Obserwatorzy

16 stycznia 2017

HOT or NOT

AGATENKA

Agateqq:
Gdybyś użyła eleganckiej spódniczki lub spodni dostałabyś hot. Niestety spodnie użyte przez Ciebie są okropne i bardzo oszpecaja stylizację. Zrezygnowałabym też z paska. Moja ocena NOT+.

cherry9713:
Zgadzam się z Agateqq, spodnie psują całą stylizację. Reszta jest w miarę ok, ale niestety to za mało. NOT+.

swag10girl:
Stylizacja ma potencjał. Zgadzam się z dziewczynami - jeansy niszczą cały look. Ciekawie mogłyby tu wyglądać eleganckie spodnie w kant lub kuloty. Przydałoby się jeszcze coś na ramiona i doll prezentowałaby się świetnie. NOT+.MegaSweetna
Agateqq:
Nie podobają mi się wystające włosy zza czapki oraz buty. Baza jest jak najbardziej ok. Pokusiłabym się o torebkę i biżuterię. Moja ocena NOT+ za barki w stylizacji.

cherry9713:
Nudna i zwykła stylizacja. Buty i czapka do wyrzucenia. Przydałyby się też jakieś dodatki. NOT.

swag10girl:
Połączenie białej bluzki, spodni i kurtki typu bomber może nie jest oryginalne, ale za to ładne. Czapka oraz buty zdecydowanie do wymiany. Myślę, że sprawdziłyby się tutaj klasyczne szpilki, skórzana kopertówka z jakimś czerwonym brelokiem i zdecydowanie biżuteria. NOT+.
Rusherka930

Agateqq:
Zwyklak jakich pełno. Do wymiany na pewno jest biżuteria oraz buty. Brakuje torebki. Moja ocena NOT.

cherry9713:
Nic do siebie nie pasuje. Najgorszym wyborem był złoty naszyjnik, który gryzie się ze srebrną bransoletką. Zostawiłabym tylko buty i spodnie i na nich zbudowała od nowa stylizację. NOT.

swag10girl:
Bardzo zwyczajna, pospolita stylizacja. Choker nie pasuje do pozostałych ubrań. Jeżeli lubisz taki styl to wystarczy schować top pod spodnie, założyć pasek i marynarkę (najlepiej oversize'ową). Korzystniej wyglądałaby ponadczasowe czarne szpilki. Na koniec torebka oraz delikatne kolczyki. Niestety na ten moment NOT.


Zgadzacie się z naszymi ocenami?
Za tydzień ocenimy cztery pierwsze osoby z nowej kolejki, do której będzie można się zgłaszać od czwartku.

16 komentarzy:

 1. Zgadzam się z każdą oceną. Wszystkie stylizacje niestety są NOT :( Najlepsza jest chyba środkowa, bo mimo, że wieje nudą, jest całkiem poprawna i doll nie wygląda jak nieszczęście. W pierwszej lalka faktycznie powinna mieć jakiś ładniejszy dół. Stylizacja nr 3 przewija mi się przed oczami na stardollu tak często, że w końcu musiała chyba tu trafić. Noe wiem dlaczego dziewczyny upodobały sobie aż tak to połączenie
  Emli_

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowa kolejka? Tamta się nie skończyła, a patrząc na nią powinnam być wkrótce oceniona. Troszkę głupio.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie podobają mi się dzisiejsze stylizacje, jedynie druga ma potencjał, jednak brakuje mi w niej tego "czegoś", dodałabym też jakiś naszyjnik lub choker.
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie stylizacje są słabe, w pierwszej spodnie zdecydowanie do wymiany, w drugiej nie podobają mi się buty oraz czapka, baza ma potencjał, a trzecia nie przemawia do mnie zupełnie, eleganckie buty plus koszula w kratę- jedno z najgorszych możliwych połączeń.
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie ujdą w tłumie, ale żadna nie wygląda tak, abym mogła się ubrać podobnie.
  Widziałam tu gorsze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety stylizacje nie powalają. Zgadzam się z ocenami.

  OdpowiedzUsuń
 7. słabiutkie stylizacje,we wszystkich jest coś do poprawy....w pierwszej wywaliłabym spodnie i dała np spódnicę lub jakieś eleganckie spodnie,w drugiej zmieniłabym buty i zdjęła czapkę i dodała torbę i coś na szyję,a w trzeciej to naszyjnik zdjąć i nałożyć inne buty i dać jakąś torebkę lub nawet plecak

  martusia-16

  OdpowiedzUsuń
 8. Z ocenami zgadzam się w 100%. U drugiej rzeczywiście czapka niepotrzebna, ale buty są cudne! Nie pasują zbytnio do stylizacji ale użyłabym je w innej bo je pokochałam! W ostatniej, no cóż ta koszula często sprawia, że lalki wyglądają na poziom mniejszy niż 20. Pasowałby ktoś, kto pokazałby jak można ją ładnie zestawić :)

  samookno

  OdpowiedzUsuń
 9. Słabiutkie stylizacje, aczkolwiek ta środkowa ma potencjał

  OdpowiedzUsuń
 10. Stylizacje nie zachwycaja, do mnie najbardziej przemawia pierwsza tylko tak jak zostalo napisane - spodnie psuja caly look.
  niunibm

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie są jakoś szczególnie ładnymi stylizacjami...


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń