Obserwatorzy

7 marca 2017

Sposób na spodnie długości 3/4

PS Wybaczcie, że zabrakło dziś słów wstępu, ale ostatnio nie potrafię pogodzić szkoły z pisaniem dla Was na blogu. Możliwe, że taka sytuacja utrzyma się przez dłuższy czas. Przepraszam!

12 komentarzy:

 1. Tylko druga mi się nie podoba. Nie mój gust te spodnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. pierwsza i trzecia stylizacja podoba mi się :) w drugiej nie podobają mi się spodnie,jak dla mnie są kiczowate ;p

  martusia-16

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie stylizacje są świetne. Również nie podobają mi się spodnie z 2. stylizacji, ale uważam, że super sobie z nimi poradziłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest to akurat typ spodni, które lubię najmniej xD dlatego spodobała mi się tylko 1 stylizacja, reszta nie za bardzo...

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jestem fanem takich spodni bo wyglądają jakby były po młodszej siostrze. Najbardziej mi się podoba 3 stylizacja ale usunąłbym tę czapkę bo jej nie lubię. stardollowy10

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsza podoba mi się najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie przepadam za taką długością spodni. Pogrubiają i wyglądają jakby były za krótkie. Trzecia stylizacja bardzo mi się spodobała.
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedyś bardzo nie lubiłam takiej długości spodni, teraz na Stardoll staram się je używać do stylizacji, bo potrafią czynić cuda :) Stylizacje bardzo ładne, mimo, że nie lubię błyszczących spodni druga stylizacja prezentuje się naprawdę ciekawie.
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 9. Stylki jak zwykle genialne! Moją faworytką jest jedynka, ale we wszystkich stylizacjach świetnie sobie poradziłaś z tego typu spodniami:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ładne stylizacje, cieszę się, że wystylizowałaś właśnie takie spodnie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetne stylizacje, pierwsza jest mega mimo że, nie lubie tego typu spodni.

  OdpowiedzUsuń
 12. Pierwsza zdecydowanie najlepsza :D

  OdpowiedzUsuń