdpowiedzUsuń
 5. Makijaż zdecydowanie PO, ale stylizacje wszystkie średnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Żaden makijaż mnie nie zachwycił,z stylizacją również.

  OdpowiedzUsuń
 7. Makijaż po metamorfozie lepszy, a co do stylizacji: podoba mi się ta przed i ta po (streetowa).

  OdpowiedzUsuń
 8. Druga stylizacja po jest najlepsza. :)

  OdpowiedzUsuń