Obserwatorzy

1 stycznia 2016

Nowy sposób wybierania komentatora + kilka istotnych informacji

Od pewnego czasu miałyśmy od was wiele przeróżnych zapytań o formę wyboru komentatora tygodnia. Otóż, wybierałyśmy osobę, którą najczęściej udzielała się na blogu, a na koniec miesiąca zbierałyśmy takie osoby i pozwalałyśmy Czytelnikom na wybór komentatora miesiąca. Nie sprawdziło się to tak jak chciałyśmy, bo jak sami zauważyliście - im ładniejsza lalka, tym wg ludzi ma większe szanse na wygraną. Zgodnie z zapowiedziami nowości na blogu (dostępny nowy plan rozrywek - KLIK), zmieniłyśmy również wybór komentatora. Usunęłyśmy komentatora tygodnia i teraz co miesiąc będziemy dokładnie sprawdzały wszystkie Wasze komentarze. Nagrodę w wysokości 70 sd otrzyma osoba, która najczęściej i najciekawiej wypowiadała się pod naszymi notkami. Mam nadzieję, że ten sposób się sprawdzi.

Ważną informacją jest również to, że mamy zamiar wprowadzić tzw. "złotą listę", czyli listę najbardziej aktywnych czytelników naszego bloga. Będzie ona w miarę możliwości aktualizowana co tydzień, a osoby znajdujące się tam będą miały większe przywileje w konkursach. 
Od dziś zaczynamy bacznie obserwować Wasze komentarze, a Wy sprawdzajcie, czy już znaleźliście się na honorowej liście.

Następnie - wprowadziłyśmy losowanie. Jest to forma zabawy polegająca na tym, że codziennie z jednego posta (nigdy nie powiemy z którego, zawsze trzeba być przygotowanym) będziemy losowały jedną osobę, która wygra pewną, raczej symboliczną sumę sd. Wyniki zawsze będą pojawiały się wieczorami. Zaczynamy już od dziś, ale pamiętajcie - możemy wybrać dowolny post! :)

PS. Przypomnę tylko, że wybór komentatora miesiąca grudzień odbędzie się wg starych zasad!