Obserwatorzy

12 maja 2017

Jedna rzecz, trzy sposoby

 
Gdy tylko zobaczyłam kolekcję Rio, w której pojawiła się ta spódnica, od początku byłam jej fanką. Uwielbiam ten fason! W realu niestety taka długość jest nie dla mnie, gdyż jestem za niska, dlatego muszę wykorzystywać takie ciuszki na Stardoll. ;) Ogólnie bardzo lubię dopasowane ubrania, gdyż uwielbiam sposób, w jaki podkreślają kształty sylwetki. Na Stardoll raczej "obowiązuje" jedna sylwetka, ale i tak bardzo lubię ją eksponować.
W tej spódnicy, oprócz fasonu, podoba mi się także print. Być może dla niektórych pantera jest kiczowata, jednak tutaj wszystko zostaje wyrównane przez zrównoważoną kolorystykę. 
Starałam się, aby moje stylizacje nie opierały się tylko na czerwieni, czerni i bieli. Za wszelką cenę chciałam włączyć inne kolory. Efekty możecie zobaczyć poniżej. Mam nadzieję, że nie jest tak źle. ;)


11 komentarzy:

 1. Spódnica tak sama ładna jak stylizacje. Najbardziej podoba mi się 1, potem 3, a na końcu 2.
  PlecakxD

  OdpowiedzUsuń
 2. Panterki nie cierpię, ale stylizacje są bardzo ładne :p

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnie ta spódnica wygląda w stylizacjach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. w realu nie lubię tego printu,ale na sd coś tam można przemycić w stylizacjach :) spódnica jest świetna,w końcu ją kiedyś kupię xD jeśli chodzi o stylizacje to podoba mi się pierwsza i druga,choć w drugiej zmieniłabym buty na jakieś czerwone lub szare

  martusia-16

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie podoba mi się ta spódnica, ale w stylizacjach wygląda całkiem okej :))

  OdpowiedzUsuń
 6. jedynka i trójka - pięknie wykorzystałaś tą spódnicę, która sama w sobie z kroju jest świetna, ale deseń już sprawia, że nie podoba mi się.
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 7. Spódnica przepiękna. Pewnie nie będzie mnie na nią stać, niedawno zaczęłam grę :/ Stylizacje bardzo ładne, szczególnie pierwsza. Pozdrawiam ;)
  ~BlueeeBerryyyy

  OdpowiedzUsuń
 8. Spódnica przepiękna. Pewnie nie będzie mnie na nią stać, niedawno zaczęłam grę :/ Stylizacje bardzo ładne, szczególnie pierwsza. Pozdrawiam ;)
  ~BlueeeBerryyyy

  OdpowiedzUsuń
 9. jakoś ona mi nie przypadła do gustu ale tu prezentuje się pięknie ! a 1 stylizacja zabiera dech cudna :)

  OdpowiedzUsuń