Obserwatorzy

4 sierpnia 2017

Talenty

Ostatnio przeglądałam Spotlight i natknęłam się na użytkowniczkę o nicku ebinissia, która niesamowicie zachwyciła mnie swoją kreatywnością i talentem. Dlatego pomyślałam, że koniecznie muszę Wam ją pokazać. 
Ebinissia pochodzi z Włoch, ma na imię Claudia i ma 58 lat! Jej wnętrza są bardzo przemyślane, często inspirowane jakimś filmem. Bardzo mi się podoba jak wykorzystuje różne przedmioty, o których nie przyszło by mi nawet do głowy, do stworzenia swojej wizji. Kolejnym atutem jej wnętrz jest umieszczenie sporej ilości animowanych rzeczy, które dodatkowo urealniają całość i są przede wszystkim bardzo ciekawe w odbiorze. 
Dlatego gorąco zachęcam Was do obejrzenia jej apartamentu, a także prezentacji, gdzie znajdziecie dużo zdjęć starych kreacji użytkowniczki. Najtrudniejszą rzeczą było dla mnie wybrać kilka aranżacji do posta - dlatego pokazuje Wam ich tak dużo, bo kompletnie nie mogłam się zdecydować ;)

13 komentarzy:

 1. Coś wspaniałego! Szacunek :o

  kociaczek1995

  OdpowiedzUsuń
 2. Przypomina mi królową lodu, zdecydowanie.
  Z pewnością ma wiele stardollowych pomysłów, może wkrótce pojawi się coś jeszcze bardziej zaskakującego na jej profilu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mega! Ma prawdziwy talent. Świetne są jej wnętrza.

  OdpowiedzUsuń
 4. cztery od dołu i pierwsza od góry niesamowite! reszta pomysłowa, ale mnie nie powaliła i można było to zrobić lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam, mega pomysly :)
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 6. Naprawdę ma talent! Jest bardzo pomysłowa i kreatywna, super! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, są mega. Może nie wszystkie, ale część na pewno

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystko poza twarzą podoba mi się bardzo! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Odwiedziłam, zostawiłam wpis i 5gwiazdek :) Mega kreatywna osoba :) :)

  LilPrincess96

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgadzam się z tobą jest mega kreatywna poprostu wow.

  OdpowiedzUsuń