Obserwatorzy

28 lutego 2017

Oceny Apartamentów

ledzep-kid


Podoba mi się kolorystyka na jaką się zdecydowałaś - beż i czerwień ładnie się razem komponują, gdzieś przejawia się również czerń. Centralna część pokoju jest najlepiej wykonana z całości - kominek, fotele, dywan - nic dodać, nic ująć. Po prawej i lewej stronie znajduje się odpowiednia ilość mebli, ale mam wrażenie pustki. Może lekkie przemeblowanie, przeniesienie tych kilku elementów w inne miejsce załatwi sprawę :)
Moja ocena: 4/5

FlorianaOrange


Wnętrze jest bardzo ładne, ale źle zagospodarowane. Po pierwsze - usuń wszystko to, co znajduje się na ścianie - jest tego za dużo, a cegła sama w sobie nadaje pomieszczeniu charakteru. Podoba mi się nowoczesna sofa w paski, stolik może jeszcze by szedł, ale bujane krzesło... znowu mieszanka. Uważam również, że dywan pod samym oknem nie jest konieczny, lepiej postawić tam niski stolik, a na nim książki i kwiaty. Plusem jest umieszczenie tych drzewek, dzięki którym nie jest tu tak nudno.
Moja ocena: 1/5

Co sądzicie o tych wnętrzach?

16 komentarzy:

 1. w sumie to zgadzam się z ww ocenami. Podoba mi się pierwsze wnętrze, mam słabość do tego połączenia kolorystycznego. :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z ocenami. Pierwsze wnętrze ma duży potencjał, świetnie się prezentuje, ale faktycznie troszkę pusto w niektóych miejscach

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z ocenami, nic dodać nic ująć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. w drugim pokoju zdjęlabym napis hollywood arts, ramki i stolik. krzesło bujane jeszcze by zagrało pod oknem, dorzuciłabym biały dywan ale nieco bliżej i podziałała coś na stole, a na okno jaką białą firanę. Natomiast pierwszy.. nie lubie tych duzych pokoi bo trudno je zagospodarować. ładnie,ale pusto.

  OdpowiedzUsuń
 5. Drugi pokój wygląda jakby dopiero czekał na jakąś aranżację :) Pierwszy pokój wprowadza miłą, przytulną atmosferę, jest ładny i elegancki. Denerwuje mnie tylko perspektywa, której różnice widać szczególnie na styku paneli i okna oraz paneli i dywanu.

  majowa_pani

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie pierwsze wnętrze jest za bardzo oddalone, gdyby zrobić je bliżej i powiększyć meble byłoby o wiele lepiej, ale ma w sobie potencjał. Drugie jest słabe i tyle.

  Taka mała rada dla redaktorki, przed wycięciem screenów daj 5/5, gwiazdki znikną, a wycinek będzie przyjemniejszy dla oka ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się z ocenami:)Zdecydowanie jak dla mnie pierwsze wygrywa:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwsze wnętrze jest naprawdę świetne, bardzo ładnie się prezentuje. Drugie to taki miks wszystkiego, co niekoniecznie do siebie pasuje...
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 9. Pierwsze wnętrze jest zdecydowanie lepsze. Drugie można określić jako " misz masz "
  Zgadzam się z ocenami w 100 %
  samookno

  OdpowiedzUsuń
 10. Pierwszy apartament jest świetny! Drugi... no cóż. Zgadzam się z ocenami.
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 11. Pierwszy śliczny, zgadzam się z ocenami.

  OdpowiedzUsuń
 12. Faktycznie, pierwszy jest fajny :) a co do drugiego to powstrzymam się od komentarza

  OdpowiedzUsuń
 13. Pierwszy jest w porządku, może nie zachwyca ale przyjemnie się na niego patrzy. Drugi sprawia wrażenie jeszcze nie skończonego ale nie jest tragiczny.

  OdpowiedzUsuń
 14. drógi pokój- dałąbym 4/5.
  Napis "Hollywood" troszkę się gryzie

  OdpowiedzUsuń