Obserwatorzy

12 kwietnia 2017

Wzorki i desenie

Nie udało mi się znaleźć odpowiedniej torebki. Nie chciałam zakładać jej pod narzutę,gdyż wielu osobom się to nie podoba. Jednak ja nie rozumiem tych problemów, ponieważ w realnym życiu założenie torebki na obszerną narzutę jest niemożliwe, dlatego w takiej sytuacji można ubrać ją pod spód (w każdym razie ja bym tak zrobiła).
10 komentarzy:

 1. Myślę, że mogłaś zaryzykować i założyć tą torebkę :) a stylizacja ładna ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładna stylizacja :) a torebkę mogłaś jakąś koło nogi postawić ;p

  martusia-16

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna stylizacja. Z torebką czy bez i tak jest super.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna stylizacja :)
  Jestem jedną z tych osób, która nie znosi torebki pod spodem, ale pod spód narzutki czy okrycia zarzuconego na ramiona to nie widzę problemu, bo tak się nosi i jest to jak najbardziej ok. Jednak zawsze mnie razi gdy ktoś zakłada torebkę pod płaszcz bądź kurtkę, które są założone "normalnie" - wygląda to bardzo nienaturalnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie tam się zdarza i w realu założyć torebkę pod kurtkę... jak chcę przemycić coś do picia na koncert :)) Normalnie nie wolno wnosić, a jak wolno to odkręconą, więc trzeba sobie jakoś radzić ;) Stylizacja jest ładna, torebka pod narzutkę to nie byłby zły pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładna stylizacja, posiadam płaszczyk i nie zrobiłam z nim zbyt wielu stylizacji, bo nie miałam pomysłu, ale Tobie się udało :)
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie lubię tego wdzianka, ale tutaj wyjątkowo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jest w porządku!

  SlicznaPanna454

  OdpowiedzUsuń