Obserwatorzy

19 marca 2016

Reklama: Pojedynek Stylizacji #20

Stylowy pojedynek! #20


Cześć! To już nasze dwudzieste spotkanie! Cieszymy się bardzo, że chętnie odwiedzacie Ubieranki.eu tworzycie fenomenalne stylizacje. Pamiętajcie, że każda z Was może dodać dowolną ilość pytań "co wolisz?" i innych ciekawych rzeczy.

Szukasz modowych inspiracji? Sprawdź, co przygotowała RobertaKa! Jak ocenisz stylizację z płaszczem w pepitkę i spodniami z dziurami w kolanach? Kliknij poniższy obrazek, by sprawdzić cały look!W tym tygodniu tematem przewodnim będa wysokie kozaki, które jak się okazuje, nie muszą wylądować w szafie po zimie! Buty idealnie nadają do luźnych kreacji i szykownych wyjść. 

Pamiętajcie, że swoje stylizacje możecie publikować pod każdą ubieranką! Wystarczy wybrać ciekawą grę i ubrać modelkę. Jeżeli nie wiesz jak dodać stylizację, kliknij TUTAJ. Każda użytkowniczka walczy również o miejsce w rankingu stylizacji na Ubieranki.eu :)

Stylizacja #1


Krótkie szorty i koszula w rzadką kratę to podstawowy zestaw na każdy festiwal. Wystarczy dołączyć do tego kapelusz oraz glany... lub wysokie kozaki! Stylizacja jest idealnym przykładem możliwości mieszania wielu elementów garderoby. Takie buty na 100% uchronią nas również przed błotem na koncercie. Problemem może być tylko i wyłącznie za wysoki obcas :)


Stylizacja #2 


Wiązane kozaki do kolan zostały zestawione z szarymi rajstopami oraz szortami, które w tym przypadku wyglądają grzecznie. Wzrok natomiast przykusa pasiasta bluzka, która pasuje zarówno do kapelusza, jak i obuwia. Groszkowa torebka bez problemu wyróżnia się na tle całej kreacji. 

---

Która modelka i jej kreacja zyskała Twoje uznanie? Swoje opinie i oceny możecie publikować w komentarzu tutaj na Stardoll, na naszej stronie lub nawet na Facebooku.


Czekamy na Wasze głosy i komentarze!