Obserwatorzy

27 marca 2017

HOT or NOT

franiaxz

cherry9713:
Mimo paska sweter zlewa się z kolorem spodni, co wygląda bardzo źle. Buty wydają mi się być za eleganckie. Ogólnie stylizacja jest za prosta i niestety przez to nudna. NOT.

Soxo_:
Spodni, bluzka, buty, pasek. Wszystko czarne. Mega nuda. Nie podoba mi się, że spodnie "wchodzą" w buty. NOT.


Sufrimiento27

cherry9713:
Bluza jest za wysoko podciągnięta i to niestety rzutuje na całą stylizację. Spodnie są ciekawym wyborem, urozmaicają całość, podoba mi się także wybór dodatków. Całość jednak oceniam na HOT/NOT z plusikiem :)

Soxo_:
Faktycznie złe włożenie bluzy bardzo skraca szyję doll, przez co sylwetka wydaje się dziwna. Super spodnie, bardzo fajnie się komponują z tą bluzą. Torebka jest chyba źle włożona. Fajny początek, ale czegoś tutaj brakuje. HOT/NOT.

samookno

cherry9713:
Podoba mi się połączenie koszuli ze spódnicą, nie jestem za to przekonana do dodatków. Na pewno zmieniłabym buty, nie są za ładne i moim zdaniem nie pasują. HOT/NOT.

Soxo_:
Również uważam, że połączenie koszuli ze spódnicą jest korzystne. Buty fatalne, postawiłabym na ciekawszą torebkę. Na pewno warto postawić na jakąś biżuterię. HOT/NOT.olao373

cherry9713:
Kolorystycznie super, różne odcienie brązu świetnie ze sobą współgrają, co wcale nie jest łatwo osiągnąć. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie ten stanik na golfie, zupełnie nie wiem co on tam robi. HOT-.

Soxo_:
Też nie rozumiem pomysłu ze stanikiem na golfie. Nie bawię się w minusy i plusy, ale tym razem ten minus aż się pcha do tej oceny. :) HOT-.Zgadzacie się z ocenami?
Za tydzień ocenimy: Irmin888, Juleczkakulka3, Agateqq, agentmonia.

10 komentarzy:

 1. Jedynie ostatnia jest na HOT-, nie podoba mi się tylko ten top na swetrze, kiepsko to wygląda. Reszta NOT.
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za ocenę ^.^ a stanik miał trochę urozmaicić stylizację, bo było pusto u góry i nie wiedziałam, co z tym zrobić xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko ostatnia zasługuje na Hot reszta to porażka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chociaż druga też na Hot zasługuje :)

   Usuń
 4. Czwarta najlepsza, druga i trzecia mają potencjał. Pierwsza na NOT. Zgadzam się z ocenami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Żadna stylizacja dzisiaj nie zachwyca. Ale jeśli już to najbardziej podoba mi się dwójka. Zmieniłabym tylko buty, bo jakoś średnio widzę szpilki połączone z bluzą, wtedy byłoby extra! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ostatnia robi wielkie wow! sliczna

  OdpowiedzUsuń