Obserwatorzy

16 lutego 2016

Metamorfoza Juleczkakulka3

Przed: Ciekawa stylizacja utrzymana w bieli z dodatkiem złota. Jest to bezpieczne połączenie, także nie ma się czego przyczepić. Osobiście może jednak zmieniłabym torbę na kopertówkę, w której dominowało by złoto, a nie biel.
Po: Pierwsza trochę pod kolor włosów. Również pojawiła się biel i złoto, dodatkowo czerń i torebka pod kolor ust z dodatkiem czerwieni. Druga stylizacja to połączenie delikatnej sukienki z ciężkimi dodatkami.
Przed: Twarz prezentuje się bardzo fajnie. Makijaż ciekawie podkreślony cieniami z biżuterii. Bardzo mi się podoba również kolor włosów. Jak dla mnie nie ma nic do zarzucenia. :)
Po: W pierwszym makijażu zaszalałam nieco z oczami i mocno je podkreśliłam za pomocą fioletowej kredki, czarnego, szarego, żółtego i białego cienia. Drugi makijaż dopasowałam do wianka. 

15 komentarzy:

 1. Stylizacja "przed" prezentuje się niestety lepiej niż propozycje "po" - w życiu nie przyszłoby mi do głowy, że można połączyć ze sobą takie ubrania i dodatki. Makijaż "przed" prezentuje się dość uniwersalnie. Podoba mi się druga opcja, którą przedstawiłaś - ma swój urok, a po zdjęciu wianka będzie pasować do wielu stylizacji.

  majowa_pani

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam wrażenie, że stylizacje po są za bardzo przekombinowane i niezbyt udane. Z kolei podoba mi się drugi makijaż po :) w pierwszym policzki są chyba za mocno podkolorowane

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z koleżanką wyżej, stylizacje po są dużo gorsze niż przed. Makijaż również lepiej wygląda przed. Ostatnia stylizacja to już kompletny miszmasz, nic do siebie nie pasuje.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 4. Dolka 'przed' o wiele bardziej mi się podoba. Zarówno stylizacja jak i makijaż. Wszystko jest ładne i stonowane. W propozycjach 'po' według mnie panuje za duży chaos. ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 5. Stylizacja przed wygląda fajnie i chyba nawet lepiej od tych po, jedynie zmieniłabym torebkę może. W pierwszej stylizacji przed, torebka i spódniczka nie współgrają ze sobą ani trochę. Co do drugiej stylizacji po to jakoś nie jestem przekonana do torebki i tych ciężkich butów w połączeniu z lekką sukienką.
  Makijaż przed bardzo ładny i delikatny, a kolor włosów świetny :) Pierwszy makijaż po jest takie sobie, nie jestem fanką tęczy na oku i tej fryzury. Ale drugi makijaż po jest bardzo fajny. :)
  MoveYourBody7

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dla mnie doll o wiele lepiej wygląda "przed".

  OdpowiedzUsuń
 7. Też myślę, że doll wygląda lepiej przed metamorfozą. Jedynie po metamorfozie podoba mi się drugi makijaż :)
  24wiki24

  OdpowiedzUsuń
 8. Tym razem nawet makijaż mi się nie podoba. Połączenia ubrań i dodatków w stylizacjach PO przeraża! Makijaż również...  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 9. Stylizacje totalnie nieprzemyślane. Nic do siebie nie pasuje . Dno totalne

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuje za miłe komentarze w stosunku do mojej doll :)

  ~Juleczkakulka3

  OdpowiedzUsuń
 11. Stylizacja przed i makijaż bardziej mi się podobają niż po

  OdpowiedzUsuń
 12. Stylizacja 'przed' o wiele bardziej mi sie podoba. Co do makijazu to podoba mi sie zarowno przed jak i po.
  Juju789alexr786

  OdpowiedzUsuń
 13. Stylizacja jak dla mnie najlepsza jest 2 po, makijaż podoba mi się przed, również ten 1 po jest fajny :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Stylizacje ''po'' są o niebo lepsze. Stylizacja przed metamorfozą nie podoba mi się. Wszystko jest białe, a najbardziej gryzie mnie ta torebka z basics. Ogółem nie jest zła, ale źle układa się w ręce? i zamieniłabym ją na kopertkówkę. 2 stylizacja po jest najlepsza.
  Natomiast bardziej podoba mi sie makijaż ''przed''. Świetny kolor włosów, podkreślenie policzków. Makijaż jest świetny!
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 15. Doll o wiele bardziej stylizacja podoba mi się przed niż po XD Makijaż również wyglądał lepiej przed metamorfozą ;)

  sylwia19181

  OdpowiedzUsuń