Obserwatorzy

29 listopada 2016

Oceny Apartamentów

rockarolla_


Na początku pokój nie przypadł mi do gustu. Weszłam i zobaczyłam bałagan, ale dopiero po bliższym przyjrzeniu się widzę jego urok. Ciemne barwy wcale nie sprawiają, że jest tu ponuro. Eleganckie meble nadają świetnego charakteru i wspaniale łączą się z kolorystyką tego pomieszczenia. Fortepianu mogłam się spodziewać, widok za oknem jest piękny, stolikowi po prawej stronie ekranu również niczego nie brakuje - jest wręcz idealny. Nie podoba mi się łóżko, a właściwie rozrzucone po nim elementy, które nie współgrają ze sobą graficznie. Z toaletką również wszystko byłoby w porządku, gdyby nie ten jej rozmiar - jest za mała i przez to źle wygląda.
Moja ocena: 3,75/5

Mejbi3


Pokoje z The Loft mają swój urok i podobnie jest z tym - ściany z cegły, piękny widok za oknem, czego chcieć więcej :) Dobrym pomysłem jest to, że urządziłaś tu wystawę, sklep. Ogromny plus to ustawienie manekinów w ciekawych pozycjach, szczególnie tych siedzących - świetnie to wygląda. Cała reszta to już tylko wieszaki, na nich ubrania i półki z butami. Raczej nie ma za bardzo czego oceniać. Fajnie by było gdybyś zdecydowała się na ożywienie wnętrza jakimiś kwiatami, lustrami, czy obrazami.
Moja ocena: 2,75/5

Co sądzicie o tych pokojach? Zgadzacie się z ocenami?

14 komentarzy:

 1. Pierwsze wnętrze podoba mi się bardziej- ładna kolorystyka i ogólnie rzeczy są fajnie dopasowane do siebie, chociaż ta mała pufka obok fortepianu nie pasuje mi do całokształtu.
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 2. Oba są nudne i uważam,że oceny są jak najbardziej sprawiedliwe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy apartament jest bardzo ladny ale elementy przy lozku sa zbedne, zwlaszcza ta narzutka nie pasuje do reszty podobnie jak to krzeselko przy fortepianie. Drugi pokoj sprawia wrazenie zbyt pustego, jest ladny ale dodalabym po prawej stronie cos wiecej.
  NiuniBM

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie pierwsze wnętrze jest lepsze od drugiego, które jest po prostu kompletnie nijakie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma tragedii, jednak oba pokoje mogły by wyglądać lepiej.
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy pokój jest znacznie lepszy. Wymieniłabym taboret i zmieniła rozmiar toaletki.

  karolina10057

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwszemu wnętrzu dałabym pół oceny wyżej. Nie pasują mi tylko płatki róż i rozmiar toaletki. Z oceną drugiego całkowicie się zgadzam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwszy pokój jest ładny, poprawić toaletke i usnąć te fioletowe buty i byłoby na 4+. Drugi natomiast nudny i nijaki,nie lubie tego typu pokoi.

  OdpowiedzUsuń
 9. pierwszy pokój bardzo ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Pierwszy mi się bardzo podoba, jest klimatyczny. Drugi niestety beznadziejny...

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgadzam się z ocenami. Nic mi się do końca nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 12. Z oceną pierwszego się zgadzam, drugi jest słaby xD

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgadzam sie z ocenami poszczegolnych pokoi

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgadzam sie z ocenami poszczegolnych pokoi

  OdpowiedzUsuń