Obserwatorzy

3 stycznia 2016

Nowe HB

Dzisiaj w Plazie pojawiły się, aż 2 Hot Buysy. Co prawda, jeden z nich w wyniku błędu, bo według plakatu zapowiadającego, powinien być dostępny od 10 stycznia. Pierwsza z torebek, trafiła do It Girls i kosztuje 16 sd. Drugą znajdziemy natomiast w Fallen Angel w cenie 14 sd. Na razie nie mam dostępu do laptopa, więc nie mogę ich dokładnie ocenić, ale pewnie rozważę zakup tej czarnej.
A Wy co o nich sądzicie?


31 komentarzy:

 1. Myślę że kupię tę czarną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czarna torebka jest ładna i może ją kupię. Drugda już trochę mniej mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Żadna nie przypadł mi do gustu.
  Bonnykou

  OdpowiedzUsuń
 4. Czarna torebka jest bardzo ładna i uniwersalna, ale raczej jej nie kupię

  OdpowiedzUsuń
 5. Obydwie są całkiem fajne, zastanowię się :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsza torebka jest naprawdę prześliczna - czarna, uniwersalna. Przyda się do wielu stylizacji. Jest naprawdę przeurocza. Zastanowię się nad jej zakupem, cena może nie najgorsza...

  Druga zaś jest z kompletnie innej bajki...i tak szczerze mówiąc nie podoba mi się.Może coś orginalnego w sobie ma, ale mi raczej mi się nie przyda ♥
  Paulina71~~♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się czarna, chyba ją zakupię. A ta druga, kompletnie nie w moim stylu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czarna jest spoko, druga nie w moim stylu :)

  JulkaJakas

  OdpowiedzUsuń
 9. Kupiłam już tą czarną. Bardzo lubię połączenie tych dwóch kolorów c: Druga natomiast nie w moim stylu - totalnie mi się nie podoba.


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 10. Czarna wygląda na bardzo ładną, jednak nie podoba mi się jak leży na mojej doll :c Biała jest zupełnie inna, ale jakoś mnie nie urzekła ;p

  frecia11

  OdpowiedzUsuń
 11. Biała mi się totalnie nie podoba i zupelnie nie jest w moim stylu,natomiast czarna jest całkiem fajna i być może jak zakupię :)
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 12. Według mnie też lepsza jest ta czarna torebka, będzie dobra do eleganckiej stylizacja. Ta druga, gdyby była bez wzorków wyglądałaby świetnie, ale to one wszystko psują.

  OdpowiedzUsuń
 13. Podoba mi się czarna, ale raczej jej nie kupię.
  martusia1907

  OdpowiedzUsuń
 14. Czarna torebka mi się podoba, zastanowię się nad jej zakupem. ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Kupuje czarną ^^

  sylwia19181

  OdpowiedzUsuń
 16. Czarna torebka podoba mi się bardziej niż biała, jednak pewnie jej nie kupię,ze względu na brak sd. Uważam,że będzie pasować do większości stylizacji :)

  ~milusia963

  OdpowiedzUsuń
 17. Czarna torebka podoba mi się bardziej niż biała, jednak pewnie jej nie kupię,ze względu na brak sd. Uważam,że będzie pasować do większości stylizacji :)

  ~milusia963

  OdpowiedzUsuń
 18. Czarna torebka jest świetna, łatwa do zestawienia, bo pasuje niemal do wszystkiego. Myślę, że ją kupię. Druga torebka całkowicie dla mnie nieprzydatna.
  ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 19. Pierwsza torebka mi się spodobała, lecz raczej jej nie kupię. Druga jest całkowicie niepraktyczna, do niczego się nie przyda.

  OdpowiedzUsuń
 20. Czarna torebka jest ładna, zakupiłam ją. Druga jak dla mnie jest zupełnie niepraktyczna, a w dodatku nie w moim stylu. Na pewno jej nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 21. Pierwsza torebka jest przepiękna, a w dodatku bardzo praktyczna. Na pewno ją zakupię.

  OdpowiedzUsuń
 22. Obie torebki bardzo mi się podobają. Na pewno zakupie czarna, ponieważ jest praktyczna i na co doeń a złoty akcent powoduje ze jest również bardzo elegancka , natomiast biała ma bardzo małe zastosowanie dlatego pewnie jej na razie nie kupie.

  MissDollka

  OdpowiedzUsuń
 23. Nie mam zamiaru ich kupować, czarna torebka wygląda jak ta z YSL, ale w gorszej jakości, a biała jest okropna, powinni bardziej postarać się odwzorywać rzeczy z wybiegu z porządną jakością.
  MoveYourBody7

  OdpowiedzUsuń
 24. Drugą już posiadam, bo dostałam w prezencie i bardzo mi się podoba. Pierwsza również jest ładna, koniecznie będę musiała ją nabyć, jak będę miała stardollary.

  OdpowiedzUsuń
 25. Pierwsza podoba mi się bardziej, chociaż chyba jej nie kupię. Druga nie przypadła mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 26. Według mnie pierwsza jest bardziej uniwersalna, aczkolwiek nie w moim stylu. Druga w ogóle mi się nie podoba. Nie kupię żadnej.

  OdpowiedzUsuń
 27. Pierwsza torebka jest po prostu boska :D ale chyba nie kupię ...
  Tissi815

  OdpowiedzUsuń
 28. Szalu nie ma moim zdaniem, ale z dwoiga zlego lepsza ta pierwsza ;D

  OdpowiedzUsuń
 29. Szalu nie ma moim zdaniem, ale z dwoiga zlego lepsza ta pierwsza ;D

  OdpowiedzUsuń