Obserwatorzy

27 lutego 2016

Pojedynek Stardollowiczów

Zwycięzcą poprzedniego pojedynku zostaje misiaStarFriend.


Gratulacje! Wygrywasz 20 sd. Na zgłoszenie się po nagrodę (w mojej KG) masz 24 h.

_______________________________________________________________________

Dzisiejszy pojedynek odbędzie się pomiędzy Aglayaa, a sylwia19181.

Aglayaa

Poziom 41, Royalty

sylwia19181

Poziom 46,Royalty

18 komentarzy:

 1. Strojem wygrywa Aglayaa, ale twarz i apartament sylwi19181 bardziej przypadł mi do gustu, więc to na nią oddałam swój głos. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tym razem się wstrzymam od głosu. Żadna dolka nie podoba mi się na tyle, żebym mogła na nią zagłosować. ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 3. Głos leci do Aglayaa, za oryginalność.
  juju789alexr786

  OdpowiedzUsuń
 4. Druga mi się nie podoba, więc oddam głos na pierwszą doll. Świetna stylizacja, twarz fajnie wygląda z daleka. Z bliska już trochę gorzej, ale ujdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Żadna doll mi sie nie podoba, pierwsza wygląda jakby nie miała brwi i policzki, które są podkreślone dosyć mocno jak na ten kolor cery. Druga doll ma kiepską stylizację i niezbyt dobry makijaż. Apartamenty są średnie. Wstrzymam się od głosu.
  MoveYourBody7

  OdpowiedzUsuń
 6. Aglayaa, stylizacja jest OK, twarz mi się podoba, apartament średni, ale i tak głosuję na ciebie :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Głos poleciał :D Baaardzo trudny wybór


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 8. Żadna doll nie przekonuje mnie do siebie w 100%, jednak wybieram sylwia19181 za przewagę w kwestii twarzy i apartamentu.

  mal3cka

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciężki wybór, nie wiem na kogo zagłosować. ;/

  OdpowiedzUsuń
 10. Głosuje na pierwszą doll za orginalną twarz,która jednak powinna mieć ciemniejsze brwi-dopasowane do włosów i fajną stylizację:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Głosuje na pierwszą doll za orginalną twarz,która jednak powinna mieć ciemniejsze brwi-dopasowane do włosów i fajną stylizację:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Pierwsza doll wygrywa swoją stylizacją- jest idealna! Ma oryginalną, nawet bardzo twarz, ale jednak nie w moim guście... Apartament też nie jest lepszy od drugiej aranżacji, ale jednak zagłosuję na Ciebie. W drugiej doll rzuca się w oczy nałożone okulary na włosy. W pierwszej doll twarz z bliska wygląda źle, ale z daleka robi dobry efekt. Swój głos oddaje na Aglayaa, pomimo że obie doll są na wysokim poziomie
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 13. MI sie osobiscie pierwsza dol nie podoba, ale wnetrze ma naprawde fajne :) ale moj głos oddaje na Sylwie ma naprawde ładną doll i apartament moze stylizacji nie ma niewiadomo jakiej ale mi sie podoba bo gra ze wszystkim
  NataliDIY

  OdpowiedzUsuń
 14. Głosuję na Aglayaa, za oryginalność.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie oddaję głosu na żadną z doll, ponieważ obie mi się nie podobają...

  OdpowiedzUsuń
 16. Obie doll mi się nie podobają. 1 - zdaje się ze włascicielka doll, chciała być na siłe oryginalna, a wygląda po prostu beznadziejnie. Kto w rzeczywistym świecie ma tak jasne brwi w porównaniu do koloru włosów? Twarz także mi się nie podoba, te ciemne policzki. No totalnie nie mój gust. Stylizacja taka sobie, choć nie najgorsza. Jest to także cos innego, jak makijaż ale nie powala z nóg ;) Apartament fajny. 2 - doll tandetna, jak wiele na stardoll. Lecz stylizacja mi się podoba, jedyne co bym zmieniła to usunęła okulary. Jakoś mi tam nie pasują. Takim apartamentem nie ma się raczej jak pochwalić. Postanowiłam oddać głos na 2 doll, choć nie ukrywam, ze decyzja była naprawdę trudna. / collaamanda4

  OdpowiedzUsuń
 17. nie oddam tym razem głosu, pierwsza-wymuszona oryginalność która wyszła tu raczej słabo, druga wygląda faktycznie... jak co druga na sd.../justloveme95

  OdpowiedzUsuń
 18. Być może zagłosowałabym na pierwszą doll, gdyby nie ta sztuczna twarz... Zgadzam się z Mają.
  ~GreatGoldSilver

  OdpowiedzUsuń