Obserwatorzy

28 marca 2016

Hot or Not


toxicdream


Alinnka.:
Zwykła, chaotyczna stylizacja. Brak dodatków. Jedyne co Cię ratuje to dobranie kolorystyczne. NOT 

awcia:
Wygląda jakbyś ubrała pierwsze lepsze rzeczy. Myślę, że powinnaś wymienić spodnie i buty lub górę, bo razem nie wyglądają dobrze. Na razie NOT

DancerMarika:
Spodnie same w sobie są ciekawe, całkiem podoba mi się ich połączenie z tym płaszczem, jest oryginalnie. Reszta do mnie nie przemawia. Na pewno pozbyłbym się butów i bransoletki, a także dodał jakąś biżuterię, przy okazji zmieniając włosy, żeby nie zasłaniały całej góry. NOT

Agateqq:
Zgadzam się, że spodnie fajnie pasują do płaszcza i tworzą ciekawą bazę. Jednak całą resztę wymieniłabym, szczególnie buty i odstające włosy. Na dziś moja ocena to NOT.


Jakub14Sekret

Alinnka.:
Oceniałem Cię dwa tygodnie temu ;) Na plus jest to, że pozbyłaś się marynarki. W stylizacji jest duży potencjał, lecz czapka dalej dziwnie tu wygląda, masz buty na butach (ściągnij je z doll, błagam), a także pierścionek który lewituje. Mimo iż jest lepiej, to dalej perfekcji nie ma. HOT/NOT, za to, że zwróciłaś uwagę na naszą opinię, a błędy poprawiłaś.

awcia:
Ta laska dziwnie wygląda bez trzymającej jej ręki. Na płaszczu widać też jakąś bransoletkę. Miało być oryginalnie, ale mi to się nie koniecznie podoba, do poprawy. NOT+.

DancerMarika:
Widzę, że zmieniłaś poprzednią wersję stylizacji. Muszę przyznać, że jest lepiej, chociaż nie zachwyca. Laska wygląda troszeczkę nienaturalnie, a bransoletka wisi w powietrzu. Ogólnie stylizacja ma swój "klimat", myślę że HOT/NOT będzie słuszne.

Agateqq:
Twoja stylizacja pojawiła się kilka tygodni temu. Myślę, że przez to, że zdjęłaś płaszcz stylizacja straciła charakter. Według mnie jest teraz po prostu ubraniem ze SaP, które niczym się nie wyróżnia. Pozbyłabym się lewitującej bransoletki. Oceniam na NOT.


kleda234

Alinnka.:
Ładna, poprawna streetstyl'owa stylizacja. Wszystko ładnie ze sobą współgra. Jedynie bransoletki nie pasują kolorystycznie, aczkolwiek stawiam HOT z lekkim minusem.

awcia:
Pierwsze na co zwróciłam uwagę, to okulary na włosach, dałabym je do ręki (oczywiście przekręcone), by uniknąć takiego efektu. Bransoletkę jeszcze założyłabym niżej. Ogólnie podoba mi się, HOT.

DancerMarika:
Podoba mi się baza stylizacja, natomiast w oczy rzucają mi się trzy elementy, za którymi nie przepadam. Buty, bransoletka i okulary, wymieniłbym je, myślę że wtedy byłoby lepiej. HOT/NOT.

Agateqq:
Całkiem udana sportowa, luźna stylizacja. Przeszkadza mi niedopasowana stylem bransoletka i te okulary. Zrezygnowałabym z nich całkiem. Uważam, że reszta ma potencjał, ale jakoś szczególnie nie zachwyca. Moja ocena HOT/NOT.
julkabulka11

Alinnka.:
 Prosta stylizacja. Pomysł był dobry, makijaż pasuje, lecz kopertówka już nie. HOT/NOT.

awcia:
Do długich sukienek raczej nie da się dużo dobrać. Na pewno wymieniłabym torebkę, bo kolor zupełnie nie pasuje, najlepsza byłaby według mnie czarna. Daję HOT/NOT-

DancerMarika:
Podoba mi się połączenie sukienki, torebki i naszyjnika, razem tworzą dobrą bazę. Zmieniłbym buty, a także dodał jakieś dodatki, żeby nie było tak pusto. HOT/NOT.

Agateqq:
Podoba mi się dobór kolorystyczny kopertówki i sukienki, jest intrygujący. Super pasuje tutaj naszyjnik, tak jak i twoja fryzura. Rażą mnie buty. Uważam, że są zbyt toporne na tej platformie, pokusiłabym się o delikatniejsze sandałki. Dodatkowo twój look psują za mocno podkreślone policzki. Moja ocena HOT/NOT.

Zgadzacie się z ocenami? 
Za tydzień ocenimy: agusiabb11, gabrysiaslysz, Villain, SophieTheWolf.

16 komentarzy:

 1. Zgadzam się ocenami :) Najlepiej wypadła tu kleda234.

  OdpowiedzUsuń
 2. Również się zgadzam z ocenami, najbardziej podoba mi się przedostatnia stylizacja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się z wami, najbardziej podoba mi się kleda234

  marthieee

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z opiniami :))

  zikola22

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z ocenami, w pierwszej spodnie wyglądają fajnie z płaszczem, ale reszta jest do wymiany :

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się w większości z ocenami. ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystko idealnie napisane, nie mam nic do dodania. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się z ocenami - najbardziej spodobała mi się stylizacja trzecia, jednak pierwsza jak i druga mi się nie podobają :/ Ta czwarta jest tak na granicy :D
  Tinistas4everVL

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie będę wyjątkowa i też zgodzę się z ocenami.
  juju789alexr786

  OdpowiedzUsuń
 10. Też zgadzam się z ocenami oraz najlepszą dziś stylizacje miała użytkowniczka kleda234

  gabrysiaslysz

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgadzam się z ocenami. Trzecia doll wygląda najlepiej choć nie zachwyca :)


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 12. Oceny są adekwatne.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 13. Mi akurat spodobała się stylizacja Jakuba, chociaż rzeczywiście parę rzeczy trzeba tu zmienić. Ale to kwestia gustu :>.
  Haniulka763

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 15. Żadna stylizacja nie zachwyca.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak dla mnie to żadna stylizacja nie wywołuje efektu wow, ale jak już wybierać to najlepsza stylka jest od kleda234.
  24wiki24

  OdpowiedzUsuń