Obserwatorzy

24 lipca 2017

Hot or Notkarollin-El

cherry9713:
Przede wszystkim w oczy rzuca się nerka, która zupełnie nie wiem co tutaj robi, bo nie pasuje chociażby minimalnie do reszty, która swoją drogą jest nudna i zlewa się w całość. NOT

Agateqq:
Cała stylizacja jest niezmiernie mdła. Nerka w żaden sposób tu nie pasuje. Brakuje mi biżuterii. Moja ocena NOT 

D_Salvatore.

 cherry9713:
Zwykła stylizacja, nic odkrywczego, ale też nic okropnie złego. Jako cosplay Damona Salvatore oczywiście wygląda to super, ale oceniając stylizację składającą się z 3 elementów i pierścienia daję NOT+.

Agateqq:
Klasyka. W dodatku bardzo oklepana. Zgadzam się, że jako Damon to wygląda to ekstra i jak wyjęte prosto z filmu, ale oceniając stylizację daję NOT.  

rocksensation01

  cherry9713:
Zdecydowanie najlepsza stylizacja z dzisiejszego zestawienia. Nie jest również jakoś nadzwyczajnie oryginalna, ale całkiem przyjemna dla oka. Podoba mi się połączenie kurtki i spódnicy. Dodałabym tylko torebkę w formie kopertówki. Swój udział w odbiorze stylizacji ma tutaj świetna twarz doll, która nieźle wpisuje się w klimat. Waham się pomiędzy HOT/NOT a HOT-, ale jednak ostatecznie stawiam HOT-.
 
Agateqq:
Bardzo schludna stylizacja, wpisująca się w obecne trendy. Podoba mi się połączenie jeansu i białej koszuli. Brakuje torebki, ale czasem lepiej jest jej wcale nie dać, niż dać niepasującą ;). Moja ocena HOT.Co sądzicie o tych stylizacjach? Zgadzacie się z ocenami?
Za tydzień ocenimy:marthiepecull, bellatrixxlestr, rocksensation01, bblvghlv

 

10 komentarzy:

 1. Pierwsza jest strasznie mdła i nijaka, druga stylizacja jest nudna i oklepana, trzecia jest najlepsza z zestawienia ale też nie powala. Według mnie nie do każdej stylizacji potrzebna jest torebka.

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Not - mdła, bez polptu. 2. Not - nudna. 3. Hot- - ładna, brak torebki.

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkie mi sie podobaja, nie rozumiem ocen :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnia jest najlepsza ze wszystkich, ale brakuje torebki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się ze wszystkimi ocenami :)
  Zauważyłam że ocena mojej dollki została pominięta, to chyba przez czyjąś pomyłkę w moim nicku :). Liczę na to że za tydzień mnie ocenicie. AGATENKA

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnia stylizacja mnie zachwyciła, jest po prostu cudowna! Gdy doładuję ss to zakupię potrzebne ciuszki by się ta stylizacją zainspirować :)

  NuWkA

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzecia stylizacja zdecydownie najlepiej wypada. Zgadzam się z ocenami.
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się z 1 oceną. Druga stylizacja jest zwykła i tak naprawdę nie ma co oceniać. Trzecia wszystko ok, tylko ten choker mi nie pasuje :)
  -ola4077

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgadzam się z ocenami , stylizacja numer trzy zdecydowanie na tak ^^
  asejabumchicbum

  OdpowiedzUsuń
 10. Tylko trójka jakoś się broni

  OdpowiedzUsuń