Obserwatorzy

2 listopada 2016

Wyniki

W imieniu całej Załogi bloga dziękuję Wam, że w Halloween byliście z nami i razem z nami się bawiliście. Wszyscy mamy nadzieję, że posty przygotowane specjalnie na ten dzień przypadły Wam do gustu. Oczywiście na wszelkie opinie czekamy w komentarzach - czego było za mało, czego za dużo, co przypadło Wam do gustu, a co nie. Musimy wiedzieć, nad czym popracować w kolejnym roku. 
Żeby już nie przedłużać, zapraszam serdecznie do rozwinięcia postu, gdzie znajdziecie odpowiedzi na pytania, zagadki itp. oraz poznacie zwycięzców.


W pierwszej krzyżówce, jako pierwsza poprawne odpowiedzi podała clawdeen481 natalienovembee. Wylosowaną osobą, która również otrzymuje nagrodę jest marta2808. Wygrywacie po 20 sd.

Sześć różnic między halloween'owym obrazkiem jako pierwsza odnalazła Irmin888 - wygrywasz 30 sd. Wylosowana osoba, która otrzymuje 20 sd to Werxona1.


W drugiej krzyżówce nagrodę główną, czyli 40 sd wygrywa tysioook (jak pierwsza podała prawidłowe hasła, wyjaśniła główne hasło - faktycznie był problem z tymi KOTAMI, ale to przez mój błąd) RockaRolla_.Druga nagroda (20 sd) trafia do Tw_Alanekx3.
W rebusie, 20 sd wygrywa sunflower, a prawidłową odpowiedzią było Happy Halloween.

Oprócz tego pojawiły się wyniki konkursu na charakteryzację, a także konkursu na stworzenie własnego opowiadania. Jeśli jeszcze ich nie widzieliście to polecam cofnąć się kilka postów do tyłu i zerknąć, bo jest na co - stroje były przepiękne, a historie bardzo ciekawe.

Chwilę przed godz. 20:00 odbyła się impreza blogowa, w pokoju czatu "Stardoll i My". Z minuty na minutę przybywało coraz więcej gości, z czasem przyjęcie nabrało fajnego charakteru. Miło rozmawiało mi się zarówno z Czytelnikami, jak i Redaktorami, a najbardziej rozbawił mnie tekst "ale jaja, Kaja, to Ty!" i to nie ze względu na rytmiczność tych słów. Nawet nie wiedziałam, że ktoś może tak ekscytować się moją obecnością tam :D Cóż, w każdym razie było mi niezmiernie miło :) Szkoda, że impreza mimo przedłużenia trwała tak krótko, aczkolwiek wiem, że po jej zakończeniu Tyka11 zorganizował coś podobnego,  niestety nie miałam już możliwości przebywania tam. A teraz najlepsze - zrobiłam masę świetnych zdjęć, które planowałam wstawić na bloga. Na imprezie było pełno świetnych przebrań, naprawdę! Kreacje były genialne, toteż cykałam i cykałam fotki, każdego z osobna, wszystkich razem. W rezultacie na mojej rolce aparatu nic się nie zapisało. Mega nad tym ubolewam! :/ Odwiedziłam kilku uczestników tej imprezy, których nicki udało mi się zapamiętać, w celu przeszukania ich zdjęć, ale niestety udało mi się znaleźć tylko jedno i wklejam Wam je poniżej. Jeśli ktoś z uczestników ma jeszcze jakieś zdjęcia to proszę o podanie linku w komentarzu, albo chociaż dokładnego nicku to sobie je skopiuję i wstawię na bloga, taka fajna pamiątka :)

Zdjęcie wykonane przez cherry9713.

19 komentarzy:

 1. Muszę się nie zgodzić, że clawdeen odpowiedziała jako pierwsza poprawnie w krzyżówce. Zamiast "f" w nazwie fobii napisała "ph", a przecież to nie pasuje do ilości okienek. Takie moje małe spostrzeżenie. Gratuluję zwycięzcom :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spostrzegawczość dobra rzecz :) Już poprawiłam błąd, dziękuję.

   Usuń
  2. Też widzę jeden błąd, bo w drugiej krzyżówce w odpowiedzi Tysioook brakuje dziesiątej odpowiedzi. Gratuluję wszystkim co wygrali i dziękuję załodze za świetną zabawę :))

   Usuń
  3. Nie, nie :) Jest dalej napisane + wyjaśnienie z mojej strony.

   Usuń
  4. To nie o "koty" chodzi, tylko o 10 hasło, którego brak, ale ok :))

   Usuń
  5. O matko, faktycznie... dzięki :*

   Usuń
 2. Gratuluję! :)
  Żałuję trochę, że ominęła mnie impreza, ale nie miałam czasu przyjść ;c

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy wyniki na makijaż miesiąca? :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ej mam pytanie co to za doll po prawej stronie Kai? Myślałem ze to moja ....

  OdpowiedzUsuń
 5. Ej mam pytanie co to za doll po prawej stronie Kai? Myślałem ze to moja ....

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja te zdjęcie tak krzywo zrobiłam, wstyd mi ;')

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wstydź się, żeby mnie tam nie ująć xd a właśnie chodzi Ci już SD na fonie?

   Usuń
  2. Wstydź się, żeby mnie tam nie ująć xd a właśnie chodzi Ci już SD na fonie?

   Usuń
 7. Gratuluje. Szkoda, ze mnie na imprezie blogowej. No ale nic mam nadzieje, ze uda mi się na kolejna wpaść! :D

  OdpowiedzUsuń