Obserwatorzy

3 stycznia 2017

HOT or NOT

olerto

Soxo_:Nie podoba mi się ta stylizacja. Do spodni z rozszerzonymi nogawkami raczej ubrałabym bluzkę z wąskimi rękawami. Zmieniłabym też buty na odkryte szpilki. NOT.

Kaja1706:
Według mnie stylizacja jest całkiem ładna, ale faktycznie te szerokie rękawy nie wyglądają zbyt korzystanie. Kolorystycznie wszystko fajnie się komponuje - HOT/NOT.

martaswoboda3

Soxo_:
Super! Bardzo oryginalnie i nietuzinkowo. :) HOT.

Kaja1706:
Przebranie jest świetne, tak jak Soxo_ powiedziała - oryginalne. HOT.


sufrimiento27

Soxo_:
Podoba mi się żółty akcent, który przełamuje czerń. Jest poprawnie, ale czegoś mi tu brakuje. Myślę, że dobrym dodatkiem byłby jakiś łańcuszek, czy wisiorek. Tak Trzymaj! HOT/NOT.

Kaja1706:
Podoba mi się połączenie złotych spodni z klasyczną czernią i brakiem jakichkolwiek dodatków - prostota przede wszystkim! Dzięki temu nie panuje tu chaos, a stylizacja wygląda elegancko. Brakuje mi tylko torebki. HOT-.


zapamientam1

Soxo_:
Hmmm... Pomysł fajny, ale...Uważam, że góra jest zbyt ciężka w stosunku do dołu. Raczej zrezygnowałabym z tej masywnej brody. Myślę, że dobrze by tu wyglądał zwykły zarost, dostępny w Tress Up. HOT/NOT.

Kaja1706:
Outfit jest dobry, ale myślę, że na takie przebranie już za późno. Zdejmij tą brodę, opaskę i będzie ok :) HOT/NOT.


Co sądzicie o tych stylizacjach?
Za tydzień ocenimy: Ishirae, Werxona1, kitelowa, lilpaolka1.

16 komentarzy:

 1. Druga zdecydowanie zasługuje na HOT. Reszta ma potencjał, ale niestety w każdej z nich coś bym zmieniła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. druga mi się podoba :D od razu skojarzyła mi się z Gwiezdnymi Wojnami xD w pierwszej zmieniłabym buty i bluzkę,trzecia też jest bardzo fajna :) w czwartej stylizacji rogi i broda do wywalenia,reszta jest ok

  martusia-16

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się o ocenami. Dla mnie najlepsza jest trzecia stylizacja, bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Druga stylizacja zasługuje na mocne HOT, jest ciekawa i dobrze wykonana.
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 5. trzecia stylizacja zdecydowanie HOT :) Co do pierwszej zmieniłabym buty, tak jak powiedziała Soxo na odkryte, lub białe. Nie pasuje mi też ta torebka, za to bluzka ze spodniami jak najbardziej :) druga stylizacja naprawdę oryginalna, zawsze podziwiałam ludzi, którzy tworzyli coś takiego :) Co do 4 stylizacji zgadzam się w 100%
  Emli_

  OdpowiedzUsuń
 6. Druga stylizacja mega, a spodnie w trzeciej są genialne ^^ Zgadzam się z ocenami.
  Irmin888

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się z ocenami :)
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 8. Druga i trzecia stylizacja są świetne!


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak dla mnie bez rewelacji, druga chyba najlepsza.

  OdpowiedzUsuń
 10. Żadna stylizacja nie przykuła mojej uwagi ;p

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgadzam się z ocenami, chociaż żadna jakoś specjalnie mnie nie zachwyciła

  marthiepecull

  OdpowiedzUsuń
 12. 1. NOT+ (ma potencjał) 2. HOT (jest nieprzeciętna) 3. HOT- (brakuje mi łańcuszka czy torebki..) 4. HOT/NOT (chyba trochę za późno na taką stylizację)

  OdpowiedzUsuń
 13. Trzecia stylizacja mi sie podoba, reszta nie robi na mnie szczegolnego wrazenia. Druga na pewno powinna zostac doceniona za oryginalnosc.
  niunibm

  OdpowiedzUsuń
 14. Druga jest zarąbista - kojarzy mi się ze Star Wars - co działa jedynie na dodatkowy plus - uwielbiam tą serię. Nic dodać - nic ująć! <33
  Pierwsza ma potencjał, jednak nie podoba mi się wykorzystanie tych spodni. Białe? - oczywiście, rozkloszowane? - jak najbardziej. Mimo wszystko jednak bym je wymieniła na inne. Te bardzo poszerzają uda doll, co w połączeniu z bluzką z szerokimi rękawami nadaje sylwetce masywności. Jednakże stylizacja ma w sobie potencjał.
  Trzecia stylizacja zasługuje moim zdaniem na HOT. Czerń i energetyczna żółć spodni tworzy idealną mieszankę. Rażą mnie jedynie krzywo założone spodnie.
  Ostatnia stylizacja również jest całkiem fajna - zdjęłabym jedynie świąteczne ozdoby. Może jeszcze można je nosić, ale moim zdaniem na nie jest już trochę za późno ;)
  lilyanne_

  OdpowiedzUsuń