Obserwatorzy

28 lutego 2017

Metamorfoza

Dziś metamorfoza użytkowniczki agentmonia.


Stylizacja
Przed: Trochę nieprzemyślana ta stylizacja, ten szal pod spodem jest zbędny, buty również nadają się do wymiany. Zostawiłabym sam płaszcz i stworzyła z nim coś od początku.
Po: Taka prosta stylizacja, ciężko było mi cokolwiek stworzyć ;/

Makijaż
Przed: Doll wygląda trochę sztucznie, zdjęłabym te maski oraz usta i skupiła się na makijażu oka.
Po: Wykonałam makijaż w odcieniach różu, ściągnęłam wszystkie dodatki ze StarDesign. Trochę drażni mnie kształt brwi, ale nie mogłam go niestety zmienić.

Lepiej przed czy po metamorfozie?

16 komentarzy:

 1. Stylizacja przed wymaga paru poprawek, po których byłaby super, za to po wydaje mi się taka zwykła. Makijaż podoba mi się przed i po, jednak w po zmieniłabym włosy - nie przepadam za tymi.
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 2. Stylizacja lepiej po, makijaż podobał mi się przed, po też nie jest zły, ale nie jestem przekonana co do koloru ust, oczy świetne, fryzura też nawet mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przed zbyt bogato w szczegóły, ale ładnie. Po zbyt klasycznie jak dla mnie. Podsumowując, efekt w moim odczuciu taki sam, po prostu ładnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardziej podoba mi się stylizacja "przed", jeszcze nie widziałam stylizacji z tym płaszczem, która nie jest elegancka, więc jedyne co tam bym zmieniła to szal, buty mogą zostać bo pasują do plecaka. Stylizacja "po" to niestety taki zwyklaczek.
  Natomiast makijaż oka bardziej podoba mi się "po", ale jasne brwi wyglądają po prostu beznadziejnie do czarnych włosów. Powinnaś je albo pomalować, albo (w wypadku kiedy nie było kredki do brwi) postawić na jaśniejszy kolor włosów. Mimo, że doll "przed" faktycznie ma trochę sztuczny wygląd, to jednak wygląda bardziej spójnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. jeśli chodzi o stylizacje, to bardziej podoba mi się wersja 'po'. Mimo tego, że uwielbiam ten płaszcz to cała stylizacja jest przesadzona, tak jakby była robiona na siłe. A jeśli chodzi o makijaż to bardziej podoba mi się wersja 'przed'. Nie lubie tych włosów 'po', ale makijaż oka jest wykonany bardzo starannie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. stylizacje obie,ale twarz przed więc wychodzi na to że przed było lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 7. jeśli chodzi o stylizacje to bardziej podoba mi się ta przed,ale zabrałabym ten szal bo nie pasuje tu i zmieniła buty,stylizacja po jest po prostu nudna,zaś jeśli chodzi o makijaż to po jest fajny,ale razi mnie kolor brwi,wystarczyło pomalować je czarną kredką

  martusia-16

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardziej podoba mi się stylizacja przed, a jeśli chodzi o makijaż, to ślicznie pomalowane oko po metamorfozie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Stylizację wolę po, natomiast jeśli chodzi o twarz to żadna mi się nie podoba, ale jeśli miałabym wybierać to stawiam na tą przed.
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 10. Zmiana stylizacji na lepsze, ale zmiana twarzy jak dla mnie, już nie. Brwi mogły zostać, a włosy mogły być brązowe.
  Piękne włosy "przed"! Pozdrawiam
  samookno

  OdpowiedzUsuń
 11. Ze stylizacji chyba jednak bardziej przekonuje mnie wersja przed, ale makijaż po jest spoczko, tylko mam wrażenie, że policzki nie są wystarczająco podkreślone

  OdpowiedzUsuń
 12. Twarz bardziej podobałaby mi się przed, lecz ubiór i przed i po jest ładny
  Gieniusia.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja stawiam na stylizację "po" i makijaż "przed" :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Makijaż lepszy przed, ale stylizacja lepsza po ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Obie wersje są ładne :)

  OdpowiedzUsuń