Obserwatorzy

5 czerwca 2016

Odchodzę

Chybe nie ma co się tutaj wywodzić, tak jak w tytule postanowiłam odejść. Nie mam zamiaru owijać w bawełnę są rzeczy ważne i ważniejsze, robienie 3 stylizacji na raz z tą samą rzeczą jest zbyt pracochłonne i czasochłonne. Od dwóch tygodni post się nie pojawił i kolejne zapewne też by się nie pojawiły, coraz bliżej matura i wakacje i jakoś nie widzi mi się marnowanie mojego czasu w ten sposób, tak więc miło było ale się skończyło pozdrawiam całą redakcję i czytelników.

19 komentarzy:

 1. Szkoda, zawsze to jedna osoba mniej na pokładzie. Mimo to życzę powodzenia :)

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, powodzenia. ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż, pozostało mi życzyć Ci powodzenia.

  Celinelle

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że teraz bo ktoś mógł być na Twoim miejscu. Ktoś komu bardzo zależało.. powodzenia!
  julkabulka11

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś na moje miejsce na pewno się znajdzie

   Usuń
 5. Ehh nie chce nic krytkować ale nie mogę się powstrzymać, a więc o to chodzi że było napisane ze w castingu poszukują osoby, która szybko nie odejdzie z załogi. Nie rozumiem twojego postąpienia powinnaś się dużo razy zastanowić. Ja również miałam się zgłaszać, ale tego nie wykonałam bo musiałam wszystko zaplanować i sprawdzić czy będę miała jakiś czas na napisanie. Czasem mam wrażenie, że osoby które czytają nabór do redakcji, tak na prawdę widzą tylko jakie są działy i co trzeba zrobić. Innych natomiast informacji nie chcą mieć "zakodowanych". Wg mnie powinnaś inaczej wszystko zrobić. OCzywiście nie piszę tego, żeby zepsuć twoja reputacje czy coś innego, tylko po to aby uświadomić cię, że ktoś inny mógł mieć tą daną role redaktora którą otrzymałaś dzięki swoim umiejętnościom oraz pokazać że powinnaś się dużo razy zastanowić ( i być może przeczytać do końca cały artykuł o naborze)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Post dotyczący castingu przeczytałam w wzdłuż i w szerz 3 razy, więc nie osadzaj mnie o coś czego nie możesz uzasadnić, zaangażowałam się w tego bloga i nieraz naprawdę musiałam siedzieć po nocach by zrobić coś sensownego, oczywiscie mogła bym dodawać stylizacje dalej nie ma problemu tylko nie były by na takim poziomie na jakim bym chciała, a mi chodzi głównie o jakość mojej pracy, jeśli chodzi o inne osoby które mogły by dostać szansę na moim miejscu, nie chce tu wyjść na osobę narcystyczną ale na obecny moment w stardollowej blogsferze niewiele jest osób utalentowanych i posiadających wolny czas. Ponad to na co dzien mieszkam za granicą i zaledwie pare dni temu dowiedziałam się, że wyjeżdżając na wakacje nie będę miała dostępu do laptopa, co oznacza, że posty nie pojawiały by się przez dwa miesiące, dlatego postanowiłam odejść teraz, żeby właściciele mieli możliwość jak najszybszej rekrutacji kogoś innego bo wiem jaki jest z tym kłopot na okres wakacji. Na koniec wspomnę też o fatalnej jakości ostatnich stardollowych dostaw przez które nie da się stworzyć nawet jedej sensownej stylizacji, a co dopiero trzech, a starałam się mimo wszystko alby wybierane przezemnie rzeczy były jak najbardziej ogólnodostępne i praktyczne. Tak więc kończąc moją wypowiedź spokojnie mojej reputacji nie zaszkodzisz bo zbyt długo na nią pracowałam, szanuje Twoją opinię, ale uważam, że oceniasz zbyt pochopnie bo na niektóre czynniki nie mam wpływu, to tyle odemnie.

   Usuń
  2. Dobrze robisz... Matura szczerze nie przelewki, a ktoś kto mówi, że materiał można powtórzyć kilka dni-tygodni przed bardzo się myli. To od tego zależy twoja przyszłość a nie od bloga. Życzę Ci powodzenia.
   Ps. Popracuj nad interpunkcją i takie słowa jak mogłabym, miałabym pisze się razem a nie tak "mogła bym" :D

   Usuń
  3. Tak przepraszam, szczerze mówiąc pisałam szybko i nie zwróciłam na to uwagi, dziękuję za poprawki i miłe słowa :)

   Usuń
  4. Julia Błachut, uwierz - można powtórzyć materiał kilka tygodni, a nawet kilka dni przed :)

   Usuń
  5. Dokładnie - matura nie jest taka starsza jak ją malują, znam naprawdę wiele osób, które zaczęły uczyć się miesiąc przed i napisały ją na wysokim poziomie, to kwestia indywidualna i trzeba uszanować czyjąś decyzję, ale też nie narzucać z góry żadnych norm :)

   Usuń
 6. Szkoda, że odchodzić. Bardzo lubiłam Twoje prace :) Bywaj i powodzenia dalej ^^


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 7. Strasznie szkoda, bardzo lubiłam Twój oryginalny styl, ale zgoda są ważniejsze rzeczy w życiu, więc powodzenia :))

  OdpowiedzUsuń