Obserwatorzy

3 lutego 2016

Rozpoczęcie roku w Akademii SiM


Z małym poślizgiem, ale jest, a to najważniejsze! :) Prac było tak dużo, że na prawdę bardzo trudno było mi wybrać osoby, które na 100% dostaną się do Akademii SiM i będą mogły brać udział w kolejnych zadaniach. Przed nami jeszcze długa droga, ponieważ nasi Studenci będą musieli sprawdzić się w różnych dziedzinach, aż w końcu poznamy tego najlepszego absolwenta Akademii! 

Dla przypomnienia - jest to konkurs wieloetapowy, gdzie uczestnicy mają możliwość sprawdzenia samych siebie oraz zaprezentowania swoich umiejętności w konkursach o różnej tematyce - od mody, makijażu, dekoracje, po projekty i własne wypowiedzi. Nagroda główna, jaką otrzyma zwycięzca to 500 sd (+ prowizja) oraz oczywiście zdjęcie w pasku bocznym na blogu i pakiet reklamowy. To jeszcze nie wszystko, bo przewidziane są także nagrody pocieszenia, dla osób, które będą odpadały w kolejnych etapach konkursu. 

Na prośby Obserwatorów zmieniłyśmy termin składania swojej kandydatury. Cóż, miało być bardziej oficjalnie, ale uważam, że i tak wyszło nam to całkiem dobrze. W celu zgłoszenia się do Akademii SiM należało wykonać elegancką stylizację swojej lalki (strój + makijaż + fryzura). Każdy z Was interpretował słowo "elegancko" na różne sposoby - jedni wybierali galowe outfity, inni zakładali przepiękne suknie wieczorowe - i o to właśnie chodziło! Różnorodność w odczytywaniu tego słowa i kreatywność w tworzeniu przebrań. Oczywiście, zdaję sobie sprawę, iż nie wszyscy mają możliwość wykonania stylizacji marzeń, dlatego to nie dyskwalifikowało kandydata, który swoje zgłoszenie mógł urozmaicić ciekawą wypowiedzią. 

Tak jak mówiłam, zgłoszeń było na prawdę wiele i ciężko było wybrać osoby, które będą miały możliwość brania udziału w dalszych konkurencjach. No, ale nie przedłużając zapraszam do zapoznania się z listą Studentów drugiego roku Akademii SiM:Osoby, które najlepiej poradziły sobie z tym zadaniem to: Maja9258, majowa_pani, SrebrnaMuza, NataliDIY, natusia_182,  maluma10.

Już za kilka dni kolejny etap konkursu, w którym Waszym zadaniem będzie urządzenie swoich pokoi. Pokoje zostaną Wam przydzielone już niedługo, także zaglądajcie do nas na bieżąco :)