Obserwatorzy

7 lutego 2017

Oceny Apartamentów

katina1903


Podoba mi się to, że stworzyłaś takie widne pomieszczenie, te okna od dołu do góry wyglądają świetnie, koncepcja jak najbardziej trafiona. Na pierwszy plan wysuwa się wielka sofa z ogromną ilością poduszek - prezentuje się to ciekawie, ale w sumie można by ograniczyć trochę ich ilość. Kwiaty na stolikach są ok, ale znowu - lekkie przemieszanie nowoczesności z klasyką. To połączenie mi nie odpowiada, rozumiem jednak, że Tobie może się podobać. Prawa strona pokoju jest raczej zwykła - biurko, komputer, fotel. Szkoda, że nie zdecydowałaś się trochę lepiej zapełnić tej półki. Kolorystycznie wszystko ładnie się zgrywa. Minusem jest ten pusty stolik gdzieś tam stojący samotnie w oddali no i przede wszystkim ten dzielnik - przecież bez tego stworzyłabyś dwa świetne pokoje :)
Moja ocena: 3,75/5

swag10girl


Kolorystyka podobna, jak w pokoju powyżej, ale tu wszystko wygląda na zdecydowanie mniej chaotyczne. Z ogromną dokładnością zrobiłaś te uwypuklone ściany, wygląda to idealnie. Tą biel i szarość w świetny sposób przeplata kolor granatowy - ja to kupuję. Starannie ułożone elementy na półkach, dbałość o każdy szczegół, co tu więcej mówić? ;)
Moja ocena: 5/5

Podobają Wam się te pokoje? Zgadzacie się z ocenami?

16 komentarzy:

 1. Bardziej podoba mi się pierwszy apartament, jest dużo bardziej kreatywny i jedynie co mi w nim przeszkadza to ściana działowa. Drugi apartament jest poprawnie zrobiony, ale nudny.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 2. Drugi pokój jest po prostu idealny! Każdy szczegół dokładnie dopracowany, przemyślany. Kolorystyka wnętrza również zachwyca- nie ma do czego się przyczepić.
  W pierwszym apartamencie zamysł jest dobry, jednak przydałoby się kilka zmian.

  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 3. Drugi pokoj jest piekny, zgadzam sie z ocena. W pierwszym nie podoba mi sie kompozycja pokoju po lewej stronie, przedmioty sa tak randomowo ustawione.

  OdpowiedzUsuń
 4. Okna w pierwszym apartamencie zrobiły niesamowitą przestrzeń! Jednak pokój wydaję się być jeszcze niedopracowany, brakuje kilku elementów i efekt będzie prześwietny! :) natomiast drugi pokój jest już dużo bardziej przemyślany i dopieszczony :) ogólnie wystój na plus :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z ocenami. Drugi pokój jest PRZEPIĘKNY!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dwójeczka zdecydowanie! Ocena bardzo dobra :)
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 7. Drugi pokój jest świetny, nie pogardziłabym takim w swoim apartamencie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetnie opisane oceny! Zgadzam się z każdą ^^


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 9. W pierwszej ocenie nie powinno być 3,75/5 ? Ale okej, ogólnie zgadzam się z ocenami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie miałam to samo napisać xD

   Usuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo podoba mi się drugi apartament, świetny jest po prostu. W pierwszym super pomysł, gorzej z wykonaniem.

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgadzam się z ocenami. Drugi apartament zdecydowanie lepszy. Kolory ze sobą współgrają, wszystko wydaje się być na swoim miejscu. Cudowne fotele! Brakuje mi tu jedynie listew przypodłogowych oraz czegoś przy lampie z prawej strony.
  Pierwszy apartament ma potencjał, jednak według mnie o wiele lepiej by wyglądało, gdyby nie było tej ścianki, a jeden duży pokój.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgadzam się z ocenami. Drugi pokój śliczny! Nie mam żadnych uwag :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Drugi jest bardzo ładny :) w pierwszym coś się podziało na niekorzyść
  Emli_

  OdpowiedzUsuń