Obserwatorzy

19 lutego 2016

Callie's Pop Up Shop

Callie's Pop Up Shop - to sklep widoczny dla nowych użytkowników, z poziomem nie wyższym niż 4. Reszta graczy artykuły z tego sklepu znajdzie jedynie w katalogu lub w sklepach z których oryginalnie te artykuły pochodzą. Sklep ten jest więc stworzony z myślą o nowych graczach, którzy nie mają doświadczenia. Chodzi chyba głównie o to, że zgromadzone są tutaj stosunkowo tanie ubrania, biżuteria i dekoracje. 
Co sądzicie o tym pomyśle? Uważacie, że to potrzebne?

15 komentarzy:

 1. Z jednej strony ok, ale z drugiej to zasmiecanie katalogu

  OdpowiedzUsuń
 2. Ile ja wczoraj myślałam o co chodzi z tym sklepem... ale uważam że nie jest to zły pomysł.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że chcą pomóc nowych graczom, ale nadal uważam, że to trochę bezsensu. ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jestem pewna czy ma to jakiś sens, bo pamiętam na początku, że uwielbiałam oglądać różne sklepy i przeglądać ubrania czy biżuterię, więc dla mnie to pewnie większego znaczenia by nie zrobiło, gdybym miała taki sklep dostępny. Nie jest to najwyższej klasy ulepszenie na stardoll. Powinni się trochę bardziej wysilić. Wolałabym gdyby ulepszyli wyszukiwarkę bazaar czy pozwolili zamknąć szafy.
  MoveYourBody7

  OdpowiedzUsuń
 5. No i teraz rozumiem sens tego sklepu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dla mnie słaby pomysł. Jak ja zaczynałam gre to wolałam sama wszystko pooglądać no i wybrać, co kupie. Postarać się, aby zarobić i żeby było mnie stać na to, co jest w moim guście. Myśle, ze stardoll to jest mało skomplikowana gra i każdy sam dojdzie, do tego jak znaleźć ubrania :D Dlatego uważam, ze sklep jest totalnie bezużyteczny tym bardziej, ze to wszystko już jest, nie są to nowe artykuły ;) / collamanda4

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczerze mówiąc jakoś mnie obeszło to czy ten sklep sobie jest czy go nie ma. Nie widzę go więc mi nie przeszkadza. Ale faktycznie, trochę psuje "stardoll'owe początki" graczy.


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że nowym graczom pomoże.
  24wiki24

  OdpowiedzUsuń
 9. Uważam, że coś takiego się przyda, moim zdaniem bardzo dobry pomysł.

  skelita111

  OdpowiedzUsuń
 10. Uważam, że coś takiego się przyda, moim zdaniem bardzo dobry pomysł.

  skelita111

  OdpowiedzUsuń
 11. Całkiem fajny pomysł, ale myślę, że nowi gracze wolą odkrywać różne sklepy na własną rękę

  OdpowiedzUsuń
 12. Nic o tym nie sądzę.
  juju789alexr786

  OdpowiedzUsuń
 13. Pomysł ok, ale myślę, że jak ktoś chcę poszukać czegoś ładnego, to będzie się starał. Sklep powinien być dostępny nie tylko dla graczu z levelem mniejszym niż 4. Według mnie, nowi gracze powinni odkrywać sklepy, a nie mieć podane wszystko na tacy. Fajnie jednak, że admini myślą też o nowych graczach i chcą ułatwić im grę, choć stardoll nie jest zbyt skomplikowany. Tak czy siak, sklep mi nie przeszkadza w niczym, bo przecież go nie widzę :) Na początku nie wiedziałam o co z nim chodzi gdy weszłam na stardoll, ale teraz po odczytaniu tego postu rozumiem sens tego sklepu :)
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń