Obserwatorzy

1 listopada 2016

Oceny Apartamentów

Cukier_98


Tak szczerze to nie wiem, co mam powiedzieć o tym wnętrzu. Jest idealne i tyle. Sam pomysł zasługuje na piątkę, z wykonaniem też jest świetnie. Widać, że włożyłaś w to dużo pracy, wszystko ułożone jest dokładnie, zadbałaś o każdy szczegół.
Moja ocena: 5/5

Miskunia303


Znowu coś z dzielnikiem pokoju... No ale cóż, plusem jest to, że pomieszczenie podzielone jest na dwie, a nie więcej części :) Kuchnia, jak kuchnia, oprócz drobnych elementów nie mam się do czego przyczepić. Posprzątaj tylko szafki i zostaw artykuły, które będą wyglądały spójnie, bo jak na razie każdy jest z innej bajki - jedne bardziej "narysowane", inne już bardziej nowoczesne. Zdecyduj się na jedno. Po środku jest trochę za pusto - chyba miało być minimalistycznie, ale nie wyszło. Mogłaś dodać jakiś stolik, dywan, może zabudować kominek, może dodać jakieś półki z książkami, kwiatami, a może też powiesić obrazki. Pomysłowe są tez te drzwi i to co się dzieje w głębi. Ta dalsza część jest wykonana ciekawiej niż pierwszoplanowa całość.
Moja ocena: 3,75/5

Co sądzicie o tych pokojach? Zgadzacie się z moimi ocenami?

15 komentarzy:

 1. 1 jest świetny <3
  2 jest OK, trochę nudny :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze wnętrze jest świetne! Drugie jest całkiem fajne, ale puste trochę- bark obrazków na ścianach i jakiś roślinek przeszkadza mi bardzo, dlatego zgadzam się z oceną.

  OdpowiedzUsuń
 3. Również zgadzam się z ocenami :) w pierwszym nawet nie przeszkadza mi pustka za horyzontem bo jest fajnie zrównoważona ogromem elementów na pierwszym planie.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy-niesamowity. W drugim wnętrzu jest zbyt pusto, brakuje dodatków.
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy jest bardzo ładny.
  W drugim pozbyłabym się części dodatków z kuchni i dodałabym jakieś do salonu.
  karolina10057

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak coś to praca mojej znajomej Lyliane na moim koncie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. pierwsze wnętrze jest genialne :D sporo czasu ktoś musiał poświęcić,żeby coś takiego zrobić i zasłużyła ta osoba na najwyższą ocenę :) drugie pomieszczenie to tak:kuchnia jest ok,ale zabrać trochę tych rzeczy z szafek kuchennych i tyle,druga część jest już za pusta,brakuje dodatków,wystarczyłby stolik i obrazek na ścianę czy jakiś kwiat to byłoby trochę koloru w pokoju tym,i tak jak pisałaś,żeby zabudować kominek i pokój będzie wtedy o niebo lepiej wyglądał :)

  martusia-16

  OdpowiedzUsuń
 8. Kuchnie jest trochę za czerwona i wygląda przez to agresywnie

  OdpowiedzUsuń
 9. Pierwsze wnętrze jest cudowne, drugie niestety mi się nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 10. Niby pierwszy idealny ale góra jest taka trochę 'pusta'? Najwyżej dałabym 4/5, a druga co prawda jest trochę nudna i pospolita.

  OdpowiedzUsuń
 11. tak ja pierwszy mi się podoba, to drugi to niewypał :/

  OdpowiedzUsuń
 12. Oceny podane bez zarzutu, nie mam co dodac! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Pierwszy jest idealny, naprawdę miło patrzeć :)
  Drugi zaś... nie podoba mi się w ogóle.

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgadzam się z opinami, jeżeli drugi byłby bardziej dopracowany napewno wyglądałby lepiej.
  aleksanadra7980

  OdpowiedzUsuń