Obserwatorzy

2 stycznia 2016

Czytelnik miesiąca grudzień - głosowanie

Moi Drodzy, tak jak już kolejny raz wspominam jest to ostatnia taka forma wyboru Czytelnika miesiąca. Po więcej informacji zapraszam TUTAJ, a pod tym postem możecie wypowiedzieć się na temat nowości, jakie zaistniały na blogu. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to postaram się na nie odpowiedzieć. 
Wracając jednak do rzeczy, oto osoby które najbardziej udzielały się w grudniu. Wasze głosy zadecydują o tym kto otrzyma 70 sd oraz tytuł Czytelnika miesiąca:18 komentarzy:

 1. Uważam że zmiana wyboru czytelnika miesiąca jest dużo lepsza od poprzedniej. Tak jak pisałaś w poście dotyczącym zmian ludzie głównie wybierają patrząc na wygląd doll, a nie na to czy te komentarze są np sensowne. Ogólnie na blogu bardzo dużo się dzieję i często dodawane są posty :) ❤ jest to duża zaleta tego bloga. Życzę wszystkim powodzenia. 😘

  ~milusia963

  OdpowiedzUsuń
 2. SrebrnaMuza ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Głos oddany. Zmiana na pewno rozsądna, bo ludzie nie patrzą jak komentują użytkownicy, tylko oceniają wygląd doll. Zobaczymy jak to wyjdzie za miesiąc ;)
  MoveYourBody7

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie żeby coś, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Komentuje każdy post od ponad 2 miesięcy, bez wyjątku, a nie ma mnie w tym zestawieniu... Wstrzymam się od głosu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zauważyłam to, że bardzo często komentujesz bloga. Trudno...ja zagłosowałam. Nie martw się, uda się następnym razem!

   paulina71~~♥

   Usuń
  2. W tym zestawieniu są osoby, które zostały komentatorami tygodni w grudniu. Nie martw się, sprawdź złotą listę, może już jesteś tam zamieszczona :)

   Usuń
 5. Również uważam, że zmiana głosowania jest dużo lepsza. Jest sprawiedliwa. Tak jak jest napisane w poście, głosuje się na te ładniejsze doll co nie zawsze jest jednoznaczne z tym, że mają one najwiecej i najlepsze odpowiedzi ;) Życze powodzenia rywalką ;)

  sylwia19181

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie zmiany mi się bardzo podobają, lecz podpunkt o przywilejach w konkursach jest według mnie niesprawiedliwy.
  NiceFashioNStar

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się ze zmianą, będzie sprawiedliwiej :)
  Zagłosowałam oczywiście (;
  i.want.you.back

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo się cieszę że blog zdecydował się na inny "system oceniania". Jest to bardziej sprawiedliwe, każdy ma szansę :)) Mój głos leci do SrebrenejMuzy, ponieważ to ją widzę najczęściej w komentarzu :)
  Pozdrawiam natalya00000

  OdpowiedzUsuń