Obserwatorzy

21 stycznia 2016

Topowa Wtopa

Hej, jak wam mija dzionek? Dziś bliżej przyjrzymy się balonowym ustom. 

A tak to wygląda:

 Duże usta - kolejna rzecz, której sama doświadczyłam. Bardzo popularna, a nawet lubiana. Usta napompowane / powiększone najmocniej jak się da. Myślę, że najczęściej możemy je spotkać w Stanach Zjednoczonych, lub Turcji. Obecnie uważam, że popełniłam poważny błąd - te wargi wyglądają okropnie. 

A jak to zmienić? Nie zawsze duże usta oznaczają, że doll jest brzydka. Przy pięknym makijażu schodzą one na dalszy plan. Musimy również znać umiar, ponieważ jak będziemy wiedzieć gdzie jest  granica, to po prostu nie przesadzimy. Można też nie nakładać ust ze stardesign, a zamienić je na stardollowe, które mogą się sprawdzić o wiele lepiej. 

Moje propozycje:


Co sądzicie o dzisiejszym poście?
Podobają Wam się takie usta?

Wyniki konkursu:
Wygrywa (nagroda z listy życzeń ) : gaja1212(Topowe Wpadki)
Drugie miejsce (rzecz z listy życzeń) - Tinistas4everVL (Wtopy, wpadki i porażki)
Na zgłoszenie się do mojej KG (Natashiax) macie 24h, inaczej nagroda przepadnie.
Gratulacje !!!

21 komentarzy:

 1. Znudziły mi się usta w salonie piękności, więc szukam tych zaprojektowanych. Do tej pory nie znalazłam ani jednych, które by nie były napompowane. Ani jednych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam jedne, lecz one wyglądają (przynajmniej u mnie) jak u kaczki. Widziałam wiele dziewczyn, które wykorzystały te usta w świetny sposób, lecz ja jakoś nie umiem. Mogę ci polecić usta od edy-.- , które moim zdaniem są przeurocze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niektóre usta ze stardesign są świetne, jednak zdarzają się właśnie takie przypadki jakie przedstawiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Naponpowane usta nalezy stosować, z rozwagą bo inaczej wyjdzie byle co na twarzy doll a tego chcemy uniknąć ja wole usta naturalne tzw male, ktore daja efekt naturalny :) Kupuje usta u projektantow jednak mam tylko jedna pare ust które sprawdzaja mi sie zawsze i napewno ich nie sprzedam
  NataliDIY

  OdpowiedzUsuń
 6. A niech mają sobie usta jakie chcą. :) U nich to normalne, ikoną mody jest Kylie Jenner to się upodabniają. Trochę płytki post, każdy powinien wyglądać jak mu się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie usta faktycznie wyglądają okropnie :/ natomiast bardzo spodobał mi się twój artykuł :) fajnie, że dałaś dużo ilustracji, od razu lepiej to wygląda w porównaniu do poprzedniego ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mi sie podobają małe usta, ale... Admini powinni stworzyć opcję, aby ust nie było (podobnie jest z włosami), bo nie zawsze te stardollowe pasuja do tych zaprojektowanych.
  Karensis

  OdpowiedzUsuń
 9. Niektóre usta wyglądają bardzo ładnie ale zdarzają się też porażki

  milusia963

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja jeszcze nie znalazłam ust w salonie piękności które są idealne.We wszystkich moja doll wygląda tak niewyraźnie. Bardzo chciałabym mieć takie usta od projektanta ,ale raczej nie byłyby tak napompowane jak te tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie używam i nie posiadam żadnych rzeczy ze stardesign (oprócz pojedynczych kosmykow). Jakoś żyję.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja z tych ust skorzysac nie umiem. Co do 'modelek' to dalas okrutne przyklady. Takie typowe stardollowe emo/plastiki. Juz chyba grszej rzeczy nie ma.
  Juju789alexr786

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie rozumiem fenomenu takich ust, nigdy mi się to nie podobało. Jedynie potrafię zaakceptować delikatne "rysy ust" lub takie, jak prezentuję przedostatnia doll w drugiej sklejce. :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Trzeba mieć duże umiejętności i wyczucie żeby takie usta dobrze wyglądały na doll, ja mam jedne ze stardesing ale one są małe.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 15. Czasami usta ze stardesign są znacznie ładniejsze niż te stardollowe (sama takich używam), no ale to oczywiste, że trzeba znać umiar. Szkoda, że w życiu realnym takie zjawisko również występuje, i jest coraz bardziej powszechne...

  OdpowiedzUsuń
 16. Niestety nie zawsze można szukać w salonie piękności ust, bo przyznam, że jest tylko kilka dobrze wyglądających, większość wygląda kiczowato.
  Co do projektowanych ust, to jest parę osób, które robią je niesamowicie i wyglądają pięknie na twarzy doll. Znajdziemy też takie projekty, które wyglądają okropnie. Trzeba po prostu dobrze poszukać.
  MoveYourBody7

  OdpowiedzUsuń
 17. Takie usta wyglądają mega sztucznie, trzeba po prostu znać umiar.
  i.want.you.back

  OdpowiedzUsuń
 18. Mi to tam się podoba. Moja doll jest i tak bardzo balonowa, ale z rysami i ustami nie przesadziłam jeszcze że aż plastik, ale szczerze moja doll uroczo tak wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 19. A i nigdy nie przesadzam, a jak już jest jednak za sztucznie to zawsze nakładam wtedy włosy z Tress Up, żeby nie przesadzać. A dziewczyny zaszalały z rysami, ich wygląd jest chyba gorszy od dziewczyn które mają 9 lat :/

  OdpowiedzUsuń
 20. Ja jakoś szczególnie za ustami z Stardesign nie przepadam. Takowych nie posiadam, bo jeszcze żadne mi się nie spodobały na tyle żebym je kupiła. Większość jaką widzę to właśnie takie jak przedstawiłaś. Owszem, zdarzają się naprawdę ładne usta, ale nie jestem przekonana czy umiałabym je wykorzystać tak, aby wyglądały dobrze na mojej dolce.
  ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 21. Nigdy nie posiadałam ust ze Stardesign, a więc nie miałam z nimi do czynienia. Jednak napompowane usta faktycznie są brzydkie.Ja osobiście wolę zwykłe stardollowe usta niż projektowane.

  emi20045

  OdpowiedzUsuń