Obserwatorzy

24 lutego 2017

"I tak będę na Ciebie czekać"

Cze!
Romantyczny tytuł posta, kiedy tak smutny, deszczowy tydzień zsunął się. Minął tak szybko! Moje ferie dobiegają końca. Wszystko co dobre kiedyś się kończy. :( Wiele się w tym krótkim okresie czasu zmieniło, czy na lepsze, okaże się już niedługo. ;) A jak u Was?
Dziś przedstawiam Wam kolorowy makijaż, chociaż pierw w planach było coś zupełnie odwrotnego, odzwierciedlającego bardziej obecną mnie. Zmieszanie niebieskiego cienia z białym w wewnętrznym kąciku, oraz miks pomarańczu, fioletu i czarnego w zewnętrznym kąciku - to cała "filozofia"górnej powieki. Dolna to jedynie czerwono-pomarańczowa kredka do oczu. Długo wahałam się czy zastosować szminkę z LUXE czy z innego sklepu, ostatecznie zostałam przy pierwotnym pomyśle, co w sumie nie wygląda, chyba, aż tak źle. Poprawiłam jeszcze wygląd brwi czarną kredką i lekko podkreśliłam policzki. Na sam koniec dopasowałam kolor tęczówek, w tym wypadku postawiłam na niebieskie.
szminka: Summer Red Glitter Lipstick - LUXE | cienie do powiek: White Collection Eyeshadow - DOT + Orange Shadow - DOT + Sky Eyeshadow - DOT + Lavender Shadow - DOT + Midnight Black Eyeshadow - DOT | kredka do oczu: Tomato Puree Eye Pencil - DOT | kredka do brwi: Black Brow Definer - DOT | róż: Rose Blush - DOT

14 komentarzy:

 1. Oczko jest po prostu CU-DO-WNE! Szminka mi się nie podoba, ale to tylko dlatego, że nie jestem fanką takich kolorów zarówno na Stardoll jak i w realu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Cherry, oko jest piękne :) Co do ust, według mnie lepiej pasowałby tutaj jakiś jaśniejszy kolor

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, oko wyszło ci idealnie. Również uważam, że lepiej wyglądałby inny kolor na ustach, jakiś bardziej stonowany, jasny.
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczy są pięknie pomalowane, jedynie kolor ust mnie jakoś w tym przypadku odrzuca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowny makijaż, od razu wpadł mi w oko :)
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 6. jejku pięknie! mi chyba nigdy nie uda się zrobić tak starannego makijażu, tym bardziej podziwiam :) ślicznie dopasowane kolory, super zrobione przejścia!

  OdpowiedzUsuń
 7. *.* Te oczy są przepiękne!

  OdpowiedzUsuń
 8. Hm... Makijaż jest świetny myślę że szminka nie pasuje...

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgadzam się z powyższymi -oko cudowne 💕😍

  Kubusioowaa

  OdpowiedzUsuń