Obserwatorzy

13 lipca 2017

Lost At Sea

Jeśli ostatnio doskwierała Wam nuda na Stardoll, tak o to admini ruszają z pomocą, a dokładniej nową zabawą, która przypomina niemalże dokładnie tą samą z Wielkanocy. Tym razem naszym zadaniem jest odszukanie morskich żyjątek, które będą pojawiały się w różnych zakamarkach Stardolla co dwa dni.


Klikając na konika morskiego przeniesiemy się do strony z zabawą.


Widzimy tutaj co i kiedy możemy odszukać, a także zaszyfrowaną wiadomość.


Po kliknięciu "see translation" widzimy, że jest to wiadomość od Callie, która prosi nas o pomoc w odnalezieniu morskich przyjaciół.Możemy również skorzystać z promocji - przy doładowaniu superstar bądź stardollarów otrzymamy włosy


Mamy jeszcze możliwość wzięcia udziału w tematycznym foto konkursie i zrobienie imprezy z morskim tłem (0sd). Ponadto superstar dostają za darmo podwodny wystrój wnętrza.

Za wzięcie udziału w konkursie otrzymamy konika morskiego.


 Dzisiejszym zwierzakiem do odnalezienia jest krab, który ukrył się w zakładce "Starplaza". Po kliknięciu zostanie dostarczony do Waszego apartamentu.Co o tym myślicie?9 komentarzy:

 1. Trochę nudne te "zabawy", o ile na święta miało to swój urok, teraz zbyt mnie nie ciekawi. Chyba jestem "dziwna", bo jakoś stary stardoll bardziej mnie wciągał. Aktualnie liczy się tylko status i wydane pieniądze. Pamiętam akcje kiedy dawali na prawdę fajne nagrody i robili ciekawe konkursy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś były lepsze atrakcje, zabawy i nagrody. Szkoda że zmierza to w takim kierunku a nie w innym :/ Zabawa średnia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic ciekawego w tej grze nie ma, gratisy są tragiczne i kompletnie bezużyteczne a włosy są okropnie dopasowane do doll

  OdpowiedzUsuń
 4. No cóż... Lipa i tyle. A włosy są tragiczne.
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 5. Śmieszna akcja, taka trochę bez sensu.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń