Obserwatorzy

8 czerwca 2016

Casting - aktualizacja

OBSADZAMY NOWE DZIAŁY!!Poszukujemy osób, które:
- są odpowiedzialne (!);
- są systematyczne (!);
- znają zasady ortografii i interpunkcji;
- mają czas wolny potrzebny do napisania posta;
- potrafią obsługiwać bloggera;
- potrafią wykonywać proste obróbki graficzne;
- nie odejdą od nas po krótkim czasie.


Szukamy osób do następujących działów:

Redaktor ds. aranżacji wnętrz 
Osoba chcąca zajmować się tym działem musi oczywiście mieć poczucie estetyki, a także orientować się w panujących trendach odnoście wystroju wnętrz. 
Poszukujemy kogoś, kto publikowałby na blogu raz w tygodniu krótkie poradniki dotyczące wystroju wnętrz, np. jak gustownie urządzić pokój, czy też jak wykorzystać wybrane przez redaktora meble/akcesoria. Możesz też sam/a zaproponować dział dotyczący aranżacji wnętrz

Do zgłoszenia dołącz dwa linki z Twoimi aranżacjami.


 Jurorzy w Hot or Not
Tutaj poszukujemy osób, które potrafią się wypowiadać elegancko i zrozumiale, a także takich, które potrafią uzasadnić swoją ocenę. Przy wyborze osób bierzemy także pod uwagę znajomość ortografii, interpunkcji oraz umiejętność budowania poprawnych zdań. 

Do zgłoszenia dołącz oceny tych dwóch stylizacji:

Redaktorzy ds. nowości
Potrzebujemy osoby, które w miarę systematycznie odwiedzają Stardoll i są na bieżąco z nowościami, a także mogą w miarę szybko napisać o nich notkę na blogu. Redaktorzy ds. nowości muszą także umieć tworzyć zwięzłe i zrozumiałe wypowiedzi, które są poprawne stylistycznie i nie zawierają błędów ortograficznych ani interpunkcyjnych. 

Do zgłoszenia dołącz notkę informującą o najnowszej kolekcji w StarPlazie.

Redaktor ds. makijażu
Potrzebujemy osoby, która potrafi wykonywać estetyczne makijaże oraz instrukcję jak go wykonać krok po kroku. Redaktor musi posiadać znajomość ortografii, interpunkcji, potrafić budować zdania poprawne stylistycznie. Musi także posiadać umiejętność robienia screen'ów dobrej jakości.

Do zgłoszenia dołącz link z makijażem wykonanym na Twojej doll oraz instrukcją, jak powtórzyć makijaż krok po kroku.


Redaktorzy ds. mody
Poszukujemy osób, które mogłyby zająć się następującymi działami:

1. Jedna rzecz, trzy sposoby

Dział polega na tworzeniu trzech różnych stylizacji z jedną, wybraną przez redaktora rzeczą. Redaktor musi także napisać krótką informację na temat wybranej rzeczy. 
Mile widziana jest także estetyczna obróbka graficzna posta.

Do zgłoszenia dołącz screen z trzema stylizacjami z użyciem jednej, wybranej przez siebie rzeczy.

2. Zakupoholiczka

Redaktor tworzy stylizację, a następnie szuka realnych odpowiedników rzeczy, których użył. Oczywiście wszystko uzupełnione jest krótkim opisem. Post musi wyglądać estetycznie, a także przyciągać uwagę czytelnika.

Do zgłoszenia dołącz przykładowy screen, który umieścił(a)byś w poście (tzn. stylizacja+realne odpowiedniki użytych rzeczy).

3. Stylizacja na każdą kieszeń

Zadaniem redaktora jest stworzenie ciekawej i ładnej stylizacji z użyciem rzeczy kupionych TYLKO za starmonety. Zwracamy uwagę na obróbkę graficzną posta. Opis nie jest wymagany.

Do zgłoszenia dołącz screen'a z przykładową stylizacją za starmonety.

4. Stylizacja w różnych przedziałach cenowych

Redaktor tworzy dwie, podobne stylizacje: jedną składającą się z rzeczy droższych, drugą (podobną) z wykorzystaniem w miarę tanich ubrań. Całość powinna być uzupełniona opisem.

Do zgłoszenia dołącz screen'a z przykładowymi stylizacjami w dwóch przedziałach cenowych. 

5. Męska stylizacja

Redaktor tworzy stylizację na "męskiej" doll i krótko ją opisuje.

Do zgłoszenia dołącz screen ze stylizacją adekwatną do działu.

6. Metamorfozy

Zadaniem redaktora jest zmiana makijażu i stroju osób, które są zgłoszone w kolejce do metamorfozy oraz krótki opis wersji "przed" i "po". Wymagamy znajomości ortografii i stylistyki.

Do zgłoszenia dołącz link z metamorfozą Kaja1706 lub Soxo_ oraz krótkim opisem.

7. Kłopotliwe ubrania

Redaktor co dwa tygodnie prezentuje stylizacje z trudnymi w użyciu ubraniami.

Do zgłoszenia dołącz link z dwoma stylizacjami z wykorzystaniem tej bluzki: >klik<


Inne

1. Makijażowe potyczki

Poszukujemy osoby, która zajęłaby się działem "Makijażowe potyczki". Dział polega na ocenieniu makijażu i fryzury czterech kolejnych osób z kolejki. 


Do zgłoszenia dołącz ocenę twarzy Kaja1706 i Soxo_.

2. Topowa wtopa

Redaktor wyszukuje błędów najczęściej popełnianych użytkowników. Błędy mogą dotyczyć stylizacji, makijażu, fryzury, czy wystroju apartamentu. Redaktor dodaje post co dwa tygodnie (na zmianę z obecną redaktorką). 

Do zgłoszenia dołącz przykładową, wybraną przez siebie "wtopę".

3. Ocena projektów

Zadaniem redaktora jest pokazanie projektów, które zostały uznane za najlepsze, ocena ich, a także tych, które powinny wygrać jego zdaniem. Zwracamy uwagę na poprawną pisownię, interpunkcję, składnię oraz umiejętność robienia dobrych screen'ów.

Do zgłoszenia dołącz screen z dwoma wygranymi projektami i ich oceną. 


W ZGŁOSZENIU (OPRÓCZ WYMIENIONYCH PRZY KAŻDYM DZIALE ELEMENTÓW) PODAJ:

- swój nick na Stardoll;
- realne imię;
- staż gry;
- poziom;
- jeśli pisałeś już na jakichś blogach - opowiedz o tym;
- wiek;
- informację o kontakcie (Stardoll, GG itp.).


UWAGA
Nie szukamy osób, które szybko od nas odejdą. Jeśli nie jesteś pewny, czy będziesz miał czas na pisanie na blogu, dobrze się zastanów zanim podasz swoje zgłoszenie!


Wyniki będziemy podawać na bieżąco. Tzn., jeśli Twoje zgłoszenie nas zainteresuje, napiszemy do Ciebie.
Casting zostanie zamknięty, gdy znajdziemy osoby do wszystkich działów. 


POWODZENIA!
Bardzo proszę, aby pod postem umieszczać TYLKO komentarze zgłoszeniowe.

88 komentarzy:

 1. A czy mogłabym się zgłosić do niewymienionego tutaj działu "Markowa Callie"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli tak, to zgłaszam swoją kandydaturę.
   Mam na imię Beata, na stardoll B.E.A.T.K.A, i mam 18 lat. Moja przygoda ze stardoll zaczęła się już w 2006/7 roku, jednakże na obecnym koncie gram od 2008 r. Poziom, który udało mi się do tej pory osiągnąć, to 80. W tej chwili redaguję na queens-of-fashion oraz wkrótce zacznę publikować swoje posty na mentalle. Poza tym kiedyś pisałam na wielu innych blogach, m.in. ciekawszy-stardoll (zajmowałam się tam makijażami), stardoll-wg-was (dział DIY), chwilowo też na zagranicznym de-epfashion.

   Usuń
  2. Ah, kontakt- najlepiej pisać do mnie na stardollową skrzynkę mailową, tam najczęściej zaglądam, ale mam też numer gg: 50430219.

   Usuń
 2. Zgłaszam się.
  Bardzo chętnie zajmę się działami: Juror HOT OR NOT, Jedna rzecz - trzy sposoby, Stylizacja na każdą kieszeń. Linki do zdjęć zamieszczę w odpowiedzi na ten komentarz, żeby nie robić bałaganu. :)
  Mój nick na stardoll: mal3cka
  Mam na imię Sandra i mam 17 lat. Swoją przygodę ze stardoll zaczęłam dokładnie 05.10.2015r, a więc zaledwie 5 miesięcy temu. W tym stosunkowo krótkim czasie osiągnęłam 45 level, co potwierdza, że jestem bardzo aktywnym graczem. Na żadnym blogu o tematyce stardollowej jeszcze nie pisałam, ale mam duże doświadczenie z bloggerem, ponieważ w przeszłości prowadziłam wiele blogów graficznych, które już niestety nie istnieją. Jeżeli chodzi o kontakt ze mną - najlepiej byłoby albo na skrzynce mailowej na stardoll, albo na GG: 50797958 :)
  Za chwilkę biorę się za stylizacje i dołączę linki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. HOT OR NOT:
   Pierwsza stylizacja - Na pierwszy rzut oka, stylizacja jest bardzo poprawna - świetny total black, jednak po dokładniejszym przyjrzeniu się, zmieniłabym jednak buty na niższe, bez fioletowego elementu jakim jest podeszwa. W mojej ocenie niestety gryzie się to z czerwonymi paznokciami oraz ustami. Srebrne elementy na torebce świetnie komponują się ze srebrnymi elementami kurtki.
   Druga stylizacja - Pierwsze co rzuca się w oczy, to świetne połączenie kolorystyczne. Brzoskwiniowa kurtka idealnie pasuje do śnieżnobiałych spodni. Jedyne, co nie podoba mi się w tej stylizacji to torebka, która niestety zlewa się ze sweterkiem, dlatego zrezygnowałabym z niej.

   Jedna rzecz - trzy sposoby: http://ifotos.pl/zobacz/ysljpg_swpxerp.jpg (w tych stylizacjach wybrałam dwie rzeczy - buty oraz spodnie, mam nadzieję, że to nie problem)

   Stylizacja na każdą kieszeń: http://ifotos.pl/zobacz/hejpg_swpxexq.jpg

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym kandydować do stanowiska jurora HOT OR NOT
  Mam na imię Marta a na stardoll kryję się pod nickiem StarMartusia... Rocznikowo mam 16 lat. Na tej witrynie gram od końca 2009r. a na koncie obecnym od 5.10.2010. Mam 76 lvl więc jestem dosyć aktywnym graczem. Kiedyś próbowałam pisać na stardoll.ocom oraz stardrobe. Obecnie jestem redaktorką na blogu ORCHIDSTARDOLL. Prowadzę również swojego bloga. Można się ze mną skontaktować poprzez stardoll, gg: 9620033.
  W następnym komentarzu, żeby nie robić bałaganu, dodam oceny stylizacji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. - Stylizacja nie jest zła. Podoba mi się połączenie sukienki z kurtką i torebką. Rajstopy uważam za zbędne a buty za ciężkie. Wyrzuciłabym te rzeczy a zamiast nich dodała na szyję srebrny łańcuszek. Zamiast tych butów- czarne szpilki. HOT/NOT
   2. - Świetny outfit. Bardzo podoba mi się to połączenie kolorystyczne. Jedynie zdjęłabym ten fioletowy cardigan. Do reszty nie mam zastrzeżeń. HOT-

   Usuń
 6. Cześć, pragnęłabym być Jurorem Hot or Not. Na Stardoll nazywam się clawdeen481. Jak do tej pory udało mi się uzyskać 49 poziom. Poczęłam swoją grę w 2009 roku, aczkolwiek miałam przerwę; moje obecne konto w listopadzie będzie miało 3 lata. Prywatnie mam na imię Natalia. Teraz najgorsze, wiek. Skoro muszę, to muszę. :D Mam 13 lat, tak, 13. Czytając komentarze wyżej, średnio się tu nadaję, aczkolwiek warto spróbować. Skontaktować się ze mną możecie głównie na Stardoll, mogę tam podać swojego prywatnego fb. Również jestem czasami aktywna na Skype (xnataliviax), więc tam także jest możliwość kontaktu ze mną. Około miesiąc temu zaczęłam pisać na blogu Orchid Stardoll, zajmuję się tam działem Hot or Not. Zaiste, do pisania postów mam sporo czasu. Mam nadzieję, że moja ortografia i interpunkcja nie zawodzi. Tak jak koleżanka wyżej- oceny lalek wyślę w odpowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1- Stylizacja jest ładna, aczkolwiek średnio w moim stylu. Na pierwszy ogień rzuciły mi się włosy. Pasowałyby one, ale do innej, jaśniejszej stylizacji. Dominującym kolorem w kreacji jest czerń. Nie podoba mi się bluzka, wygląda na zbyt prostą. Wymieniłabym ją na jakiś top, a do zakolanówek dodałabym krótkie, oczywiście czarne, spodenki lub spódniczkę. Moja ocena to HOT/NOT.

   2- Ta stylizacja zdecydowanie lepsza. Podoba mi się połączenie brzoskwiniowej kurteczki z topem i butami. Wykorzystałaś idealnie pastelowy styl. Nie mam już więcej uwag; strój jak najbardziej udany. HOT

   Usuń
 7. Kandyduję do działu "Jedna rzecz, trzy sposoby".
  Nazywam się Oliwia, mam 16 lat. Na stardoll kryję się pod nickiem swag10girl. Moja przygoda z tą grą zaczęła się już w 2006 roku, choć obecne konto istnieje zaledwie 2 lata. Przez ten czas udało mi się zdobyć 45 poziom. Jestem osobą rzetelną i odpowiedzialną. Moje prace możecie znaleźć w głównej mierze na ZrozumiecStardoll (kilka działów) oraz A-Symetryczne (3 pomysły na...) i Zakolorowani (LOOKBOOK, Stylizacje za sm). Stardoll odwiedzam codziennie, chwilę wolnego z pewnością znajdę. Do tego mogę się pochwalić ukończeniem klasy graficznej z wzorowymi wynikami, więc tego typu obróbki nie stanowią dla mnie żadnego problemu. Kontaktować można się ze mną przez FB lub bezpośrednio na Stardoll.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Można wysłać stylizacje na maila? Bo mój komputer jest taki genialny, że nie ładują mi się obrazy w banku fotek i innych :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. można :) Tylko napisz w temacie maila, że to obrazek do castingi

   Usuń
 10. Witam, chciałabym na tym blogu zająć się działem "Jedna rzecz, trzy sposoby". Mam 17 lat, na imię Nicole, a na stardoll jako nikiwi2468 jestem od 2011, ale przygodę z tą grą zaczełam już wcześniej w roku 2008, jednakże obecne konto jest jedynym które posiadam i które urzywam praktycznie codziennie. Posiadam poziom 64, mam dość duże doświatczenie, jeśli chodzi o publikacje na blogach o stardoll i nie tylko. Pisałam na Glamuq, Ciekawszy Stardoll, Stardoll Według Was, a obecnie publikuję moje stylizacje na Caramel Stardoll, ponad to prowadziłam swojego czasu bloga gdzie dałam ponieść wodze fantazji swojej "twórczości literackiej". Skontaktować się można ze mną najłatwiej przez GG: 43363087 lub e-mail: nikiwi2468@gmail.com.
  A teraz przechodząc do samego działu, stylizacje:
  http://bankfotek.pl/image/1979363
  Na pierwszy ogień wybrałam bardzo popularną białą marynarkę, którą ja osbiście zakupiłam w Callie's Picks. Fenomenem tej części garderoby może być fakt, że jest bardzo praktyczna, uniwersalna, ponadczasowa, a do tego bardzo dobrze wykonana.
  Można z nią stworzyć każdy typ stylizacji, co ja starałam się zrobić, i pokazać, że marynarka może wygładać dobrze zarówno, w miejskich stylizacjach, jak i tych bardziej eleganckich i formalnych zachowując swój urok.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgłaszam się. Bardzo chętnie zajmę się działami Hot or Not, Nowości, Jedna rzecz trzy sposoby oraz Makijażowe potyczki.
  Mam na imię Marta. Na Stardoll pod nickiem martusia1907. Mam 15 lat rocznikowo. Moja przygoda na stardollu zaczęła się 11 maja 2013 roku pod namową koleżanek. W ciągu prawie trzech lat mój poziom osiągnął 74 level (na razie jeszcze ze statusem Royalty). Na razie nie prowadziłam, ani nie byłam redatorką na żadnym blogu. Myślę, że szybko odnajdę się w tej roli. O kontakt proszę w wiadomościach lub w księdze osiągnięć na Stardoll.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. HOT or NOT
   1. Stylizacja na pierwszy rzut oka nie jest zła. Podoba mi się połączenie kurtki z torebką. Z tego outfitu zmieniłabym buty ( są za ciężkie) na jakieś czarne szpilki. Rajstopy są zbędne. Stylizację oceniam na HOT-.
   2. Bardzo ciekawa i modna stylizacja. Nic dodać, nic ująć . Zdecydowanie HOT.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Nowości
   W Starpazie pojawiła się nowa kolekcja. Tym razem od LE. Ceny wahają się od 27 sd do 158 sd. Dostawa obejmuje 3 piętra. Większość ubrań nie jest już dostępna. Na uwagę zasługiwał czary płaszcz z 5 manekina na 1 piętrze, którego niestety nie możemy już kupić.

   Usuń
  5. Makijażowe potyczki.
   Makijaż Soxo_ sam w sobie nie jest zły. Zmieniłabym odcień skóry na jaśniejszy. Muszę się przyczepić do tego, że usta są za wysoko. Ale to tylko moje zdanie.

   Makijaż Kaja1706 bardzo przypadł mi do gustu. Jest bardzo dziewczęcy.Bardzo dobrze wycieniowane cienie do powiek. Jestem zdecydowanie na tak! Oby tak dalej!

   Usuń
  6. Jedna rzecz trzy sposoby
   http://www.bankfotek.pl/view/1979583

   Usuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. Cześć, mam na imię Wiktoria. Na stardoll można mnie znaleźć pod nickiem 24wiki24. Mam 14 lat i 56 poziom. Na stardoll jestem już od 2009 roku, ale w tym miałam jedną, dość sporą przerwę. Myślę, że spełniam wszystkie warunki przyjęcia na bloga. Najbardziej przypasował mi dział "Stylizacja na każdą kieszeń" i "Jedna rzecz, trzy sposoby". Oto zalinkowane stylizacje:
  http://www.bankfotek.pl/view/1979412 (stylizacja na każdą kieszeń)
  http://www.bankfotek.pl/view/1979419 (Jedna rzecz, trzy sposoby)
  Opis: W dzisiejszym poście pokażę Wam trzy stylizacje z użyciem białej marynarki z rio. Jest bardzo dobrze wykonana, ponadto kosztuje dość mało (14 sd). Ma bardzo ciekawy krój. Według mnie powinna znaleźć się w każdej stardoll'owej szafie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam. Piszę od niedawna na blogu zrozumieć stardoll. Ogólnie to zawsze "bałam się" pisać na blogach. Nie wierzyłam w siebie, ale niedawno przełamałam lody i zgłosiłam się mailowo właśnie na bloga zrozumieć stardoll i co? I piszę na nim i jest mi tam bardzo dobrze :D

   Usuń
 14. Witam. Chciałabym się zgłosić na jurora w Hot or Not.
  Mój nick: Agateqq
  Imię: Agata
  Staż gry: Obecne konto prowadzę od 2008 roku, ale przed nim posiadałam jeszcze 2 konta. W sumie na stardoll jestem już ok. 11 lat. (szok!)
  Poziom: 67
  Nie pisałam wcześniej na żadnym blogu ;)
  Mam 21 lat.
  Kontakt przez gmail.
  Moja ocena stylizacji:
  1. Stylizacja poprawna kolorystycznie. Jednak uważam, że poszczególne elementy nie pasują do siebie. Przede wszystkim delikatne, romantyczne i koronkowe rajstopy nie współgrają z rockowa kurtką i torebką. Buty są zdecydowanie zbyt toporne do tej sukienki, chociaż plusem jest użycie butów z zakrytym palcem do rajstop. Brakuje jakiegoś wisiorka/naszyjnika. Uważam, że makijaż pasuje do outfitu. Całość stylizacji oceniam na Not z małym plusem.
  2. Druga stylizacja jest moim zdaniem o wiele bardziej ciekawa i spójna. Świetny dobór kolorystyczny ubrań. Wszystko do siebie idealnie pasuje i współgra. Idealnie dobrana została biżuteria, która jest delikatna i nie zaburza całości looku. Jedynie popracowałabym trochę nad makijażem, pokusiłabym się o jaśniejsza szminkę. Niemniej jednak uważam, że stylizacja zasługuje na Hot.

  OdpowiedzUsuń
 15. Stylizacja na każdą kieszeń. Nazywam się Julia mam 17 lat. Na stardoll pod nickiem Juleczkakulka3 jestem od 2010 roku i posiadam 62 poziom. Kontakt przez stardoll, w razie potrzeby udostępnię inną drogę komunikacji.
  http://www.bankfotek.pl/view/1979424

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://ifotos.pl/zobacz/Beztytulu_swpehnq.png
   dodaje jeszcze raz, gdyż tamta się nie wyświetla

   Usuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. Cześć! Nazywam się Julia i mam 13 lat. Na stardoll znajdziecie mnie pod nazwą LadyLivReal. Swoją przygodę z grą rozpoczełam w 2014 roku w ciągu swojej krótkiej podróży zdobyłam 44lvl. Jeśli chodzi o blogi to jestem redaktorką na blogu Zrozumieć stardoll i pisałam na blogu Another stardoll. Chciałabym być redaktorką ds. nowości. Na stardoll jestem codziennie, a z poprawną pisownią nie mam problemów, ponieważ piszę szkolną gazetkę.
  Opis kolekcji: Niedawno do starplazy weszła nowa kolekcja Limited Edition, zakupy w nim jak już to bywa mogą zrobić tylko osoby ze statusem Ceny wahają się między 30-175sd. Ubrania są bardzo dobrej jakości i ogólnie wszystkie rzeczy bym kupiła , ale niestety nie mam już statusu. Hitem dostawy okazał się biału płaszcz. Jak Wam się podoba kolekcja? Zrobiliście jakieś zakupy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kontaktować się ze mną można przez skrzynkę pocztową na sd i przez gmaila: ladylivreal2@gmail.com

   Usuń
 18. Na imię mi Martyna, mam 13 lat. Mój stardollowy nick to MalinaSekret111, posiadam 66 poziom. Interesowałby mnie dział "Jedna rzecz, trzy sposoby". Pierwsze konto na Stardoll założyłam w 2009 roku, ale nie było one na stałe. Po jakimś czasie mi się znudziło. W 2013 roku powstało konto, na którym gram do tej pory. W grze miałam lepsze i gorsze momenty, nawet chciałam odejść ze stardoll. Jednak trudno się od tego oderwać i zostanę tu na stałe :) Mam opanowane zasady ortografii i interpunkcji oraz program Gimp, więc z obróbką graficzną nie byłoby problemu. Jeśli chodzi o moje doświadczenie blogowe to trochę tego jest: Euphoria Stardoll (Spolight), Zrozumieć Stardoll (stylizacje). Pisałam również na: Zakolorowani (stylizacje), fendi-stardoll (mój blog, głównie stylizacje), Stardoll i My (DIY), Allegiant (metamorfozy), Stardoll For Poland (Hot or Not) oraz Wirtualni (stylizacje za sm). Skontaktować się ze mną można poprzez Stardoll i maila: MalinaSekret111@gmail.com To chyba na tyle, teraz przejdę do głównego tematu, a mianowicie stylizacji :)

  Na dobry początek wybrałam biały golf z PPQ. Możemy go nabyć za jedyne 12sd. Mam go w swojej szafie od dość dawna i jestem z niego w 100% zadowolona. Sprawdzi się w każdej stylizacji, jest bardzo uniwersalny. Świetnie pasuje do eleganckich jak i do miejskich strojów. Każdemu polecam jego zakup :)

  Stylizacje, tak jak wcześniej pisałam wyślę na maila ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 20. Hej! Mam na imię Paulina i w kwietniu będę mieć 15 lat. Na stardoll jestem od końcówki 2010 roku z przerwami, a mój nick to paulinka4835 i mam 66 lvl. Kontaktować można się ze mną na GG: 55158589. Nie pisałam nigdy na żadnym blogu. Moje zgłoszenie dotyczy działu "Jedna rzecz, trzy sposoby": http://ifotos.pl/z/swpewnp - Wykorzystałam tu czarny top z Fallen Angel kupiony za 13 sd, uwzględniając jego użycie w trzech różnych wariantach stylistycznych.

  OdpowiedzUsuń
 21. Witam, mam na imię Maryla, mam 13 lat, a na stardoll znajdziecie mnie pod nazwą paulina71. W tej grze uczestniczę od ok. 2008 roku, ale jako Paulina gram od 2011. Do chwili obecnej udało mi się uzyskać 61 poziom (wiem, że nie zawiele, ale levele nie są najważniejsze). Kandyduję do działu "Stylizacja na każdą kieszeń", bo mam bardzo dużo ciuszków za sm i mogę coś z nimi zrobić :)
  Jeśli chodzi o kontakt, to raczej na Stardoll na priv, tam zaglądam najczęściej :) Ale jeśli będzie jakiś problem, to możecie też pisać na maila, chociaż zaglądam do niego rzadziej.
  Paulina71

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj link do stylizacji za starmonety: http://i64.tinypic.com/equjiq.jpg

   paulina71

   Usuń
 22. Dzień Dobry. Chciałabym pracować w sekcji Topowa Wtopa. Na Stardoll nazywam się olerto. Konto posiadam od 2010 roku i aktualnie mam 53 poziom. Moje prawdziwe imię to Kalina i mam 13 lat. Kontakt przez gmail ewentualnie przez GG: 58163517.
  Załącznik: http://bankfotek.pl/view/1979448

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Edit: Prowadziłam kiedyś blog, ale niestety rozpadł się.

   Usuń
 23. Witajcie. Na imię mi Eryk, choć na stardoll kryję się pod postacią kobiety o nicku Alinnka.. Obecnie posiadam 43 poziom wraz z statusem superstar. Swą przygodę ze stardoll'em zacząłem w 2009 roku, jednakże obecne konto posiadam prawie 3 lata, ponieważ stare zostało skradzione. Co do wieku, chciałbym pozostać anonimowy, lecz tę informację mogę podać administracji bloga. Posiadam dość bogate doświadczenie jeżeli chodzi o stardollową blogosferę. Od początku przygody z wirtualnym światem Stardoll prowadziłem blog Maquette (dawniej: Stardoll oczami Alinnki/Zakochani w Stardoll), niestety większość redaktorów odeszła, a blog upadł na początku 2013 roku. Obecnie jestem właścicielem bloga Zakolorowani, a także piszę na blogu Orchid Stardoll w dziale nowości oraz Ile jesteś warta?. Pisałem na wielu blogach mniej znanych, jak i na kilku popularniejszych: Starollimy.pl, Stardoll For Poland, Staroll i Wy, Bajkowy Stardoll, SdandWe, Zakolorowani (za czasów gdy blog jeszcze nie był mój), Caraelle, Kochany Stardoll (znany także jako Przyjaciele Pauli), Stardoll 24h, Zauroczeni w Stardoll. Głównymi działami, w których się poruszałem było nowości, Stardollowe Talenty a także oceny typu Hot or Not, Walki Doll ( Ring) czy Oceny Apartamentów. Podczas gdy posiadałem wcześniejsze konto, a moja szafa była bogatsza, tworzyłem także stylizacje, które obecnie próbuję tworzyć w dziale Upolowane, lecz łatwe to nie jest, ponieważ wirtualny zasób ubrań do większych nie należy. Doświadczenie z bloggerem mam od ponad pięciu lat, poza tym, tak jak wymieniłem, pisałem na Stardollimy.pl, więc wordpress także obcy mi nie jest. Jeżeli chodzi o wolny czas, to w poniedziałki, wtorki oraz piątki "dobrać się" do komputera mogę dopiero wieczorami, lecz w pozostałe dni mam także popołudnia. Jeżeli chodzi, o kontakt, to znajdziecie mnie tutaj:
  Skype: -jedynie administracji oraz redakcji bloga-
  Gadu-Gadu: 44711014
  E-mail: Alinnka.Maquette@gmail.com
  Stardoll: Alinnka.

  Zgłaszam się do działu: Hot or Not .
  Link: http://zakolorowanicopy.blogspot.com/2016/02/posty-na-sima.html
  Myślę także nad ewentualnym udziałem w działach: Makijażowe Potyczki oraz Stylizacja na każdą kieszeń. Ostateczną decyzję podejmę dzisiaj rano, ponieważ obecnie doskwiera mi brak wany co do stylizacji. Dodatkowy odnośnik do posta wkleiłbym w odpowiedzi do tego komentarza.

  Serdecznie pozdrawiam, Alinnka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli masz czas i chęci, możesz oceniać w HoN i prowadzić przy tym inny dział. :)

   Usuń
 24. Witam, mam na imię Wiktoria, mam 22 lat, a na stardoll kryję się pod nazwą Cukier_98.W tej grze uczestniczę od ok. 2010 roku, ale poprzednie konta skradziono mi.Posiadam obecnie 35 poziom.Pisałam na dwóch,własnych blogach : Nasz Stardoll oraz Allegiant.Interesują mnie dwa działy : Jurorka Hot or Not i Makijażowe Potyczki.
  Stardoll : Cukier_98
  E-mail : Wika960610@gmail.com
  Facebook : Cukier SD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hot or Hot.
   1)Pomysł na stylizację, był dobry gorzej z wykonaniem.Stylizacja wydaję się poprawna, ale po głębszym przyjrzeniu się stwierdzam parę błędów są to : źle założone rajstopy, a także torebka.Buty są za ciężkie.Ze stylizacji wywaliła bym : buty,torebkę,bandanę oraz kurtkę.Rajstopy i sukieneczka zostają.Daję Hot/Not.
   2)Pierwsze, co zauważyłam jest to świetna kolorystyka.Znów nie poprawnie założona torebka, a także spodnie.Jest tego, za dużo.Zabrałabym jakąś rzecz, ale niestety nie wiem jaką.Moim zdaniem makijaż powinien, być dostosowany do stylizacji, a tutaj nie.Bolą mnie te czerwone paznokcie,usta i powieki.Zostawiam Hot z dużym minusem.

   Makijażowe Potyczki
   Soxo_ : Zobaczyłam, od razu czarne brwi do różowej fryzurki.Zmienić kolorystyka powiek i git. Dla ciebie Hot/Not.
   Kaja1706 : Muszę to powiedzieć twoja doll wygląda, jak moja kuzynka.Makijaż jest ok, ale niczym się nie wyróżnia.Może dałabym inną fryzurkę.Dla ciebie Hot-

   Usuń
 25. Zaciekawiła mnie propozycja z: Jedna rzecz - trzy sposoby.
  Na stardoll nazywam się XxXSpectraXxX(W życiu realnym Maja). Konto posiadam od 2011 r. Mój poziom to: 56(prawie 57). Piszę na blogach: Orchid Stardoll, Amis Stardoll oraz Zrozumieć Stardoll. Mam 14 lat i uczęszam do 2 gimnazjum.
  Stardoll: XxXSpectraXxX.
  Nie posiadam gg, ale jeśli już to email itd. mogę podać jedynie w wiadomości prywatnej.
  Wysyłam stylizacje za walutę fioletową.
  XxXSpectraXxX

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jejuniu wszystko pomieszałam. Za walutę fioletiwa wysyłam.

   Usuń
 26. Zacznę od wymaganych przez Was punktów:
  - nick na Stardoll: klasiaklasia,
  - realne imię: Klaudia
  - staż gry: Gram od 2009 roku, włączając w to trzy dość spore przerwy,
  - poziom: 61,
  - jeśli pisałeś już na jakichś blogach - opowiedz o tym: z doświadczeniem u mnie krucho. Blogi, którymi do tej pory się zajmowałam dotyczyły różnych fandomów, tworzyłam szablony, oraz własne teksty.
  - wiek: według metryki 18, natomiast rocznikowo 19,
  - informację o kontakcie: preferowałabym kontakt przez Gmaila klasiaklasia123@gmail.com, lub przez konto Stardollowe.

  Myślę, że wypadałoby powiedzieć kilka słów o sobie. Jestem osobą stanowczą, najbardziej lubię wcześniej mieć określony termin napisania posta. Tak właśnie robiłam/robię na moich blogach. Zależy mi na anonimowości, którą w pewnym sensie daje Stardoll. Staram się być rzetelna i pisać ciekawie, dlatego musiałam się zastanowić nad działem, w którym najbardziej mogłabym się zrealizować, chociaż lepiej pasowałoby pojęcie "sprawdzić". Nie chcę rzucać się na głęboką wodę, ponieważ nadal eksperymentuję ze swoim stylem.
  Chciałabym zostać Redaktorką ds. nowości.
  Najnowszą kolekcją w Starplazie, jak już wiadomo, jest dostawa do Callie's Picks, dlatego opiszę ją, mam nadzieję poprawnie.
  Dziś możemy rzucić okiem na dostawę która powędrowała do Callie's Picks. Pod dość oczywistą nazwą - Best Drassed - możemy znaleźć niemalże same suknie, oraz manekina przeznaczonego dla panów. Aż pięć artykułów zakupimy za starmonety. Są to: dwie torebki, naszyjnik, top, oraz męskie spodnie. Jedną z bluzek (2. piętro, 5. manekin) mogą zakupić jedynie użytkownicy ze statusem Royalty. Moim zdaniem kolekcja nie należy do najgorszych. Zapewne kupię artykuły za starmonety, zawsze mam ich w nadmiarze, oraz marynarkę z pierwszego piętra. Czy kolekcja przyciągnęła Waszą uwagę? Planujecie jakieś zakupy?
  Gdybyście rozpatrzyli moją kandydaturę pozytywnie, proszę o kontakt przez Gmaila.
  Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy mogę zgłosić się jeszcze raz tylko do innego działu? :)

  OdpowiedzUsuń
 28. No to jeszcze raz ;p Na imię mi Martyna, mam 13 lat. Mój stardollowy nick to MalinaSekret111, posiadam 66 poziom. Interesowałby mnie dział Makijażowe potyczki. Pierwsze konto na Stardoll założyłam w 2009 roku, ale nie było one na stałe. Po jakimś czasie mi się znudziło. W 2013 roku powstało konto, na którym gram do tej pory. W grze miałam lepsze i gorsze momenty, nawet chciałam odejść ze stardoll. Jednak trudno się od tego oderwać i zostanę tu na stałe :) Mam opanowane zasady ortografii i interpunkcji oraz program Gimp, więc z obróbką graficzną nie byłoby problemu. Jeśli chodzi o moje doświadczenie blogowe to trochę tego jest: Euphoria Stardoll (Spolight), Zrozumieć Stardoll (stylizacje). Pisałam również na: Zakolorowani (stylizacje), fendi-stardoll (mój blog, głównie stylizacje), Stardoll i My (DIY), Allegiant (metamorfozy), Stardoll For Poland (Hot or Not) oraz Wirtualni (stylizacje za sm). Skontaktować się ze mną można poprzez Stardoll i maila: MalinaSekret111@gmail.com

  Kaja1706: Bardzo ładny makijaż oka, jest bardzo staranny i przykuwa moją uwagę. Części twarzy ułożone prawidłowo, może tylko usta powinny być ciut wyżej. Ogólnie twarz bardzo mi się podoba, jednak nie pasują tutaj te brwi. Moja ocena to HOT z maleńkim minusem.

  Soxo_: Widzę, że ostatnio dużo eksperymentujesz z twarzą. Te zmiany wychodzą ci zdecydowanie na plus. Podoba mi się makijaż oka, do twojej doll bardzo pasuje różowy ;) Podkreślenie policzków dodaje lalce uroku. Dobrze, że nie nałożyłaś tylko jedną maskę, dzięki temu doll nie straciła naturalności. Fryzura również bardzo ładna, pasuje do całości. Ode mnie HOT.

  OdpowiedzUsuń
 29. Dobrze, że nałożyłaś tylko jedną maskę*

  OdpowiedzUsuń
 30. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 31. hej:) mam 21 lat (wiem staruszka;p) ale stardoll jest odskocznią od rzeczywistości, tutaj każdy jest tym kim być chce być. Ale wracając to tematu:) Na stardol jestem od 15 miesięcy , mój stardollowy pseudonim to Julkabulka11 - został on wymyślony przez moją 6 letnią siostrę Julitke:) Ja nazywam się Paula:) Na stardoll ma 49lvl i status Royality:) Od niedawna zaczęłam pisać własnego bloga o stardoll ale uznałam, że skoro jest okazja pisać dla jednego z najlepszych stardollowych blogów to dlaczego by nie spróbować? Zasady ortografii i interpunkcji są mi dobrze znane:) Bardzo chciałabym się zgłosić do : stylizacja na każdą kieszeń oraz stylizacja w różnych przedziałach cenowych:) kontaktować ze mną najlepiej na stardoll:) pozdrawiam serdecznie!:)


  http://ifotos.pl/galeria/ernew

  OdpowiedzUsuń
 32. Cześć :) Myślałyście o formule artykułów gościnnych? Wydaje mi się, że kiedyś coś takiego funkcjonowało - podobnie jak teraz można nadsyłać stylizacje i aranżacje. Chętnie bym coś dla Was napisała od czasu do czasu, a niestety nie jestem w stanie tego robić każdego tygodnia.

  majowa_pani

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pod każdą stylizacją/aranżacją/makijażem od Czytelnika jest napisane, że publikujemy także artykuły Czytelników, jednak nikt ich nie nadsyła.

   Usuń
 33. Hej :) Mój nick to miss...medoll, a na prawdę nazywam się Aleksandra.Mam 17 lat. Modę można nazwać taką moją małą pasją, którą nie do końca mogę realizować w "realnym" życiu, na szczęście jest stardoll, który umożliwia mi sięganie po modowe przyjemności i zachcianki :D Jestem na stardoll od 2009 roku, czyli już jakieś 7 lat, z małymi przerwami. Wcześniej nie pisałam na żadnym blogu, ponieważ uważam, że nie byłam gotowa na taką odpowiedzialność, ale po latach człowiek uczy się systematyczności. Ostatnio zdałam sobie sprawę, że czegoś mi brakuje. Okay.. wchodzę stylizuję lalkę, robię make up, odwiedzam ludzi, komentuje, zostałam nawet NCG, ale dalej czuć jakąś pustkę. Wiem, że brakuje mi właśnie tego redagowania, dzielenia się z szerszą liczbą osób tym co uda mi się wymyślić, a to dałby mi ten blog. Pragnę tworzyć w dziale "Zakupoholiczka". Ciekawym doświadczeniem będzie wyszukiwać podobnych rzeczy do tych na stardoll. Oto linki do stylizacji i ich odpowiedników :
  http://wrzucaj.net/image/fV6D3
  http://wrzucaj.net/image/fV4QQ
  Oczywiście będę obok jeszcze zaznaczać skąd są rzeczy i ile kosztują. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Ewentualnie mogłabym również zajmować się makijażowymi potyczkami.
  Kaja1706 - Twój makijaż podsumowałabym : everyday makeup (makijaż codzienny). Jest lekki, naturalny w delikatnych odcieniach brązu, ecru i białego. Jest po prostu ładny, ale brakuje mu nutki oryginalności i ekstrawagancji. Natomiast użyta przez Ciebie fryzura wygląda troszkę jak lwia grzywa. Dzisiaj HOT -
  Soxo_ - Bardzo wyróżniający się makijaż, wygląda świetnie z jasnym odcieniem zadziornej fryzury i brwi. Idealnie podkreślone kości policzkowe dodają całej "niegrzecznej dziewczynie" wdzięku. HOT +

  OdpowiedzUsuń
 35. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 36. Zgłaszam się. Bardzo chętnie zajmę się działem Nowości
  Mam na imię Marta. Na Stardoll pod nickiem martusia1907.Co do wieku chcę pozostać anonimowa, mogę ją podać administracji bloga w razie potrzeby. Moja przygoda na Stardoll zaczęła się w maju 2013 W ciągu prawie trzech lat mój osiągnęłam poziom 74. Niestety nie posiadam statusu Royality. Na razie nie prowadziłam, ani nie byłam redatorką na żadnym blogu. Myślę, ze w razie co, szybko się tego nauczę. O kontakt proszę na Gmail. Mam nadzieję, że moja kandydatura będzie pozytywie rozpatrzona. Pozdrawiam ;)

  Nowości
  W Starplazie pojawiła się nowa kolekcja od It girls pod nazwą "Spring Must-Haves". Ceny wahają się od 10 do 21 SD , w tym dwie rzeczy znajdziemy za SM. Kolekcję oceniam za średnią . Jedyne na co się zdecydowałam to srebrna bluza. Jak oceniacie kolekcję? Coś Was urzekło? (:

  http://www.bankfotek.pl/view/1986706

  OdpowiedzUsuń
 37. Zgłaszam się na redaktora ds. Nowości :)
  Mam na imię Sandra - na stardoll nick: mal3cka
  Na stardoll bywam codziennie, jestem zawsze na bieżąco z nowościami oraz ze spojlerami. Obecnie zajmuję się działem "ubrania za grosze" na blogu Orchidstardoll. Posiadam status Royalty i 49 level, który osiągnęłam w ciągu 4 miesięcy.

  --
  W Starplazie pojawiła się nowa kolekcja męska w sklepie Mr, która obejmuje dwa piętra. Ceny wahają się od 8 do 23 sd, wyjątkiem jest czapkę za sm. Kolekcję uważam za przeciętną, a Wy jak ją oceniacie? :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam chciałabym się zgłosić do działu "Topowa wtopa".
  Mój nick: Laska007Girl
  Imię: Zosia
  Wiek: 15
  Staż gry: Obecne konto mam od 2013 roku, ale przed nim miałam jeszcze inne konto prowadzone od 2011.
  Poziom: 57
  Doświadcznie: Pisałam kiedyś na variouss-stardoll.blogspot.com, ale zanim zdąrzyłam się rozkręcić blog został usunięty.
  Kontakt przez konto stardollowe.

  Czy 'wtopę' mogę wysłać na maila?

  OdpowiedzUsuń
 40. Chciałabym zgłosić się do działu ,,Męska stylizacja''.
  Nick : MagicznaDoma
  Realne imię : Dominika
  Staż gry : Gram od 2010, ale moje obecne konto (MagicznaDoma) jest od 2012.
  Poziom : aktualnie 54 :)
  W 2014 założyłam z kuzynką bloga o Stardoll, zamieszczałyśmy tam stylizacje itp. Ja głównie zajmowałam się stylizacjami i wpisami, a moja kuzynka obróbkami graficznymi, sprawami technicznymi itp. Blog został usunięty, dlatego nie mam możliwości pokazania.
  Wiek : Mam 13 lat :)
  Kontakt : Prosze pisać do mnie wiadomości (na Stardoll) bądź na e-mail :dominikaqqqv@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, zapomniałabym!Stylizacja :
   http://www.bankfotek.pl/view/1991554

   Usuń
 41. Chętnie zajmę się działem "Ocena projektów" ;) Z ortografią u mnie w porządku, mam całkiem sporo czasu wolnego, dużo postów byłoby w weekendy. Login: PinUpCandyLive, Imię: Gabrysia, Gram od około dwóch lat, ale wcześniej skradziono mi konto, Poziom: 30, blisko 31, Wiek: 12 lat. Przykłady ocen stylizacji jestem w stanie podać, aczkolwiek, jeśli jesteś zainteresowana :). Proszę, napisz do mnie na Stardoll, z góry dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 42. Hej, mam na imię Klaudia i mam 19 lat. Na stardoll można mnie znaleźć pod pseudonimem "duudek", posiadam to konto stosunkowo krótko, ponieważ tylko od miesiąca(22 poziom). Na stronie tej byłam już jednak dużo wcześniej, zaczynałam grać w 2011 roku pod nazwą "Dusiaaaa", jednak potem zaniedbałam trochę konto, przestałam wchodzić i utraciłam do niego dostęp. Aktualnie wróciłam i nie mam zamiaru znów zaniedbywać stardoll. Zaczęłam długie wakacje więc mam ogrom wolnego czasu. Pisałam już na kilku blogach, jednak one już dawno nie istnieją, były to blogi dość stare, a "zakańczając" wtedy przygodę z grą zakończyłam ją również z blogowaniem, czego bardzo żałuję(obiecuję jednak, że to się nie powtórzy!). Kontaktować się można ze mną poprzez konto na stardoll albo e-mail: klaudia.dud@interia.pl :)

  Dział, który mnie interesuje to "4. Stylizacja w różnych przedziałach cenowych".
  Oto przykładowe stylizacje: https://zapodaj.net/67650ecafba8d.jpg.html :)
  Pozdrawiam i mam nadzieję, że do "napisania" :)

  OdpowiedzUsuń
 43. Witam, mam na imię Karolina i mam 19 lat. Na stardollu gram już prawie 8 lat, gdzie osiągnęłam już 83 poziom. Mój nick to Karusia123. Chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko Redaktora ds. aranżacji wnętrz, ponieważ uwielbiam zajmować się dekorowaniem i aranżowaniem wnętrz, potrafię łączyć ze sobą kolory i mam dość dobry zmysł do projektowania wystroju. W tym roku skończyłam szkołę i mam mnóstwo wolnego czasu, aby zająć się moim hobby, którym jest projektowanie i mogłabym z powodzeniem poprowadzić ten dział na tym blogu. Poniżej załączę dwie moje prace. Staram się zawsze pisać poprawnie, niezależnie od okoliczności, jestem dość stara, więc nie powinnam popełniać głupich błędów ;)

  http://www.tinypic.pl/5lancuc0l04i
  http://www.tinypic.pl/hcsi711phz3z

  Dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby o zostanie częścią zespołu na waszym blogu i mam nadzieję, że pokusicie się o przyjęcie mojej osoby w Wasze szeregi :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam dodać kontakt do mnie:
   GG -42706439
   Albo po prostu na stardollu: Karusia123

   Usuń
 44. Chciałam zgłosić swoją kandydaturę do działu "Jedna rzecz - trzy sposoby", Mam na imię Kasia i za dwa miesiące skończę 17 lat ^^ Na stardollu jestem od 4 lat, gdzie osiągnęłam 38 poziom i mam tam nick CrazyWor1024. Posiadam na razie status SS. Do tej pory nie pisałam tak na "poważnie" na żadnym z blogów, ale bardzo mnie to interesuje. Poniżej zamieszczam stylizacje z poszarpanymi, jasnymi jeansami z nelly.com. które może i nie są już dostępne w Starplazie, ale może znaleźć je za naprawde niską cene w StarBazaarze - ja swoje kupiłam za 11 SD. Do tego taki typ spodni jest od kilku miesięcy modowym "hitem" i z pewnością kazda fashionistka posiada przynajmniej ich jedną parę ^^ Przechodząc do stylizacji, to są one dość proste, ponieważ bardzo lubię taki "basic" look a te spodnie idealnie się w nim sprawdzają ^^
  http://s33.postimg.org/8e2v9dy27/stylizacja.png

  Kontakt do mnie to email - crazywor10242gmail.com i oczywiście Stardoll ^^

  OdpowiedzUsuń
 45. Witam, chciałabym się zgłosić do działu METAMORFOZY. Mam na imię Ola, w tym roku skończę 17 lat, a mój nick na stardoll to - mrroow i tam właśnie można mnie znaleźć(niestety nie mam GG). :) Moja przygoda ze stardoll zaczęła się w wieku 9 lat, kiedy grę pokazała mi koleżanka. Miałam już wiele kont od tamtego czasu, obecnie swoje konto mam od 2012 roku, mój poziom wynosi 47. Może sama gra mnie już tak nie "kręci", ale w realnym życiu fascynuję się modą oraz różnymi technikami makijażu, a stardoll umożliwia mi robienie makijażu i tworzenie różnych stylizacji. Jeśli chodzi o pisanie na blogu to można powiedzieć, że mam w tym już doświadczenie, tylko wcześniej zajmowałam się inną tematyką. Byłam w załodze 2 blogów graficznych, głównie poświęconych stronie Glitery.pl, której niestety już nie ma. Kiedyś również prowadziłam swojego bloga z opowiadaniami. Nie wiem na jak długo mogłabym zostać na blogu jeżeli zostałabym przyjęta, ale skoro poszukujecie osoby, która mogłaby poprowadzić ten dział, a nie macie innej to ja chętnie na razie zostanę;)

  Oto moja praca:
  Soxo_:
  Stylizacja: http://bankfotek.pl/view/2002887
  Przed: Prosta stylizacja, ładna stylizacja. Sukienka jest dość trudna, jeśli chodzi zarówno o krój jak i wzór, lecz dodatki zostały tak dobrane, że nie została ona "przesadzona". Może jednak zmieniłabym okulary na jakieś w innym kolorze np. białe lub błękitne lub zmieniła kolor paznokci na różowy, aby się wpasowały.
  Po: Postawiłam na odrobinę luzu. Jest to wiosenno-letnia stylizacja, a do tego bardzo dziewczęca. Moim zdaniem pudrowy róż zawsze idealnie współgra z szarym swetrem, który jest trochę odskocznią od gł. kolorystyki (top, buty, torebka), lecz jeśli byłby w innym kolorze byłoby nudno.
  Makijaż: http://bankfotek.pl/view/2002883
  Przed: Czarne włosy, czerwone usta, jaskrawe oko, podkreślone rysy twarzy oraz kolczyk w nosie - to wszystko właśnie tworzy ten makijaż z charakterem. Nie mam żadnych uwag.
  Po: Dopasowałam całość do stylizacji. Jest lekko i świeżo. Oko najpierw zostało rozświetlone, później pomalowane parę razy szarym oraz prawie niezauważalnie różowym, który znowu został pokryty szatym. Twarz została rozświetlona, a kości policzkowe wydaje mi się, że ładnie podkreśliłam.

  mroow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postanowiłam dodać jeszcze metamorfozę Kaja1706.
   Styizacja: http://bankfotek.pl/view/2003041
   Przed: Delikatna, bardzo ładna stylizacja, do której nie mam się czego przyczepić.
   Po: Moj propozycja jest bardziej taka "z pazurem". Jest to przykład mieszaniny elegancji z nutką zadziorności dzięki dziurawym spodniom.
   Makijaż: http://bankfotek.pl/view/2003042
   Przed: Ładny, prosty, delikatny i naturalny. Doskonale pasuje do stylizacji.
   Po: Moja propozycja makijażu również pasuje do stylizacji dzięki pomalowaniu ust na czerwony kolor. Oko pomalowałam szarym odcieniem, a w wewnętrzny kącik lekko rozjaśniłam białą kredką. Rzęsy są wytuszowane, a kości policzkowe delikatnie, aczkolwiek dobrze podkreślone.

   Mam nadzieję, że metamorfozy się spodobały, mrroow :)

   Usuń
 46. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 47. Zgłaszam się do działu ,,Ocena projektów''
  - Tinistas4everVL
  - Justyna
  - W grę gram od 3 - 4 lat natomiast na tym koncie jestem od 1 - 1,5 roku.

  - poziom: 37

  - Pisałam na blogu Wirtualni - byłam redaktorką ds. Hot or not

  - wiek: 16 lat

  - Kontakt: Stardoll, ewentualnie mail - tini44214@gmail.com
  GG nie posiadam

  Co do ortografii, z j. polskiego mam 6, więc chyba jest dobrze XD

  Screen: http://bankfotek.pl/view/2003526
  Ocena:
  - Fryzura:
  Fryzura bardzo ładna, wykonana przez funselenam123. Pracochłonna, to na pewno. Nie wiem, czy kolor jest odpowiedni, aczkolwiek wielu osobom się spodoba. Nie będzie ona pasowała oczywiście do stylizacji i makijażów eleganckich, ale tak jak mówię - jest ładna.
  5/5

  - Fotel
  Fotel wykonany przez sevimlituba586. Bardzo prosty. Każdy może taki zrobić w mniej niż minutę. Co to jest - wybrać szablon, kolor, zapisać i kupić. Stworzenie go nie zajmuje zbyt dużo czasu. Jest dość uniwersalny - z jednej strony elegancki, z drugiej będzie pasował do pokoju nastolatki.
  3/5

  Mam nadzieję na przyjęcie do załogi stardoll i my :)
  Tinistas4everVL


  OdpowiedzUsuń
 48. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 49. Cześć! Mam na imię Klaudia, a w tym roku kończę 17 lat. Na stardoll znajdziecie mnie pod nickiem - Rouxrogue. Mój ''związek'' ze stardoll zaczął się kilka lat temu i miałam ostatnio krótką przerwę, jednak teraz wróciłam z głową pełną pomysłów, do tego jestem obeznana w trendach makijażu jak i stylizacjach. Doświadczenie z bloggerem mam sporę, pisałam na kilku blogach takich jak : Zakolorowani, Wirtualni... Obecnie prowadzę własnego bloga pod nazwą OrchidStardoll, dlatego też uważam, że znakomicie sprawdziłabym w Waszej załodze w dziale ''metamorfozy''.
  Przejdźmy do mojej metamorfozy..:
  Wykonałam ją na modelce Soxo.
  Makijaż:
  http://www.bankfotek.pl/view/2003798

  Szczerze mówiąc, nie podoba mi się twarz doll, w szczególności usta, które wyglądają na doklejone i w tym przypadku nie daję efektu ''wow''. Makijaż oka wydaję mi się dość fajny i ''czuć'' w nim cząstkę wakacji. Włosy również mi tutaj nie pasują, wydają się nieco źle wykonany, przez co jest dziwne odcięcie.
  Jako, że zostałam natchniona wakacyjnymi kolorami, postanowiłam odrobinę zaszaleć.
  Uważam, że delikatna malinka lepiej prezentuje się z Twoimi oczami i karnacją, do tego usta w podobnym kolorze jak i włosy. Całość fajnie się dopełnia, a twarz doll odróżnia się swoją oryginalnością.

  Stylizacja:
  http://bankfotek.pl/view/2003794

  Tutaj nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, mogę tylko powiedzieć, że stylizacja bardzo mi przypadła do gustu i połączenie kolorów wygląda fenomenalnie.
  W mojej wersji, postawiłam na dominat spodni, które współgrają z jasnym beżem. Mój look jest klasyczny, jednak dodaję odrobinę mocnego charakteru.

  Mam nadzieję, że spodobał Wam się mój post.
  Pozdrawiam,
  Rouxrogue

  OdpowiedzUsuń
 50. Patrzę, czytam: Obsadzamy nowe działy... No to co mi szkodzi!
  - Nick: Tinisats4everVL
  - Imię: Justyna
  - Doświadczenie: W grę gram od 3 - 4 lat natomiast na tym koncie jestem od 1 - 1,5 roku.
  - poziom: 37
  - Pisałam na blogu Wirtualni - byłam redaktorką ds. Hot or no- wiek: 16 lat
  - Kontakt: Stardoll, ewentualnie mail - tini44214@gmail.com
  GG nie posiadam

  Nazwa działu: ,,Celebryci'' bez makijażu
  Dział polegałby na tym, że raz w tygodniu (Najlepiej w sobotę) publikowałabym post, w którym pokazywałabym znalezioną doll, która wygląda zupełnie inaczej po zdjęciu z niej (Tandetnego) makijażu. Potem pokazywałabym ją w ładniejszym, łagodniejszym wydaniu.
  Przykładowy post:
  Dzisiaj znalazłam doll o nick'u ricolia10. Posiada 60 poziom oraz status royality.
  Tak wyglądała przed zmyciem makijażu:
  http://bankfotek.pl/view/2003848 (W postach będzie obrazek, a nie link)

  A tak po zmyciu:
  http://bankfotek.pl/view/2003849

  Niezwykła różnica? Spójrzcie, jak wyglądała po mojej małej metamorfozie. Ja sama nie spodziewałabym się, jak zwykły makijaż zmienia dollkę...
  http://bankfotek.pl/view/2003851

  Na ile oceniacie wygląd ricoili10 przed zmyciem makijażu? A na ile po?

  Mam nadzieję na przyjęcie mojego zgłoszenia, bardzo chciałabym dostać się do załogi stardoll i my :)

  Tinistas4everVL

  OdpowiedzUsuń
 51. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 52. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 53. Czy nadal można się zgłosić?

  OdpowiedzUsuń
 54. Cześć. Jestem Zuza, na Stardoll znajdziecie mnie pod nick'iem topmodelka17822 i mam 51 level. Jestem energiczna i przykładam się do tegoco robię. Zawsze daje z siebie 100%, a nawet więcej. Na stardoll jestem już od pięciu lat, a sama mam prawie 13. Jestem bardzo młoda, ale mam duże doświadczenie z bloggerem. Pisałam na blogu senny-stardoll.blogspot.com oraz kilku mniejszych, prowadziłam swój, który ropadł się po odzyskaniu przezemnie konta i przerwie od gry. Piszę też na blogu, który nie ma nic wspólnego ze "Stardoll". Opisuje tam wiele rzeczy, ale najbardziej lubię pisać o tym, jak potrzebna jest każdemu wiara w siebie, o marzeniach, o pasji i o tym, jak dążyć do celu. Na waszym blogu chciałabym zająć się metamorfozami. Jest to mój ulubiony dział, a mam dużo czasu wolnego, więc pomyślałam, że spróbuję. W końcu czemu nie? Zaczęłam robić metamorfozę i wszystko wróciło. Wszystkie "Top model", wszystkie stylizacje, makijaże, blogi, wszystkie godziny spędzone nad grą...
  Stylizacja: http://bankfotek.pl/view/2006880
  Przed: Jedyne do czego mogę się przyczepić to źle nałożone buty. Całość zgrywa się kolorystycznie, dobrze dobrane dodatki, cudowny sweterek. Bardzo mi się podoba dwustronność tej stylizacji. Jest elegancka, a zarazem zwyczajna i codzienna. Idealna na wypad do miasta, ale również na "ważną" kolację.
  Po: Nie mogłam się powstrzymać przed zostawieniem kapelusza... Połączyłam jeans'y i golf, a następnie dopełniłam szalem i czarnymi, prostymi szpilkami. Ciągle nie jestem pewna torebki, ale ze wszystkich, które przymierzałam wyglądała najlepiej. Wprowadziłam swobodę, którą widać też na stylizacji "przed", tak jakby trochę wolności. W całości znajdzie się trochę elegancji.
  Makijaż: http://bankfotek.pl/view/2006883
  Przed: Świetnie wykonane oko. Delikatne, a jednak mocno przemawiające. Fajne jest to, że ten makijaż dowodzi iż aby oczko wyglądało pięknie, nie potrzeba idealnej kreski. A większość osób chyba wie, że niektórym to nie wychodzi i mają z tym problem. Doll ma piękne części twarzy i genialne włosy.
  Po: Dużo eksperymentowałam z kolorem włosów, ale w żadnym lalce nie było lepiej niż w aktualnym. Kolor pasuje do karnacji i tęczówek. Zmieniłam włosy na bardziej eleganckie, a usta pomalowałam ciemniejszą szminką. Przeciągnęłam kreskę, zmieniłam maskarę, rozjaśniłam policzki. Użyłam kilku kolorów cieni, znacznie jaśniejszych, takich "egzotycznych", inspirowanych wakacjami.

  Kontakt- Stardoll (topmodelka17822)

  OdpowiedzUsuń
 55. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 56. Zgłaszam się na stanowisko redaktora ds. nowości. Więc tak , mam na imię Zuzia, mam 13 lat, swoją przygodę ze Stardoll zaczęłam dokładnie 12.08.2012r. Mój nick na Stardoll to: RihannaMusic9 a level mam 32 z royal. Od czterech lat interesuje się grą stardoll, początowo nie myślałam, że tak się wkręce w całą atmosfere gry jednak po dłuższym czasie korzystania z niej, zauważyłam, że naprawdę świetnie się bawię! Codziennie przesiaduję na stronie, i obserwuję co nowego się dzieje. Jestem staranna i do wszystkiego przykładam sumiennie ręke, umiem zaciekawić czytającego, odpowiednio dobierając tekst do danej sytuacji a przede wszystkim znam perfekcyjnie reguły poprawnej ortografii, co czytelnika bardziej zachęca do przeczytania tekstu, jestem rownież odpowiedzialna, czyli nie zostawiłabym tygodnia bez napisania ciekawego artykułu! Swoją przygodę z blogiem zaczynałam parę lat temu, jednak już dziś niestety nie mam żadneg bloga, a pisanie sprawia mi dużą przyjemność. Jak każdy, zdaję sobię sprawę, że nie łatwo jest czasami pogodzić pewne rzeczy ze światem wirtualnym ale jako człowiek staranny i odpowiedzialny, gdy do czegoś się zabieram nie wystawiam nikogo na tak zwanym lodzie. Dlatego bardzo bym prosiła o szansę i byłabym niezmiernie wdzięczna, gdyby redakcja się do mnie odezwała, Pozdrawiam!
  NOWOŚCI W STARPLAZIE! JAK WYGLĄDAŁYBY POST ODE MNIE:
  Od pewnego czasu w starplazie pojawiły się rzeczy znanej na całym świecie marki Balmain! Myślę, że było to dobre posunięcie twórców gry, gdyż zdają sobie sprawę, że ta marka ma wielu fanów! Kolekcja wygląda naprawdę ciekawie, eleganckię i niecodzienne stroje przyciągają uwagę gracza. Plusem kolekcji jest również to, że dla chłopaka również coś się znajdzie co raczej w grze jest rzadko spotykane! A wy, zakupiłyście już idealny "ciuszek" dla siebie?

  Nową kolekcją, która powala na nogi jest cudowna kolekcja butów JIMMIE CHOO, podejrzewam, że każda dziewczyna znajdzie coś dla siebie, od metalicznych, ciężkich butów, po delikatne, subtelne obcasy! Chciałam zauważyć, że niestety w tej kolekcji nie znajdują się buty dla płci przeciwnej co jest dość sporym minusem dla chłopaków! Buty od Jimmie'go zdążyłam już zakupić, a wy macie już swoje idealne "pantofelki"?
  PS. NAJLEPIEJ SIĘ SKONTAKTOWAĆ ZE MNĄ NA STARDOLL ORAZ NA EMAIL: zuzek.bartkowiak@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 57. Cześć!
  Mam na imię Ada i mam 16 lat. Na stardoll znajdziecie mnie pod nickiem ada9000love i jestem tam już ponad 6 lat. Przez te lata osiągnęłam 74 poziom i royalty. Robiłam sobie czasem przerwy od gry, niektóre dłuższe, a niektóre krótsze, ale zawsze do niej wracałam. W blogowaniu ,,siedzę'' już od najmłodszych lat. Pisałam na wielu blogach, które niestety już nie funkcjonują. Aktualnie prowadzę swojego bloga o tematyce lifestylowej. Zawsze chętnie pomagałam w organizowaniu konkursów czy loterii oraz uczestniczyłam w ,,życiu'' bloga. Wymyślałam różne działy czy nowe pomysły na posty. Jeśli chodzi o kontakt można pisać na stardoll lub na maila: darkmona7@wp.pl
  Chciałabym zgłosić się do działu metamorfozy. Wchodząc na stardoll często dla zabicia czasu szukam ciekawych użytkowników i robię im metamorfozy ubioru czy makijażu. Zawsze sprawiało mi to dużą przyjemność i mam nadzieję, że pokażę to i w tym zgłoszeniu.
  Zrobiłam metamorfozę Soxo_
  Stylizacja przed http://pl.tinypic.com/r/2zdua6u/9
  Jedyne co podoba mi się w tej stylizacji to kolory. Ten odcień czerwieni zdecydowanie pasuje do całego wyglądu doll. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ta bluzka. Jest ona dosyć ciężkim ubraniem do wystylizowania i w efekcie końcowym można otrzymać nieco dziecięcy look, co jest tu bardzo widoczne.
  Stylizacja po http://pl.tinypic.com/r/xeit0n/9 (Źle założyłam kurtkę, ale teraz będę to sprawdzała przed zrobieniem screena)
  Teraz doll prezentuje się o wiele lepiej. Dobrałam stylizację do fryzury, żeby wszystko łączyło się w całość. Luźny look, któremu elegancji dodają szpilki i garniturowe spodnie. Bransoletki niestety nie dało się zdjąć, ale zamieniłabym ją na srebrną.

  Makijaż przed http://pl.tinypic.com/r/2yvo4jm/9
  Bardzo podoba mi się ta fryzura, bo to ona tworzy końcowy look doll. Na pewno rzuca się w oczy, więc nie trzeba tutaj bardzo mocnego makijażu. Oczy są lekko podkreślone, a usta wydają się naturalne.

  Makijaż po http://www.bankfotek.pl/view/2011717
  Chciałam stworzyć coś zupełnie innego od początkowego looku doll. Postawiłam na mocniejszy makijaż zarówno oczu jak i całej twarzy. Ciemne kolory idealnie komponują się z blond fryzurą. Do tego widoczne konturowanie i całość od razu wygląda lepiej.

  Jeśli miałabym pracować z Wami na dłużej, mogłabym zdjęcia metamorfoz przed i po jakoś ciekawiej ułożyć graficznie :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Jak zgłosiłam się w zakładce casting, to tu zgłaszać się drugi raz?
  Ps. Wymagania tu i tam są inne;/

  OdpowiedzUsuń