Obserwatorzy

20 marca 2017

HOT or NOT

oli2002xD

cherry9713:
Znowu mamy taką samą sytuację jak przy poprzednim HoN, bluza wyglądająca na grubą i ciepłą + letnie spodenki. Stworzyłabym stylizację zostawiając buzę i torebkę lub spodenki i opaskę. Teraz to za duży misz-masz. HOT/NOT.

Soxo_:
Zgadzam się - krótkie spodenki nie współgrają z całością. Poza tym nie mam większych zastrzeżeń do stylizacji. HOT/NOT.
CoolAnna3

cherry9713:
Dosyć prosta stylizacja, ale trafia w mój gust. Podoba mi się połączenie koloru włosów z niebieską marynarką. Wydaję mi się, że torebka schowana pod spódnicę wyglądałaby lepiej. Zmieniłabym także buty, te są po prostu brzydkie. HOT-.

Soxo_:
Połączenie kolorystyczne jak najbardziej trafne, jednak - tak jak Cherry - mam zastrzeżenia do butów i torebki. Uważam jedno i drugie za zbyt "kanciaste". Poszukałabym innych rzeczy. HOT/NOT.DixieSINDY

cherry9713:
Od razu rzuca mi się w oczy ogromny kapelusz, który dziwnie leży na doll. Naszyjnik źle wygląda w połączeniu z tuniką. Ogólnie nic do siebie za bardzo nie pasuje. NOT.

Soxo_:
Tunika jest piękna i można ją wykorzystać o wiele lepiej. Faktycznie, kapelusz jest w stosunku do niej zbyt ciężki. Czasem banalne stylizacje zachwycają swoją prostotą, jednak w tym przypadku niestety jest odwrotnie. NOT.
gunsvans

cherry9713:
Przede wszystkim płaszcz jest krzywo nałożony oraz brakuje podszewki. Z jednej strony podoba mi się, że bluzka wprowadza trochę kolorów, ale z drugiej strony nie jestem do końca co do niej przekonana. Myślę, że lepiej by to wyglądało bez tej torebki pod spodem, której łańcuch gryzie się ze złotym naszyjnikiem i obramowaniem okularów. HOT/NOT.

Soxo_:
Minus za brak podszewki i gryzące się srebro ze złotem. Myślę, że bluzka to świetny wybór - fajnie ożywia stylizację. Podoba mi się kolorystyka. HOT/NOTZgadzacie się z ocenami?Za tydzień ocenimy: franiaxz, Sufrimiento27, samookno, olao373 .

13 komentarzy:

 1. Żadna mi się całkowicie nie podoba. Nie rozumiem czemu druga dostała hot. Dla mnie lepiej wygląda 3 i 4.
  julcia45

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. każdy ma swój gust, mi akurat 2. spodobała się najbardziej z całego zestawienia :)

   Usuń
 2. Żadna mi się nie podoba, żadnej nie dałabym HOT.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie jak dla mnie HOT/NOT

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie jakieś takie kiepskie...

  OdpowiedzUsuń
 5. Stylizacje nie zachwycają, w każdej jest coś do poprawki. Czwarta świetnie by wyglądała gdyby nie brak podszewki i torebka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Druga i ostatnia dla mnie HOT/NOT, pozostałe stylizacje nie przypadły mi do gustu.
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 7. Zastanawiam się jak to się stało, że dwójka dostała takie wysokie noty.

  majowa_pani

  OdpowiedzUsuń
 8. ostatnia jest chyba najlepsza, poza tym jest bardzo przeciętnie

  OdpowiedzUsuń
 9. ostatnia stylizacja jest nawet fajna,reszta mi się nie podoba....w pierwszej bym wywaliła te spodenki i nałożyła jakieś długie spodnie,druga mi się w ogóle nie podoba,trzecia jest nijaka,naszyjnik do wywalenia,jest fatalny

  martusia-16

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnie najbardziej spodobała się pierwsza stylizacja, cudowna kolorystyka, a noszenie bluz do krótkich spodenek jest często spotykane i normalne. Tak jak już wyżej ktoś wspomniał druga stylizacja dostała za wysokie noty, z resztą ocen się zgadzam ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Pierwsza i ostatnia wg mnie zasługują na hot/nnot, reszta mi się nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 12. Mnie się trzecia podoba, ale to pewnie dlatego, że uwielbiam czerń:)

  OdpowiedzUsuń