Obserwatorzy

30 stycznia 2017

HOT or NOT

 kalunia1111

cherry9713:
Podoba mi się połączenie futra i butów. Na pewno zdjęłabym choker bo kompletnie tu nie pasuje. Mam wrażenie pustej stylizacji, przydałoby się odrobinę więcej szaleństwa w wyborze bazy i może jakaś dłuższa torebka do widocznej dłoni doll. HOT/NOT.

Agateqq:
Przede wszystkim pozbyłabym się chokera. Nie pasuje tu ani stylistycznie, ani kolorystycznie. Na tak otrzymanej bazie można dopiero coś tworzyć. Stylizacja sprawia wrażenie pustej i niedopracowanej. Mój ocena HOT/NOT.

Sweet0Monisia:
Wybór tego konkretnego chokera jest dla mnie niezrozumiały. Dodałabym jakiś pasek, który połączyłby body ze spódniczką, bo mimo że ich odcień jest podobny, to jednak miejsce w którym się łączą, jest dość wyraźne. Warto byłoby też pomyśleć o jakiejś biżuterii, aby dopełnić tę stylizacje. NOT+.poziomkowa001

cherry9713:
Na pierwszy rzut oka stylizacja wygląda całkiem ok, ale po przyjrzeniu się stwierdzam, że za dużo tu się dzieje, przede wszystkim jest tu za dużo złota. Do tak wzorzystej kurtki, dobrałabym stonowany dół. Jeśli jednak zależało Ci może na wyrazistym połączeniu to wymieniłabym torebkę, bo ta ginie gdzieś w tym wszystkim. Zmieniłabym także buty, bo przeszkadza mi ich odbiegający od reszty odcień. HOT/NOT.

Agateqq:
Za dużo wszystkiego. Ogrom złotych zdobień sprawia wrażenie kiczu i chaosu. Wystarczyło postawic na jeden tak wyrazisty element i byłoby ok. Moja ocena NOT.

Sweet0Monisia:
Tak jak wspomniały dziewczyny - jest tutaj zdecydowanie zbyt dużo złota. Zostawiłabym kurteczkę i torebkę, a resztę proponowałabym wymienić. Widziałabym tutaj gładkie, czarne spodnie, albo klasyczną spódnicę w takim kolorze. Co do butów, to wybrałabym zwykłe czarne sandałki, aby nie mieszać kilku odcieni złota. NOT+.

karolina10057cherry9713:
Nie ma co się rozpisywać. Poprawnie, ale niesamowicie nudnie. HOT/NOT.

Agateqq:
Nie ma co oceniać. Sukienka sama w sobie jest ciekawa i uważam, że nie warto jej zakrywać. Natomiast buty i torebka to porażka. Brakuje biżuterii. Moja ocena NOT.

Sweet0Monisia:

Podoba mi się ta sukienka, nie potrzebuje wielu dodatków, tak naprawdę sama robi stylizację. Dobór butów jest jak dla mnie odpowiedni, ale torebkę wymieniłabym na jakąś bardziej widoczną - może złota lub srebrna kopertówka? Dorzuciłabym jakieś futerko i ładne kolczyki. NOT+.ingri13
cherry9713:
Na pewno na plus jest tutaj kolorystyka. Nie przekonują mnie do końca te buty, chociaż razem z włosami wyglądają super. Powinny być przede wszystkim schowane za spodniami. Dodałabym jakąś dużą, białą torebkę. HOT/NOT.

Agateqq:
W tej stylizacji rowniez uważam, że za dużo się dzieje. Buty psują cały efek i nijak nie pasują do reszty. Zastanowiłabym się też nad zmianą spodni. Bardziej elegancki dół myślę, że wyglądałby lepiej. Moja ocena NOT.

Sweet0Monisia:
Nie do końca gustuję w takiej stylistyce, dlatego też trudno mi ocenić tę stylizację. Nie gra mi tutaj sposób w jaki buty nachodzą na spodnie, ale też wydaje mi się, że gdyby to spodnie były na wierzchu, to efekt również nie byłby zadowalający. Pomyślałabym o wymianie któregoś z tych elementów. Może warto byłoby dodać jakąś fajną torbę. Podoba mi się kolorystyka tego zestawu. NOT+.
Zgadzacie się z ocenami?
Za tydzień ocenimy: SmileyNadia12, Hektor22J, ladyulla, Rockarolla_.15 komentarzy:

 1. Uważam, że każda ze stylizacji ma potencjał.
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsza stylizacja ma potencjał, ale reszta mi się nie podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. pierwsza nawet fajna,ale choker do wywalenia,dać jakiś pasek i torebke i będzie ok,w drugiej jest za dużo złota,zostawiłabym kurtkę i torebkę i zaczęła na nowo,bo aż daje po oczach :p trzecia jest nudna,nawet biżuterii nie ma żadnej,a czwarta w ogóle mi się nie podoba,jak dla mnie ta kurtka jest kiczowata ;x

  martusia-16

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsza stylizacja jest ładna, aczkolwiek troszkę mdła, czegoś jej brakuje. Na pewno zdjęłabym choker.
  Druga stylizacja mimo, że ma mało elementów jest bardzo przesadzona
  trzecia stylizacja jest pusta. Ma piękną bazę, uwielbiam tę sukienkę, ale sama się nie obroni.
  Druga jest niby zgrana, kolory do siebie pasują niby stylistycznie też powinno być ok, ale coś mi w niej nie gra.
  Pierwsza stylizacja jest chyba najlepsza, gdyby nad nią trochę popracować, to byłoby naprawdę mega :D

  Emli_

  OdpowiedzUsuń
 5. jak dla mnie wszystkie NOT, jedynie pierwsza ma jakiś potencjał, brakuje tylko jakiś dodatków (?).
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 6. Stylizacje nie są dopracowane. Pierwszej dałabym HOT/NOT, a pozostałym NOT+.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się z ocenami ;)

  Kubusioowaa

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwsza ma bardzo duży potencjał, ale zgadzam się, że jest zbyt pusta. Reszta mi się zbytnio nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 9. Druga stylizacja wygląda jak kombinezon narciarski :D Ostatnia trochę przesadzona, przedostatnia jest zbyt zachowawcza i nudna, natomiast uważam, że pierwsza ma w sobie olbrzymi potencjał (i nawet ten nieszczęsny choker całkiem nieźle z nią wygląda).

  OdpowiedzUsuń
 10. W każdej stylizacji jest potencjał, niestety dzisiaj nie wykorzystany...

  OdpowiedzUsuń
 11. Moim zdaniem 1 stylizacja z podanych jest najlepsza, chociaż faktycznie, "czegoś" brakuje :/
  CrazyWorl1024

  OdpowiedzUsuń
 12. Według mnie 2 i 4 totalne not. 1 i 3 natomiast mają potencjał, szczególnie ta pierwsza. Myślę, że te dwie stylizacje zyskałyby, gdyby dodać biżuterię.

  OdpowiedzUsuń
 13. Pierwsza stylizacja jest calkiem niezla, podoba mi sie. W drugiej natomiast panuje przesyt, w trzeciej razi brak dodatkow a w czwartej wymienilabym te spodnie i moze lepiej by to wygladalo. Zgadzam sie z ocenami.

  OdpowiedzUsuń
 14. Żadna ze stylizacji nie powala, mniej więcej zgadzam się z ocenami :)


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń