Obserwatorzy

17 kwietnia 2017

Hot or Not

 

directionerka92


Soxo_:
Podoba mi się baza - spodnie, bluzka i kurteczka. Buty zdecydowanie za ciężkie. Brakuje dodatków. Niestety stylizacja jest niedopracowana. NOT.


 Agateqq:
Połączenie spodni i butów jest tragiczne. Dodatkowo nie łączą się ładnie z kurteczką. Brakuje dodatków. Moja ocena NOT.

 

mistiness


 Soxo_:
 Ta stylizacja mi się podoba, ale jest tu jakoś pusto... Czegoś mi brakuje. HOT.


Agateqq:
Wymieniłabym jedynie top, chociaż ten też wygląda intrygująco. Reszta połączona perfekcyjnie. Moja ocena HOT.zledzep-kid

 

 Soxo_:
Stylizacja sprawia wrażenie nieskończonej. Tutaj też coś bym dodała. Na pewno torebkę. Może jakąś biżuterię. HOT/NOT.

Agateqq:
Zgadzam się z Soxo, brakuje torebki,a całość wygląda na niedokończoną. Moja ocena HOT/NOT


  
CrazyWorl1024


  Soxo_:
Nie podoba mi się zastosowanie tylko dwóch kolorów, tym bardziej, że ich połączenie jest dość oklepane i oczywiste. Przełamałabym całość złotem lub srebrem. Niestety przy dłoni doll, pod torebką "wystaje" spódnica. Kolor ust nie pasuje do karnacji, przez co mina doll wydaje mi się dziwna. HOT/NOT.


Agateqq:
 Świetne połączenie spódniczki, bluzki i butów. Myślę, że czerwień trochę przytłoczyła tą stylizację, więc wymieniłabym żakiet. Brakuje mi biżuterii. Dodatkowo ta szminka bardzo wybija się z całości. Moja ocena HOT-.Zgadzacie się z ocenami? 
Za tydzień ocenimy: julkabulka11, tomek11111, DiamondNatalia2, mrs_viki.

16 komentarzy:

 1. Najbardziej do gustu przypadła mi stylizacja numer 2.

  OdpowiedzUsuń
 2. Stylizacja numer 3 najlepsza!
  Pozdrawiam. http://mh-portfolio.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani mistiness podarowałabym minusik za pustkę, z resztą wyroków się zgadzam :D
  Framuga

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani mistiness podarowałabym minusik za pustkę, z resztą wyroków się zgadzam :D
  Framuga

  OdpowiedzUsuń
 6. Pani mistiness zaś minusik za pustkę, z resztą ocen jednak się zgadzam.
  Framuga

  OdpowiedzUsuń
 7. Dwójka jak dla mnie troszkę za pusta, dlatego HOT-, trzecia jest całkiem przyjemna dla oka, ale znów czegoś brakuje - jakiegoś ożywiającego elementu. Do czwartej stylizacji dodałabym rajstopy i byłoby super.
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwsza stylizacja ani trochę mi się nie spodobała, marne połączenie.
  Za to druga i ostatnia mnie urzekły <3 Trzecia też niczego sobie :)

  SlicznaPanna454

  OdpowiedzUsuń
 9. Ostatnia - parę zmian i będzie pięknie ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Druga fajna, ostatnia - parę rzeczy do poprawki i będzie spk.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgadzam się z ocenami. Żadna stylizacja mnie nie powalił.

  OdpowiedzUsuń
 12. HOT dla drugiej stylizacji to trochę przegięcie. Jest ładna, ale za pusta. Z resztą opinii się zgadzam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Druga wygrywa z całego zestawienia. Prosta ale przyjemna dla oka. Potencjał ma też ostatnia, zmieniłabym żakiet na inny i by było oki, ale i tak jest w porzadku.

  OdpowiedzUsuń
 14. Niestety żadna ze stylizacji z dzisiejszego HoN mnie nie urzekła. O dziwo, chyba pierwszy raz, nie mogę się w stu procentach zgodzić z każdą oceną!
  Pierwsza stylizacja jest bardzo prosta. Ciężko mi nawet tą prostotę ocenić. Nie mogę jednak powiedzieć, że jest zła albo brzydka, bo teoretycznie wszystko do siebie pasuje. Wymieniłabym spodnie na jakąś wzorzystą spódniczkę, może buty na jakieś bardziej masywne? I z pewnością dodałabym dodatki - dużo dodatków. W tak prostej, codziennej stylizacji potrzebne jest koniecznie coś, na czym można byłoby zawiesić oko. W tym momencie jest poprawnie, jednak wyjątkowo pusto :)
  Według mojej opinii, druga z pewnością nie zasługuje na tak wysoką ocenę. Dałabym jej najwyżej NOT+. Również jest bardzo pusta. Brakuje mi jakieś narzutki, czegokolwiek, co wybiłoby ją z tłumu podobnych - stworzonych na bazie tej spódnicy i chokera. Naszyjnik jest również krzywo założony, co bardzo rzuca się w oczy.
  Trzecia stylizacja jest według mojej skromnej opinii najlepsza w dzisiejszym notowaniu. Brakuje mi w niej owszem jakiegoś elementu zaskoczenia (może jakiejś ciekawej torebki? Naszyjnika wystającego spod płaszcza?) - jednak w porównaniu do pozostałych naprawdę się wybija - mimo efektu "niedokończenia", jak powiedziała wcześniej Soxo_.
  Ostatni ubiór zaś uważam za niezbyt trafnie skompletowany. Moim zdaniem czerwień spódniczki gryzie się z barwą żakietu. Do tego dochodzą bladoróżowe usta w chłodnym, rzucającym się w oczy odcieniu. Jestem stanowczo na nie przeciw tym połączeniom kolorystycznym. Reszta stylizacja podoba mi się już stanowczo bardziej, jednak zrezygnowałabym ze skarpetek pod butami. Nie jestem całkowicie przeciw temu trendowi, jednak jedynie wtedy mi się to podoba, jeśli buty są całkowicie zabudowane, albo przynajmniej maja zakryte palce. Inaczej moim pierwszym skojarzeniem jest "polska moda" - skarpetki + sandały.
  lilyanne_

  OdpowiedzUsuń
 15. Pierwsza jest okropna, druga bardzo mi się podoba. Trzecia trochę nudna, a czwarta - totalny brak biżuterii, a szminka tu w ogóle nie pasuje. Jak coś to pod kolor ubioru. Zgadzam się z ocenami stylizacji pierwszej, trzeciej i czwartej.
  plecakxD

  OdpowiedzUsuń
 16. Dziękuję za ocenę i akceptację faktu, że ktoś może preferować minimalizm. <3

  mistiness

  OdpowiedzUsuń